Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TzG: Maserak oszalał na punkcie Roxie Węgiel. Dał jej 10: "DAMN". A Kevin?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 14.04.2024 21:22

TzG: Maserak oszalał na punkcie Roxie Węgiel. Dał jej 10: "DAMN". A Kevin?

Rafał Maserak, Roxie Węgiel, Michał Kassin
Fot. KAPiF

To już siódmy tydzień zmagań uczestników programu “Taniec z Gwiazdami”. Celebryci i profesjonaliści występują na parkiecie i robią, co mogą, aby zachwycić jurorów. Na scenie właśnie zaprezentowali się Roxie Węgiel i Michał Kassin. Jurorzy byli pod wielkim wrażeniem.

W programie "Taniec z Gwiazdami" jest coraz mniej par

Każdy kolejny odcinek programu emitowanego na antenie Polsatu oznacza, że pożegnamy kolejną dwójkę, która do tej pary walczyła o Kryształową Kulę. Od początku marca pożegnaliśmy już wiele osób, a niektóre z nich były naprawdę obiecującymi początkującymi tancerzami. Na to, kto opuści program, mają wpływ zarówno noty wystawiane przez jurorów, jak i głosy wysyłane za pomocą wiadomości SMS i przez Internet. Za to drugie odpowiadają widzowie.

Za stołem sędziowskim niezmiennie zasiada Iwona Pavlović. W tym roku jednak jej towarzysze się zmienili. Funkcję jurorów objęli Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak. To Czarna Mamba wciąż wydaje się być najsurowszą sędzią, choć jakiś czas temu fani programu “Taniec z Gwiazdami” zarzucili ostatniemu z wymienionych sabotowanie wyników. W jednym z odcinków bowiem “zepsuł” potencjalne maksymalne punktacje.

Roksana Węgiel reklamuje bieliznę. Lawina komentarzy, jeden od Conana Wygoda wreszcie odpowiada Kaczorowskiej! Poszło o angaż w TzG

Roxie Węgiel jest faworytką wielu osób

Jedną z par, która miała wówczas szansę na otrzymanie czterdziestu punktów, była Roxie Węgiel i Michał Kassin. Nie ma jednak tego złego, bo odbili sobie podczas kolejnych odcinków. Nie jest tajemnicą, że wokalistka ma wiele talentów, a jednym z nich jest taniec. Zwyciężyła ona bowiem trzecią odsłonę formatu “Dance Dance Dance”. Również w programie “Taniec z Gwiazdami” pokazuje swoje umiejętności z jak najlepszej strony.

W ubiegłą niedzielę Roxie Węgiel ponownie zachwyciła jurorów za swoją interpretację tańca współczesnego. Cała czwórka zdecydowała się przyznać jej po dziesięć punktów, co przyniosło najwyższą możliwą do otrzymania notę. Widzowie jednak byli sceptycznie nastawieni do tego występu, bowiem widzieli w nim niewiele tańca.

  • To był taniec? Jakaś akrobatyka chyba. 
  • Maciek Musiał zatańczył sambę dziś super, ale widać kogo jury faworyzuje…
  • No i zaczyna się faworyzowanie Roksany…

ZOBACZ TEŻ: Widzowie byli rozczarowani: "To kpina"! Ostre komentarze po werdykcie w TzG

Tym razem Roxie Węgiel zaprezentowała sambę

W siódmym odcinku programu “Taniec z Gwiazdami” wokalistka tańcząca u boku Michała Kassina zaprezentowała sambę do utworu Eda Sheerana “Shape Of You”. Tuż przed występem w nagraniu Roxie Węgiel opowiadała o swojej walce ze słabościami, wymieniając między innymi trenowanie boksu. W ich wykonie ponownie było widać wiele skomplikowanych figur. Jurorzy ocenili je jednoznacznie.

  • Nie za dużo tych słabości, Roxie ponownie mnie zaskakujesz. Rytm i jeszcze raz rytm! - mówiła Iwona Pavlović!
  • Roksano, twoją sambę opiszę krótkim akronimem:  DAMN! - podsumował Rafał Maserak.

Kevin Mglej, partner wokalistki miał w tym momencie dość nietęgą minę. Przyszedł czas na oceny jurorów. Nie było tu żadnych zaskoczeń, bo ponownie cała czwórka przyznała Roxie Węgiel i Michałowi Kassinowi po dziesięć punktów. To kolejna czterdziestka na ich koncie!

KAPIF_oryginal_K1192358F.jpg
Fot. KAPiF