Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pavlović stanęła w obronie Musiała! "Nie zgadzam się, halo"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.04.2024 09:18

Pavlović stanęła w obronie Musiała! "Nie zgadzam się, halo"

Iwona Pavlović, Maciej Musiał
fot. KAPIF

Wczorajszy odcinek “Tańca z Gwiazdami” dostarczył nam masy emocji i wrażeń. W pewnym momencie jeden z jurorów skrytykował taniec faworyta publiczności — Macieja Musiała. W obronie uczestnika stanęła sama Czarna Mamba.

Za nami 7. odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Minął kolejny tydzień intensywnych prób i przygotowań do formatu, w którym zarówno umiejętności taneczne, jak i sympatia ze strony widzów, są najważniejszymi wartościami. Na ekranach milionów telewizorów rozegrały się kolejne starcia w walce o Kryształową Kulę. Dzisiejszy odcinek dał nam dodatkową dawkę emocji, bowiem każda para wystąpiła na parkiecie dwa razy. Nie zabrakło wzruszeń i determinacji.

Występy uczestników “Tańca z Gwiazdami” niezmiennie oceniała Iwona Pavlović. U jej boku za stołem jurorskim zasiedli w tym roku Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak. Tym razem na parkiecie mamy szansę oglądać zmagania takich gwiazd, jak Anita Sokołowska, Maffashion, Maciej Musiał, czy Roksana Węgiel.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
Za nami 7. odcinek programu "Taniec z Gwiazdami", fot. KAPIF
Taniec z Gwiazdami
Za nami 7. odcinek programu "Taniec z Gwiazdami", fot. KAPIF
TzG: Sokołowska w samej bieliźnie. Ibisz: "Ciężko się było skupić" TzG: Maserak oszalał na punkcie Roxie Węgiel. Dał jej 10: "DAMN". A Kevin?

Niesłychane emocje w "Tańcu z gwiazdami"

W ostatnim odcinku tanecznego formatu nie zabrakło wrażeń i emocji. Tym razem pary zaprezentowały nam dwa układy taneczne, a każdy z nich zachwycił zgromadzoną na planie publiczność. Na uwagę zasługuje między innymi Roksana Węgiel, która zgarnęła wczoraj 40 i 39 punktów.

Niestety, w odwrotnej sytuacji znalazła się Dagmara Kaźmierska, której taneczne popisy nie przypadły do gustu jurorom. Królowa życia otrzymała nawet za swój drugi występ rekordowo niską liczbę punktów — na jej konto trafiło ich wówczas zaledwie 7.

ZOBACZ TEŻ: Taniec z Gwiazdami: odpadli faworyci programu? Prowadzący zaniemówili.

Iwona Pavlović staje w obronie Macieja Musiała

Jedną z gwiazd, która od samego początku cieszy się olbrzymią sympatią jurorów, jest Maciej Musiał. Aktor zachwyca nas swoimi tanecznymi umiejętnościami, które ma okazję zaprezentować u boku swojej partnerki Darii. Tym razem gwiazdor pokazał nam zmysłową rumbę i energiczną sambę.

Niestety, pomimo faktu, że publiczność była zachwycona występem uczestnika “Tańca z Gwiazdami”, nieco innego zdania był jeden z jurorów. Tomasz Wygoda zauważył, że wciąż istnieje kilka niedociągnięć, nad którymi para powinna popracować podczas kolejnych treningów. Ku zaskoczeniu wszystkich zgromadzonych na jego słowa zareagowała sama Iwona Pavlović. 

Nie zgadzam się, halo!

Jurorka znana ze swojej surowości stanęła w obronie aktora i stwierdziła, że jest innego zdania. Uznała, że Maciej Musiał bardzo dobrze sobie radzi, a na parkiecie możemy zobaczyć jego ogromny progres. Finalnie gwiazdor otrzymał za obydwa występy ponad 30 punktów.

Maciej Musiał
Iwona Pavlović staje w obronie Macieja Musiała, fot. East News