Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.04.2024 12:26

Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami

Taniec z gwiazdami
Fot. KAPiF

“Taniec z Gwiazdami” już od 19 lat zajmuje szczególne miejsca w sercach Polaków. Występy najpopularniejszych gwiazd show-biznesu w zapierających dech choreografiach wywołują wśród widzów wiele emocji. I choć podczas każdej edycji programu publiczność miała swoich faworytów, tak niektóre pary na zawsze zapisały się w historii formatu, wykonując tańce, o którym nie śniło się nawet jurorom. Przypominamy legendarne występy, których wspomnienia do dziś przyprawiają o szybsze bicie serca.

"Taniec z Gwiazdami": Miłość Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zaczęła się na parkiecie

2. edycja “Tańca z Gwiazdami” do dziś wspominana jest jako jedna z najlepszych. W finale zmierzyli się w niej Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z Małgorzatą Foremniak i Rafałem Maserakiem. Obie pary poczuły do siebie chemię na parkiecie, dlatego uczucia, które wyrażali za pomocą tańca, były tym bardziej wyjątkowe i spektakularne — bo prawdziwe! Osobom, które były świadkami tamtego widowiska, do dziś trudno zapomnieć o wyjątkowym występie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, którzy wykonali namiętną rumbę.

Taniec z Gwiazdami (7).png
Fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami (3).png
Fot. KAPiF

Walka w finale pomiędzy gwiazdami była bardzo zacięta. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wykonali wówczas tango i freestyle'a, natomiast Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak wybrali walca wiedeńskiego oraz również freestyle. I choć o włos otarli się o zwycięstwo, oba tańce wywołały ogromne wrażenie na widzach przed telewizorami!

Taniec z Gwiazdami (6).png
Fot. KAPiF
Taniec z Gwiazdami: jeszcze zobaczymy Dagmarę Kaźmierską Janicka i Szczepaniak wracają do TzG. Tancerka zdradziła szalone kulisy

"Taniec z Gwiazdami": Niezapomniane występy Anny Muchy i Rafała Mroczka

Anna Mucha i Rafał Maserak zwyciężyli w 10. edycji “Tańca z Gwiazdami”, która odbyła się w 2009 roku. W finale para musiała zmierzyć się z Nataszą Urbańską i Janem Klimentem. Uczestnicy zaprezentowali wówczas po trzy tańce - 2 ulubione oraz freestyle. Decydujące starcie rozpoczęło się od rumby w wykonaniu Anny Muchy i to właśnie ona zapewniła parze zwycięstwo! Ten taniec do dziś jest uważany jako jeden z najlepszych w całym programie.

Taniec z Gwiazdami (2).png
Fot. KAPiF

W 2006 roku w 3. edycji “Tańca z Gwiazdami” parkiet bez dwóch zdań należał do Rafała Mroczka. Aktor zachwycił publiczność oraz jury rozwojem umiejętności, które prezentował na przestrzeni całego programu. Nie dziwi więc, że to właśnie on zdaniem widzów zasłużył na zwycięstwo, pokonując w finale Aleksandrę Kwaśniewską i Rafała Maseraka. Wraz ze swoją partnerką wykonał on wówczas energetyczną sambę, która podbił serca publiczności. 

Projekt bez nazwy (22).png
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Tak pożegnali kontuzjowaną Kaźmierską po rezygnacji z TzG

"Taniec z Gwiazdami": Emocjonujące tańce Magdaleny Walach i Kacpra Kuszewskiego

W 7. edycji “Tańca z Gwiazdami” Magdalena Walach i Cezary Olszewski o włos pokonali Mariusza Pudzianowskiego i Magdalenę Soszyńską. Siłacz cieszył się ogromnym poparciem publiczności, jednak aktorka poruszyła widzów dopracowanym i niezwykle uczuciowym tangiem argentyńskim. Taniec był tym bardziej spektakularny, iż jej partner przez cały czas miał na oczach przepaskę.

Taniec z Gwiazdami (1).png
Fot. KAPiF

Kacper Kuszewski był faworytem widzów 13. edycji “Tańca z Gwiazdami” już od pierwszego odcinka. Na parkiecie zachwycał dopracowanymi choreografiami oraz emocjami, które biły z jego ruchów. W finale wraz ze swoją partnerką Anną Głogowską wygrali z Bilguunem Ariunbataarem i Janją Lesar. Zaprezentowali cha-chę, walca wiedeńskiego i freestyle. Spośród nich to właśnie ten ostatni zapisał się w historii programu.

Taniec z Gwiazdami.png
Fot. KAPiF