Lifestyle.Lelum.pl > Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska
18.05.2024 17:33 Roześmiana Kaźmierska drwi sobie ze wszystkich? Wróciła do Polski w takim nastroju

Niedługo po doniesieniach na temat swojej skandalicznej przeszłości Dagmara Kaźmierska na jakiś czas zniknęła z social mediów. Teraz królowa życia postanowiła po raz pierwszy od dawna opublikować nowy post na Instagramie. Niesamowite, w jakim jest obecnie nastroju.

Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska
17.05.2024 15:15 Roksana Węgiel dalej murem stoi za Kaźmierską? Publicznie jej broni

O Dagmarze Kaźmierskiej nigdy nie było tak głośno. Tym razem celebrytka musiała jednak zmierzyć się z mrocznymi kulisami swojej przeszłości po tym, jak serwis “Goniec.pl” opublikował serię artykułów poświęconych jej przestępczej działalności. Opinia publiczna zdawała sobie sprawę, że celebrytka odbyła karę więzienia za prowadzenie agencji towarzyskiej, jednak nikt nie był świadomy szczegółów tej sprawy. Teraz, gdy poznała je już cała Polska, część środowiska show-biznesu odwróciła się od Kaźmierskiej, natomiast inni stoją za nią murem. Do tej drugiej grupy należy Roksana Węgiel.

Dagmara Kaźmierska
16.05.2024 11:58 Kaźmierska już straciła majątek. To jej koniec?

Od kilku tygodni Dagmara Kaźmierska jest na ustach absolutnie wszystkich. Jest tak za sprawą nowych informacji na temat jej kryminalnej przeszłości, które dzięki dziennikarzom Gońca ujrzały światło dzienne. Czy to oznacza koniec królowej życia w mediach? Właśnie odkryto, jaki był jej "plan powrotu" na ekrany.

Dagmara Kaźmierska
10.05.2024 21:07 Kaźmierska opublikowała dwa wymowne zdjęcia. „Dar od Boga”

Dagmara Kaźmierska wyjechała do Egiptu. Tam przebywa od dwóch tygodni w towarzystwie swojego syna. Dziś ponownie zabrała głos i opublikowała wymowne zdjęcia na Instagramie. Jeden z hashtagów głosi: “#darodboga”.

Dagmara Kaźmierska
10.05.2024 10:42 Wojewódzki nagle wypalił. Kaźmierska ma szansę wrócić do TV?

Dagmara Kaźmierska po skandalu wraca do telewizji?! Niedawno poznaliśmy szczegóły jej przestępczej działalności. “Królowa życia” od tamtej pory milczała. W sieci pojawiła się zapowiedź jej udziału w programie Kuby Wojewódzkiego. Internauci się wściekli, a post został już usunięty. O co chodzi? 

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska
10.05.2024 10:00 Hakiel jednak nie odcina się od Kaźmierskiej? To było najcięższe we współpracy

Marcin Hakiel przez długi czas milczał na temat sprawy Dagmary Kaźmierskiej oraz jej zawieszenia przez stację Polsat. Teraz tancerz po raz pierwszy wspomniał coś o swojej byłej partnerce z “Tańca z Gwiazdami”. Tego nikt się nie spodziewał.

Dagmara Kaźmierska
09.05.2024 08:16 Dagmara Kaźmierska znowu w telewizji. Stacja puściła to wieczorem

Osoby, które oglądały wczoraj wieczorem telewizję, mogły się mocno zdziwić. Na ekranie ponownie pojawiła się bowiem Dagmara Kaźmierska. Przypomnijmy, że niedawno poznaliśmy szczegóły jej kryminalnej przeszłości, a Polsat usunął wszystkie programy z nią.

Dagmara Kaźmierska
08.05.2024 21:34 Kaźmierska znowu daje o sobie znać. "Nie uciekłam z kraju"

Dagmara Kaźmierska stała się główną bohaterką reportażu portalu “Goniec”, który doczekał się trzech części. Tekst obnaża przestępczą działalność kobiety. Po jego publikacji wyjechała za granicę i nie pojawiła się na finale programu “Taniec z Gwiazdami”. Celebrytka znów zabrała głos i postanowiła rozwiać wątpliwości w związku z jej podróżą do Egiptu.

Dagmara Kaźmierska
07.05.2024 21:52 Kaźmierska była pro*****tką? Na jaw wychodzą kolejne mroczne rewelacje

Od kilkunastu dni media huczą na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda programu “Królowe życia” miała nie tylko prowadzić agencję towarzyską, ale też dopuścić się tam wielu brutalnych przestępstw. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne rewelacje.

Dagmara Kaźmierska
07.05.2024 09:40 Nowe, zatrważające szczegóły przeszłości Kaźmierskiej

Światło dzienne ujrzała trzecia część reportażu o przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Bernadetta, pracownica celebrytki, nie mogła opuścić agencji towarzyskiej za darmo. Jej partner usłyszał groźby, które powstrzymały go przed pójściem na policję. To ostatnia część serii portalu “Goniec”.

Dagmara Kaźmierska, Edward Miszczak
06.05.2024 17:04 Miszczak w końcu zabrał głos w sprawie Kaźmierskiej. "Dagmara jest chora"

Za nami wielki finał “Tańca z Gwiazdami”. Po kryształową kulę sięgnęła Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. W ostatnim odcinku zobaczyliśmy wszystkich uczestników tej edycji. Z jednym wyjątkiem. Dlaczego Dagmara Kaźmierska się nie pojawiła? Edward Miszczak mówi wprost. 

Roksana Węgiel, Michał Kassin, Dagmara Kaźmierska
06.05.2024 16:35 Węgiel przegrała przez Kaźmierską? Internautka: "Źle, że popierałaś"

W minioną niedzielę fani programu “Taniec z Gwiazdami” poznali zwycięzców 14. edycji formatu. Kryształowa Kula trafiła w ręce Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke. Niektórzy jednak byli zdania, że to Roksana Węgiel i Michał Kassin powinni odebrać główną nagrodę. Pewna internautka wysunęła nawet oskarżenie, że za taki obrót spraw miałaby być odpowiedzialna Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
05.05.2024 20:03 Kaźmierska nagle się odezwała. Zabrała głos w sprawie finału TzG

Dagmara Kaźmierska została usunięta z ramówki Polsatu po opublikowaniu reportażu przez portal “Goniec”. Nie pojawi się na dzisiejszym finale programu “Taniec z Gwiazdami”. Zabrała jednak głos w tej sprawie.

Dagmara Kaźmierska, Polsat
05.05.2024 17:00 Show Kazmierskiej zastąpione. Teraz obejrzymy inny serial

Dagmara Kaźmierska została wymazana z ramówki Polsatu krótko po tym, jak światło dzienne ujrzał reportaż portalu “Goniec". Dziurę, która powstała w programie, trzeba było czymś zastąpić. Wybór serialu, który obejrzeliśmy w ostatnią sobotę, mógł wywołać uśmiech na twarzy.

Marcin Hakiel
05.05.2024 12:11 Hakiel podjął ważną decyzję. Wszystko przez Kaźmierską

Finał “Tańca z Gwiazdami” już dziś wieczorem. Czy pojawi się w nim Marcin Hakiel? - z pewnością zastanawia się wielu. Jeden z portalu show biznesowych postanowił dowiedzieć się tego u źródła. Jaką decyzję podjął tancerz? Już wszystko jasne. 

Dagmara Kaźmierska, Katarzyna Grochola
05.05.2024 10:13 “Każdy ma jakiegoś demona”. Niespodziewane słowa Grocholi o Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska w ostatnim czasie jest na ustach całego polskiego show biznesu. Nie jest to jednak rodzaj rozgłosu, którego mogłaby sobie życzyć. Na jaw wyszły bowiem szczegóły jej kryminalnej przeszłości. Wiele osób zabrało głos w tej sprawie. Teraz dołączyła do nich Katarzyna Grochola. Sprawdź, co powiedziała pisarka. 

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
04.05.2024 21:15 Conan włączył telefon. A tam? Kaźmierska aż się opluła

Dagmara Kaźmierska nie robi sobie zbyt wiele z afery, która rozgrywa się właśnie w mediach. Wyjechała do Egiptu i chętnie dzieli się widokami z rajskich wakacji. Szeroki uśmiech nie schodzi z jej twarzy, a żarty są codziennością. Udowadnia to nowy film udostępniony w serwisie YouTube.

Dagmara Kaźmierska, rozwód
04.05.2024 18:37 Były mąż Kaźmierskiej nie mógł znieść jednej rzeczy. Dlatego ją zostawił

Kiedy Paweł K. siedział w więzieniu, jego żona zaczynała karierę w mediach. Mężczyzna obserwował ją przez szklany ekran, będąc za kratami. W końcu czara goryczy się jednak przelała. Podjęcie decyzji o rozwodzie stało się koniecznością.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
04.05.2024 15:38 Kaźmierska nie pojawi się w finale TzG? Ma lepsze zajęcia

Nieoficjalnie wiemy, że Dagmara Kaźmierska nie pojawi się podczas finału programu “Taniec z Gwiazdami”. Podobny los ma czekać Marcina Hakiela. Uczestnicy formatu trenują do jutrzejszych występów, tymczasem celebrytka pokazała, co jest dla niej teraz priorytetem.

Dagmara Kaźmierska, więzienie
03.05.2024 18:38 Siedział z mężem Kaźmierskiej. "Wyjdą na jaw brzydkie rzeczy"

W mediach pojawiła się rozmowa z osobą, która dzieliła celę z mężem Dagmary Kaźmierskiej. Szczegóły tego pobytu w więzieniu wzbudzają emocje. Okazuje się, że Paweł K. miał wiele do powiedzenia o swojej partnerce.

Dagmara Kaźmierska, Natalia Siwiec
03.05.2024 16:08 Niepokojące wieści o Siwiec. Została porównana do Kaźmierskiej

Po tym, jak światło dzienne ujrzał reportaż o Dagmarze Kaźmierskiej, internauci zaczęli brać pod lupę kolejnych celebrytów. Pod zdjęciem Natalii Siwiec w mediach społecznościowych pojawiła się tajemnicza sugestia. Modelka postanowiła zareagować.

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
02.05.2024 16:05 Syn Kaźmierskiej pokazał zdjęcie, w tle widać Dagmarę. Aż trudno uwierzyć

Po wybuchu medialnej afery Dagmara Kaźmierska wraz z synem wyjechała do Egiptu. Conan publikuje w mediach społecznościowych kolejne fotografie przedstawiające ich kolejne poczynania. W obliczu tego, co dzieje się w Polsce, emocje, jakie oboje wyrażają, są dość zaskakujące.

Dagmara Kaźmierska
02.05.2024 10:43 Luksusowy butik Kaźmierskiej został zniszczony? Widok zwala z nóg

Nie milkną głosy wokół Dagmary Kaźmierskiej i jej kryminalnej przeszłości. Niedawno na jaw wyszły nowe fakty, dotyczące przestępstw popełnionych przez gwiazdę. Co w takim wypadku z jej aktualnymi biznesami? Królowa życia poczyniła już pewne kroki.

Dagmara Kaźmierska, Jacek Wójcik
02.05.2024 08:10 Przyjaciel Kaźmierskiej szybko uciął temat. "To byłeś ty?"

Kiedy poznaliśmy szczegóły kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierksiej, wiele osób się od niej odcięło. Jedną z nich jest Jacek Wójcik, przyjaciel “Królowej życia”. Mężczyzna postanowił odpowiedzieć na zaczepkę internauty. Co powiedział?

Dagmara Kaźmierska
01.05.2024 21:08 Kaźmierska żartuje z głośnej afery. Kariera pogrzebana?

Po wybuchu medialnej afery Dagmara Kaźmierska wyjechała z synem do Egiptu. Tam pokazuje, co myśli o działaniach stacji telewizyjnych, z którymi do niedawna współpracowała. W najnowszym filmie żartuje ze swojej kariery. Czy to czas, aby się przebranżowić?

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
30.04.2024 18:18 Kaźmierska z synem opuściła kontynent. Tam spędzi najbliższe dni

Dagmara Kaźmierska znalazła się w centrum zainteresowania wszystkich po tym, gdy na jej temat wyciekło kilka przerażających faktów z jej przeszłości. Teraz jednak okazało się, że królowa życia swoje trudne chwile spędza z daleka od domu. Razem z synem Conanem opuściła nasz kontynent!

Maciej Orłoś, Dagmara Kaźmierska
30.04.2024 16:28 Orłoś nie ma wątpliwości, dlaczego z Kaźmierskiej zrobiono gwiazdę

Skandal wokół Dagmary Kaźmierskiej odbił się szerokim echem w polskich mediach. Teraz głos w sprawie przeszłości królowej życia zabrał znany dziennikarz Maciej Orłoś. Gwiazdor podsumował ją za pomocą kilku mocnych słów.

Hakiel, kaźmierska
30.04.2024 15:32 Hakiel nie miał o tym pojęcia? Przeszłość Kaźmierskiej nawet dla niego była tajemnicą

Dagmara Kaźmierska nie ukrywała swojej kryminalnej przeszłości, a mimo to media uczyniły z niej gwiazdę. Gdy jednak na światło dzienne wyszły szczegółowe informacje związane ze sprawą, w której została skazana na karę pozbawienia wolności, opinia publiczna nie kryła oburzenia. Wybuch skandal, a stacje telewizyjne zaczęły w popłochu usuwać programy z jej udziałem. Doszło do tego, że występ celebrytki w 'Tańcu z Gwiazdami", gdzie jeszcze do niedawna brylowała, stanął pod znakiem zapytania. Co o tym wszystkim sądzi jej partner z programu, Marcin Hakiel? Osoba z otoczenia tancerza zdradziła kilka nieznanych dotąd faktów.