Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielkie święto u Kwaśniewskich, cała Polska śle gratulacje. Jolanta i Aleksander mogą pękać z dumy
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 14.05.2022 15:50

Wielkie święto u Kwaśniewskich, cała Polska śle gratulacje. Jolanta i Aleksander mogą pękać z dumy

Kwaśniewscy
TRICOLORS/East News

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy mają nie lada powód do dumy. Z całej Polski spływają gratulacje i ciepłe słowa. Była para prezydencka już wkrótce będzie miała okazję do świętowania, a w mediach zagościło wyjątkowe, archiwalne zdjęcie.

Choć już od dawna nie są pierwszą parą Rzeczypospolitej, Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy nadal nie zrezygnowali z aktywności społecznej, a ponadto mogą stanowić prawdziwy wzór dla wielu małżeństw. Były prezydent nieraz przyznawał, że uwielbia obdarowywać żonę kwiatami i komplementami, zaś ona zawsze wiernie stała u boku męża, nie bacząc na wszelkie trudności.

A trzeba przyznać, że problemów było całkiem sporo. Nie jest tajemnicą, że kariera polityczna potrafi mocno odbić się na relacjach rodzinnych. W ubiegłorocznym wywiadzie Jolanta stwierdziła, że właściwie sama wychowywała córkę, podczas gdy jej mąż „jadał śniadania z Moniką Olejnik w Radiu Zet”.

Kwaśniewscy mają powód do świętowania. W sieci ukazało się archiwalne zdjęcie

Jolanta i Aleksander poznali się jeszcze na studiach. Ona była studentką trzeciego, a on ostatniego roku na Uniwersytecie Gdańskim. Przyszły prezydent z miejsca zapałał uczuciem do pięknej dziewczyny, którą poznał podczas spotkania Rady Uczelnianej i, mimo iż w tamtym czasie nadal przeżywała rozstanie, zdobył jej serce i wkrótce został przedstawiony jej rodzicom.

Kwaśniewscy wzięli ślub i zamieszkali w kawalerce do remontu, a Jolanta w 2021 roku wspominała, że byli wówczas najszczęśliwszą parą na świecie. Później jej mąż zaangażował się w politykę, a kiedy został prezydentem, ich świat został postawiony do góry nogami i musieli na nowo odnaleźć w nim swoje miejsce.

Dziś Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy postrzegani są, jako jedna z najbardziej dostojnych i zgodnych par. Tym większą nostalgię wzbudza ich wspólne, archiwalne zdjęcie, do którego „dokopał się” instagramowy profil „Sentymenty” (wcześniej w relacji udostępniła je Ola Kwaśniewska). Atletyczny przyszły prezydent w marynarskim stroju i jego kuso odziana partnerka, eksponująca zgrabną figurę i długie nogi, a w tle lokal rodem z Barei — to nostalgiczny obrazek, który naprawdę warto zobaczyć.

Trudno uwierzyć, że ta czule wtulona w siebie para w listopadzie 2022 roku będzie obchodziła 43. rocznicę ślubu! Już teraz serdecznie gratulujemy!

Wyświetl ten post na Instagramie

Kwaśniewscy

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić

Źródło: Viva!