Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pavlović podsumowała Kaźmierską: "To jest taki typ kobiety"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.04.2024 10:14

Pavlović podsumowała Kaźmierską: "To jest taki typ kobiety"

Dagmara Kaźmierska Iwona Pavlović
fot. KAPIF

Za nami kolejny odcinek kultowego programu “Taniec z Gwiazdami”. Krótko po zakończeniu emisji głos zabrała Iwona Pavlović, która postanowiła odnieść się do nagrania z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. Czarna Mamba skomentowała nie tylko odejście królowej życia, ale również jej udział w tanecznym formacie. Takich słów nikt się nie spodziewał!

Dagmara Kaźmierska odeszła z programu "Taniec z Gwiazdami"

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że udział królowej życia od samego początku budził ogrom emocji i kontrowersji wśród oglądających. Wszystko dlatego, że Dagmara Kaźmierska z odcinka na odcinek otrzymywała coraz niższe oceny od jurorów, a sama uczestniczka nie ukrywała faktu, że taniec nie jest jej powołaniem.

Całkiem innego zdania byli jednak jej wierni fani, którzy skrupulatnie dbali o to, aby gwiazda płynnie przechodziła do kolejnych odcinków show. W sieci chwalili swoją idolkę za determinację i wolę walki, a także mocno trzymali kciuki za jej sukces. 

Niestety, w ubiegłym tygodniu media obiegła smutna informacja na temat problemów zdrowotnych Dagmary Kaźmierskiej, przez które zmuszona została do rezygnacji z dalszego udziału w “Tańcu z Gwiazdami”. Na jej miejsce powrócili Krzysztof i Sara, którzy pożegnali się z programem w ubiegłą niedzielę.

Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska odeszła z programu "Taniec z Gwiazdami", fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel,,
Dagmara Kaźmierska odeszła z programu "Taniec z Gwiazdami", fot. KAPIF
Kaźmierska mieszka jak królowa. Złoty sedes to zaledwie początek Roksana Węgiel przerosła legendę Cichopek i Hakiela? Zachwycające

"Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović szczerze o pożegnaniu Dagmary Kaźmierskiej

Pomimo faktu, że Dagmara Kaźmierska nie była w stanie zatańczyć w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”, królowa życia pojawiła się na antenie. Gwiazda połączyła się z produkcją za pomocą nagrania wideo, w którym podziękowała za wszystko i zwróciła się do pozostałych uczestników. W pewnym momencie powiedziała też kilka słów do jurorów, w tym oceniającej jej nisko Iwony Pavlović.

Moi fani. Wybierzcie sobie nowego faworyta i głosujcie na niego. To najpiękniejszy program w Polsce. Droga Alexis. Pozdrawiam! Teraz odetniesz z ulgą - powiedziała Dagmara Kaźmierska podczas ostatniego odcinka show.

Teraz podczas rozmowy z portalem Świat Gwiazd Czarna Mamba po raz pierwszy odniosła się do słów królowej życia. Okazało się, że jurorka nie żywi urazy, a nawet jest bardzo rozbawiona porównaniem jej do postaci Alexis.

Dagmara wydaje mi się bardzo barwną osobą i porównanie do Alexis bardzo mnie rozbawiło. Uważam, że jest śmieszne. Proszę pamiętać, że to jest program rozrywkowy. Tak, jak Dagmara moje oceny dzieliła na pół, tak jak jej słowa dzielę na pół - przyznała ze śmiechem Iwona Pavlović.

ZOBACZ TEŻ: Musiał szykuje się do wesela. Mama odda mu drugi taniec.

Iwona Pavlović szczerze o Dagmarze Kaźmierskiej

W wywiadzie Czarna Mamba odniosła się również do samej rezygnacji królowej życia i wyznała, że bardzo współczuje uczestniczce. Jej zdaniem decyzja Dagmary Kaźmierskiej musiała kosztować ją sporo wysiłku, a to wszystko z powodu jej nieustępliwego charakteru.

Bardziej jako człowieka jest mi jej szkoda, że musiała zrezygnować, a skoro zrezygnowała to myślę, że to musiała być trudna decyzja. To jest taki typ kobiety charakternej, która wie, co robi. Wiem, że ludzie podejrzewają, że nie, ale naprawdę kochani nie szukajmy dziury tam, gdzie jej nie ma - wyznała Iwona Pavlović w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Jurorka wyznała też, że nie uważa, aby Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału z powodu krytyki, ponieważ zawsze bardzo dobrze reagowała na słowa jurorów i mimo wszystko czerpała radość z programu. Czarna Mamba skomentowała też 7 punktów, które w zeszłym tygodniu trafiło na konto królowej życia i Marcina Hakiela. Jej zdaniem był to najgorszy występ w historii programu.

Sędziowie wyrazili swoje oceny, a każdy ma prawo do swojej, bo jest nas czwórka. No niestety, trochę podium się zmieniło, bo kiedyś uważałam inaczej, ale z perspektywy czasu teraz uważam, że Dagmara była najsłabszą uczestniczką z wszystkich programów, jakie było, ale nie dlatego, że źle tańczyła, tylko dlatego, że nie tańczyła - powiedziała jurorka w tym samym wywiadzie.