Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Zajęła pierwsze miejsce". Pavlović rozbrajająco o Kaźmierskiej
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.04.2024 21:40

"Zajęła pierwsze miejsce". Pavlović rozbrajająco o Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović
Fot. KAPiF

Mimo że Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w “Tańcu z Gwiazdami”, nadal wywołuje ogromne emocje i to nie tylko u widzów. Po raz kolejny jej taneczne popisy oceniła Iwona Pavlović, z którą “Królowa życia” ciągle wchodziła w słowne potyczki. Jurorka ponownie nie miała litości. Myślicie, że Kaźmierska jej odpowie?

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska była barwnym ptakiem tej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Mimo że zdobywała najniższe noty, przechodziła dalej z odcinka na odcinek, w taki sposób docierając aż do ćwierćfinału. W ubiegły czwartek polski show biznes zelektryzowała jednak (dla wielu bardzo smutna) wiadomość. “Królowa życia” zrezygnowała z udziału w programie. Powodem miała być kontuzja, której się nabawiła - zmagała się z pękniętym żebrem, a ból uniemożliwił jej przygotowanie się do kolejnego występu. 

Dzięki takiej decyzji gwiazdy stacji TTV do programu został przywrócony Krzysztof Szczepaniak, który jednak ponownie odpadł w ostatniej odsłonie show. Dagmara Kaźmierska ze studiem “TzG” połączyła się online, aby się ze wszystkim pożegnać. Tuż przed rozmową z ust Krzysztofa Ibisza padł komentarz, który fani gwiazdy odebrali jako atak skierowany w jej stronę. Na pewno tak szybko nie wybaczą tego prowadzącemu show.

Kaźmierska przy okazji zdradziła, że jej faworytką jest Roxie Węgiel. Młoda wokalistka świetnie sobie radzi na parkiecie.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska fot. KAPiF
Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami Szczepaniak zwrócił się wprost do Kaźmierskiej. "Czy to ustawka?"

Iwona Pavlović krytykowała Dagmarę Kaźmierską w każdym odcinku "TzG"

Stało się już niemal tradycją, że Dagmara Kaźmierska po każdym swoim tańcu musiała stanąć przed jury i zmierzyć się z krytyką, szczególnie ze strony Iwony Pavlović. Jurorka nie miała litości dla podopiecznej Marcina Hakiela. W jednym z odcinków para dostała najniższą notę w historii całego show. Zdawałoby się, że “Królowa życia" niezbyt się tym przejmowała, wszak sama otwarcie przyznała, że w programie pełni funkcję rozrywkową.

Później dowiedzieliśmy się jednak o kontuzji Kaźmierskiej. Mimo że wraz z Marcinem Hakielem i Conanem, który miał im towarzyszyć, mieli już pomysł na występ, “Królowa życia” zdecydowała się zrezygnować z show, o czym poinformowała publikując krótkie nagranie na Instagramie. 

Iwona Pavlović brutalnie szczerze o Dagmarze Kaźmierskiej

W ostatnim czasie Iwona Pavlović udzieliła wywiadu portalowi Pomponik. Jurorka ponownie nie gryzła się w język w kwestii tanecznych popisów “Królowej życia” . 

(…) Życie Dagmary tak naprawdę mnie nie interesuje ani w dobrą, ani złą stronę. Natomiast w programie interesował mnie jej taniec, który był fatalny. (…) Nie miałam za bardzo czego oceniać. To mnie rzeczywiście - jako sędziego - lekko denerwowało. Co mam oceniać, jeśli ktoś nie wykonuje minimalnej pracy? - odpowiedziała pytaniem Iwona Pavlović.

Następnie dopytywana przez dziennikarza serwisu powiedziała wprost, co myśli o tańcu Kaźmierskiej. W odpowiedzi na zapytanie o to, czy gwiazda TTV tańczyła najgorzej ze wszystkich uczestników w całej historii show, była brutalnie szczera. 

No w sumie tak. Już podium się zmienia, bo Dagmara wskoczyła na pierwsze miejsce. To też dlatego, że ona tak naprawdę nie za bardzo tańczyła. Wszystkie tańce, które ona robiła, były identyczne i żaden taniec nie miał znamion danego tańca, danego rodzaju. Myślę, że tak - zajęła pierwsze miejsce - powiedziała dla Pomponika Pavlović. 

Czy Dagmara Kaźmierska w jakiś sposób odniesie się do tych słów?

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel  fot. KAPiF