Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska z mężem? Prawda wyszła na jaw
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.02.2022 13:03

Gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska z mężem? Prawda wyszła na jaw

gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska
Piotr Molecki/East News

Była para prezydencka dokonała zaskakującego wyboru nieruchomości. Zarówno apartament, jak i bajkowy dom na Mazurach robią wrażenie. Wiemy, gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska z mężem.

Aleksander Kwaśniewski sprawował urząd prezydenta w latach 1995-2005. W tym czasie Polska przeszła przez wiele ważnych przemian — jedną z nich było wejście do Unii Europejskiej.

Była para prezydencka dorobiła się aż dwóch nieruchomości. O dziwo, żadną z nich nie jest słynna „Willa Kwaśniewskich” w Kazimierzu. Niektórzy mogą być zaskoczeni tym, gdzie na co dzień mieszka Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem. Postawili na… apartament w bloku.

Gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska? Była para prezydencka dokonała zaskakującego wyboru

Jedną z dwóch nieruchomości Kwaśniewskich jest ponad 80-metrowe mieszkanie w bloku na warszawskim Wilanowie. To właśnie tu była para prezydencka spędza większość roku.

Nie ma wątpliwości, że ikona stylu, jaką jest Jolanta Kwaśniewska, urządzi przytulne gniazdko wszędzie, gdzie się znajdzie. Kilka lat temu w Pytaniu na Śniadanie mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się gust kuchenny byłej pierwszej damy. Dominowały jasne kolory i duża ilość kwiatów.

Jedna z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych dzielnic Warszawy zapewnia rodzicom Aleksandry Kwaśniewskiej spokój i zaspokaja wszystkie niezbędne potrzeby — w okolicy znajduje się wiele wspaniałych restauracji, modnych sklepów, a także urokliwych miejsc, w których można podziwiać piękno natury o każdej porze roku.

Jednak parki i skwery Wilanowa nie mogą się równać z otoczeniem wokół drugiej posiadłości Kwaśniewskich, znajdującej się na Mazurach. Była para prezydencka uwielbia spędzać czas w imponującym domu nad jeziorem, gdzie mogą w spokoju wypocząć i oddać się przyjemnościom, jak wspólne grillowanie, czy relaks na łódce.

Jesteście zaskoczeni tym, gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska z mężem?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu

Źródło: Pomponik

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem