Lifestyle.Lelum.pl > Waldemar Gilas

Waldemar Gilas

Waldemar Dorota Rolnik szuka żony
19.04.2024 09:18 Rolnik szuka żony: Waldemar zabrał głos ws. związku z Dorotą

Mimo iż 10. edycja “Rolnik szuka żony” już dawno się skończyła, widzowie dalej chętnie śledzą losy uczestników, którzy wzięli udział w programie. Parą, która wywołuje zdecydowanie najwięcej emocji, są Waldemar i Dorota, którzy zdecydowali się ze sobą związać już po zakończeniu nagrań. Jeszcze do niedawna zakochani chętnie pozowali u swojego boku do zdjęć, jednak w ostatnim czasie coś się zmieniło. Fani zaczęli spekulować rozstanie. Waldemar właśnie zabrał głos na temat tych plotek.

Waldemar Gilas
31.03.2024 19:28 Rolnik szuka żony: Waldemar ostrzegł uczestników

Już w Niedzielę Wielkanocną fani programu „Rolnik szuka żony” poznają bohaterów najnowszej edycji. Poprzednie odsłony randkowego show przyniosły wiele szczęśliwych zakończeń i jeszcze więcej emocji – zarówno pozytywnych, jak i tych nieco mniej. Waldemar Gilas podzielił się radą dla nowych uczestników. 

Waldemar Gilas, fot. Facebook/C5Waldi.Gilas
20.03.2024 10:08 Waldemar z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą oszustów. Jest apel

Waldemar Gilas dał się poznać szerokiej publiczności za sprawą programu „Rolnik szuka żony”. Uczestnik był jednym z najbarwniejszych uczestników, który budził niemałe kontrowersje. Fani randkowego show chętnie śledzą także jego dalsze losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rolnik ujawnił, że padł ofiarą oszustów. 

Waldemar Gilas
11.03.2024 14:37 Waldemar z "Rolnik szuka żony" dodał zdjęcie z piękną blondynką. Fani szaleją

Już wkrótce fani programu „Rolnik szuka żony” poznają nowych bohaterów, którzy w nadchodzącym sezonie będą szukać swojej drugiej połówki wśród zgłoszonych kandydatów i kandydatek. Fani formatu wciąż żyją jednak wydarzeniami z poprzedniej edycji, w której uczucie połączyło między innymi Waldemara i Dorotę. Ostatnio rolnik opublikował zdjęcie z blondwłosą pięknością, które sprawiło, że fani zaczęli szaleć w komentarzach. 

fot. Rolnik Szuka Żony prod. TVP sezon 10 odcinek 6, odcinek 9
05.03.2024 19:03 Ewa z "Rolnika" zagra dla Waldka? Informacja wypłynęła do sieci

Choć ostatnia edycja programu “Rolnik szuka żony” zakończyła się już kilka miesięcy temu, jej uczestnicy wciąż robią furorę w mediach społecznościowych. Wielu internautów chętnie śledzi poczynania niektórych z nich, a do tego grona niewątpliwie należy Ewa Kryza, adoratorka Waldemara. Kobieta chętnie występuje na scenie i rozwija się wokalnie. Niedawno ogłosiła, gdzie teraz będzie rozwijała swoją karierę.

Ewa z „Rolnik szuka żony” powala! Internauci oszaleli, fot. Instagram ewaa_ka93 1
26.02.2024 19:18 Ewa z "Rolnik szuka żony" powala! Internauci oszaleli: "Żyleta"

Fani programu „Rolnik szuka żony” z dużym zainteresowaniem śledzą nie tylko kolejne odcinki formatu, ale także dalsze losy bohaterów poszczególnych edycji. Popularnością cieszą się jednak nie tylko pary, które znalazły swoje bratnie dusze w show TVP, ale także uczestnicy, którzy nie zdołali znaleźć w nim szczęścia. Ostatnio internauci zachwycili się nowym zdjęciem Ewy Kryzy.

Waldemar z „Rolnika” wreszcie się przyznał, co myśli o Annie, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” prod. TVP
18.02.2024 09:00 Waldemar z „Rolnika” wreszcie się przyznał, co myśli o Annie. Zarzuciła mu okropną rzecz

Fani programu „Rolnik szuka żony” z wielką ciekawością śledzą losy uczestników poszczególnych edycji, nawet już po ich zakończeniu. W najnowszym sezonie szczęśliwe zakończenie znalazły dwie pary – Ania i Kuba oraz Waldemar i Dorota. Rolnik wreszcie ujawnił, co myśli o jednej ze swoich pozostałych kandydatek. 

Waldemar z „Rolnik szuka żony” w taki sposób pożegnał się z Dorotą, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” prod. TVP
31.01.2024 09:22 Waldemar z „Rolnik szuka żony” w taki sposób pożegnał się z Dorotą

Waldemar jest jednym z najbarwniejszych bohaterów 10. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna z pewnością na długo zapadnie w pamięć fanom formatu. Uczestnik zaskoczył wszystkich swoją decyzją, którą ogłosił podczas wielkiego finału.