Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jolanta i Aleksander Kwaśniewski czują się lepiej. Były prezydent udzielił wywiadu
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 18.02.2021 09:34

Jolanta i Aleksander Kwaśniewski czują się lepiej. Były prezydent udzielił wywiadu

aleksander kwaśniewski
facebook.com/aleksander.kwasniewski/

Od kilkunastu dni para zmaga się z chorobą. Pierwsze informacje o ich zakażeniu pojawiły się 9 lutego.

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska przekazali najnowsze wieści dotyczące ich choroby. Były prezydent udzielił krótkiego wywiadu „Super Expressowi” i opowiedział o tym, jak para przeżywa koronawirusa. Jest już lepiej?

Aleksander Kwaśniewski udzielił krótkiego wywiadu. Opowiedział, jak się czuje

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy od paru miesięcy przebywają w Szwajcarii. Przyjechali tam ze względu na siostrę byłego prezydenta, która w ubiegłym roku straciła męża. Razem, we troje, spędzili Boże Narodzenie.

Przez pewien czas para postanowiła jednak nie wracać do Polski i podczas zagranicznego pobytu oboje zarazili się koronawirusem.

Na temat ich stanu zdrowia informacje przekazywało ich biuro. Teraz Aleksander Kwaśniewski postanowił sam wypowiedzieć się do mediów.

Poprawia się, ale to długo idzie – wyznał w rozmowie z „Super Expressem”.

Ciężko jest, bo to długotrwałe choróbsko. Jesteśmy świadomi, że skutki tej choroby będziemy odczuwać jeszcze bardzo długo. Ale myślimy, że najgorsze już za nami. Choć męczący kaszel wciąż nie pozwala normalnie funkcjonować, to przede wszystkim ustała gorączka – opowiadał.

Podziękował również za wszystkie życzenia powrotu do zdrowia, które dotychczas otrzymał.

Jolanta Kwaśniewska przestrzegała na długo wcześniej

Ta choroba jest jak podstępny wróg, który może zaatakować każdego i w każdych okolicznościach – mówiła jakiś czas temu na łamach „Super Expressu” Jolanta Kwaśniewska.

Polakom się wydaje, że wszystko, co najgorsze, na pewno nie spotka akurat ich. Ale nie mamy najmniejszego pojęcia, w którym momencie nieszczęście może trafić nas. Trzeba do minimum ograniczyć kontakty. Korzystać z maseczek z filtrami. Naprawdę robić wszystko, by nikomu nie zrobić krzywdy, bo to jest w tej chwili najważniejsze – zaznaczała.

Być może już wkrótce para wyzdrowieje i powróci do Polski lub wypocznie w Szwajcarii.

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego