Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie dała popis w deszczu. Wszystko w samym centrum Warszawy
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 21.04.2024 11:35

Roxie dała popis w deszczu. Wszystko w samym centrum Warszawy

Roksana Węgiel
Fot. KAPIF, Instagram/roxie_węgiel

Roksana Węgiel zaskoczyła fanów! Spotkała się z nimi w samym centrum Warszawy na Placu Zamkowym na Starym Mieście. To co tam robiła, mogło naprawdę zapierać dech w piersiach, a entuzjaści jej działalności byli wprost wniebowzięci.

Roksana Węgiel dostała wyzwanie

Wszystko przez wyzwanie, jakie otrzymała Roksana Węgiel od swoich fanów, aby zatańczyć w centrum miasta. Ku zaskoczeniu wszystkich postanowiła naprawdę to zrobić i ogłosiła na swoim Instagramie, że rzeczywiście będzie na Placu Zamkowym i zatańczy dla wszystkich zainteresowanych.

Zgromadził się naprawdę duży tłum ludzi i to mimo bardzo niesprzyjających warunków pogodowych. Było już ciemno, a dodatkowo mokro i chłodno od przenikliwego wiatru.

Była partnerka chłopaka Roksany Węgiel zabrała głos. "Zostałam wyrzucona z domu" I po pracy w TVP. Wkurzona Roksana Węgiel ujawniła, co stało się za kulisami. "Żałosne"

Roksana Węgiel nie była sama

Roksana Węgiel nie pojawiła się natomiast na Starym Mieście w Warszawie sama. Już na zapowiadających stories na Instagramie mówiła do swoich obserwatorów “mamy lekką obsuwą”, a za nią siedział nie kto inny jak Michał Kassin, czyli jej partner w Tańcu z Gwiazdami!

Wykonali razem niesamowitą choreografię i to pomimo deszczu, który nawiedził stolicę w sobotni wieczór. Zachwyceni fani wrzucali nagrania do sieci.

Projekt bez nazwy - 2024-04-21T100837.970.png
Fot. Instagram/roxie_węgiel, Roxie tańczy z Michałem Kassinem

Roksana Węgiel: "jesteście najlepsi!"

Całość pokazu uwieńczyło wspólne zdjęcie z obserwatorami. Na Instagramowym stories Roksana Węgiel zamieściła pamiątkową fotografię okraszoną napisem:

“Mimo pogody przyszliście licznie na nasz pokaz taneczny. Razem z Michałem Kassinem ogromnie Wam dziękujemy!!! Jesteście najlepsi! Czekajcie na kolejne wyzwania. Cudownie było się spotkać”

pasted image 0.png
Źródło Instagram/roxie_węgiel, Roksna Węgiel i fani