Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksander Kwaśniewski w szpitalu! Otoczony opieką lekarską przekazał komunikat
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.10.2023 19:13

Aleksander Kwaśniewski w szpitalu! Otoczony opieką lekarską przekazał komunikat

Aleksander Kwaśniewski wylądował w szpitalu, fot. Pawel Wodzynski/East News
Aleksander Kwaśniewski wylądował w szpitalu, fot. Pawel Wodzynski/East News

Właśnie przekazano smutne wieści na temat stanu zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego. Były prezydent naszego kraju wylądował w szpitalu, gdzie obecnie otoczony jest opieką lekarzy. Mimo problemów zdrowotnych polityk przemówił na ostatniej konwencji.

Aleksander Kwaśniewski ma poważne problemy ze zdrowiem

Już jakiś czas temu donosiliśmy o kłopotach zdrowotnych czołowego polityka Lewicy. Aleksander Kwaśniewski poddał się ryzykownej operacji kolana, która miała przynieść mu ulgę w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie narciarskim.

Niestety, podczas niedawnego zabiegu doszło do niebezpiecznego zakażenia, które mocno wpłynęło na samopoczucie byłego prezydenta Rzeczypospolitej Polski. Polityk wyszedł ze szpitala o własnych siłach, ale chwilę później musiał już poruszać się o kulach.

Wyszedłem z kliniki o własnych siłach, jako człowiek zdrowy, a dwie godziny później już nie mogłem wstać z fotela! Musiałem prosić mojego oficera ochrony, żeby kupił mi kule
 

Agata Duda nie chce słuchać Jolanty Kwaśniewskiej?! Była pierwsza dama przerwała milczenie o ich relacji

Aleksander Kwaśniewski znów wylądował w szpitalu!

Teraz okazało się, że niedawna operacja kolana i walka z zakażeniem organizmu przez niebezpieczną bakterię, to niejedyne zmartwienia byłego prezydenta naszego kraju. Właśnie przekazano kolejne smutne informacje na temat jego stanu zdrowia.

Aleksander Kwaśniewski niespodziewanie wylądował w szpitalu i z tego też powodu nie pojawił się na ostatniej konwencji Lewicy. Na razie nie ujawniono, jaki jest powód wizyty polityka w placówce. Większość spekuluje jednak, że może mieć to związek z niewyleczonym kolanem i bakterią.

Aleksander Kwaśniewski mimo choroby pojawił się na konwencji Lewicy

Występ byłego prezydenta naszego kraju już od dawna był zapowiadany przez polityków Lewicy. Aleksander Kwaśniewski był jednym z najbardziej wyczekiwanych gości tej konwencji. Niestety, ze względu na problemy ze zdrowiem nie był on w stanie osobiście wystąpić przed zgromadzonymi gośćmi. 

O jego nieobecności poinformowali jego współpracownicy z partii. Mimo gorszego samopoczucia i wizyty w szpitalu Aleksander Kwaśniewski oglądał transmisję z tego wydarzenia. 

Tydzień przed wyborami, mówiliśmy, że usłyszymy głos Aleksandra Kwaśniewskiego. I ten głos za chwilę usłyszymy. Prezydent bardzo chciał być osobiście. Widziałem się z nim wczoraj. Ogląda nas, bo musi pilnie jechać na kolejny zabieg 

Później wyświetlono krótkie nagranie z jego udziałem, podczas którego opowiedział on o swoich przekonaniach i poglądach politycznych, a także zachęcił do głosowania na Lewicę.

Dziś jesteśmy przed kolejnymi wyborami i w moim przekonaniu dla ludzi lewicy wybór musi być czytelny. To głos oddany na kandydatów lewicy. To głos oddany na nadzieję, że Polska może wyjść z tego zakrętu, w którym jesteśmy przez 8 lat rządów PiS-u. Polsce potrzebna jest koalicja, która zostanie stworzona przez partię dzisiejszej demokratycznej opozycji, ale w której ważną rolę odgrywać będzie lewica