Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 18.04.2024 14:00

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska naprawdę to zrobiła?! Gwiazda zrezygnowała z udziału w “Tańcu z Gwiazdami” i to tuż przed odcinkiem, w którym na parkiecie miał towarzyszyć jej syn Conan. Fani są niepocieszeni. Co się stało?

Dagmara Kaźmierska doszła do półfinału "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w programie "Królowe życie". Charyzmatyczna i nielubiąca sprzeciwu celebrytka skradła serca internautów i telewidzów. W 2024 roku została zaproszona do programu "Taniec z Gwiazdami", gdzie razem w parze z Marcinem Hakielem doszła aż do półfinału. 

Kaźmierska przez całe taneczne show Polsatu była oceniana bardzo słabo. W ostatnim odcinku otrzymała od jurorów zaledwie 7 punktów. To najgorsza nota w całej historii TzG. 

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel  Fot. AKPA 
Dagmara Kaźmierska zatańczy z synem. Już uprzedza, że będzie źle Nikt nie wiedział, co Dagmara ukryła przed jurorami TzG. Co teraz?

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

To z pewnością wstrząsająca wiadomość nie tylko dla fanów Dagmary, ale i także dla produkcji. W ostatnim czasie media informowały, że Kaźmierska dostaje najwięcej SMSów od widzów i z pewnością przyciągała przed telewizory całe tłumy widzów. 

Jesteśmy ciekawi reakcji Iwony Pavlović, która nie szczędziła "królowej' słów krytyki i nie ukrywała, że jej wyczynów na parkiecie nie może nawet nazwać tańcem. Będziecie tęsknić?

"Taniec z Gwiazdami" Fot. AKPA

Wiemy, dlaczego Dagmara odchodzi z "TzG"

Dagmara Kaźmierska opublikowała w mediach nagranie, które wywołało duży smutek u wielu jej fanów. 

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Muszę zrezygnować z programu. Z żebrem jest ogromny problem - powiedziała. 

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w poprzednim odcinku Dagmara Kaźmierska tańczyła z poważną kontuzją. 

Żeby to żebro pęknięte mnie tak nie bolało, bo mam żebro pęknięte od tygodnia. Nogi też mnie bolą. To się wydarzyło parę dni temu. Kontuzje są normalne. Poboli i przestanie - wyjaśniła wówczas w rozmowie z Plejadą Dagmara Kaźmierska.