Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa z "Rolnik szuka żony" powala! Internauci oszaleli: "Żyleta"
Sara Karmańska
Sara Karmańska 26.02.2024 19:18

Ewa z "Rolnik szuka żony" powala! Internauci oszaleli: "Żyleta"

Ewa z „Rolnik szuka żony” powala! Internauci oszaleli, fot. Instagram ewaa_ka93 1
Ewa z „Rolnik szuka żony” powala! Internauci oszaleli, fot. Instagram ewaa_ka93 1

Fani programu „Rolnik szuka żony” z dużym zainteresowaniem śledzą nie tylko kolejne odcinki formatu, ale także dalsze losy bohaterów poszczególnych edycji. Popularnością cieszą się jednak nie tylko pary, które znalazły swoje bratnie dusze w show TVP, ale także uczestnicy, którzy nie zdołali znaleźć w nim szczęścia. Ostatnio internauci zachwycili się nowym zdjęciem Ewy Kryzy.

Ewa była jedną z wybranek Waldemara w programie „Rolnik szuka żony”

Ewa Kryza była jedną z kandydatek Waldemara w najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kobieta zdołała zawrócić rolnikowi w głowie na tyle, że to właśnie ją zdecydował się zaprosić na ostatnią randkę, odsyłając do domu Dorotę. Waldemar nie krył, że Ewa szybko zdobyła jego zainteresowanie i nie zaskoczył zbytnio telewidzów, zapraszając ją do swojego gospodarstwa. Rzekome „faworyzowanie” Ewy stało się nawet kością niezgody w relacji rolnika z trzecią ze swoich kandydatek, która z hukiem opuściła jego gospodarstwo jako pierwsza z nich.

Wkrótce potem wyszło na jaw, że gdy dom rolnika opuściły kamery, relacja między Waldemarem i Ewą szybko się skończyła, a rolnik postanowił odnowić kontakt z Dorotą, z którą jest do dziś.

Marta Paszkin z “Rolnika” pokazała swojego maluszka Wielkie szczęście u Marty Paszkin z "Rolnika"! Urodziła CÓRKĘ!

Związek Ewy i Waldemara z programu „Rolnik szuka żony” zakończył się jeszcze przed wielkim finałem

Informacja o zakończeniu relacji Waldemara i Ewy wyszła na jaw w finałowym odcinku programu „Rolnik szuka żony”. Jak się okazało, ich rozstanie nie należało do najprzyjemniejszych, a Ewa nie kryła targających nią emocji. W pewnym momencie po jej twarzy popłynęły nawet łzy. Waldemar później zarzucał jej, że przyszła do programu tylko po to, by go wykorzystać i jego kosztem zwiększyć swoją popularność, co miałoby jej pomóc w zbudowaniu kariery w branży muzycznej.

Powiedziałeś, że chciałeś gwiazdę, ale ja nią nie jestem. Śpiew jest moją pasją, ale to przede wszystkim moja praca. Jestem oceniana przez pryzmat wyglądu i jest to przykre. Lubię o siebie dbać, ale nie powinnam się z tego tłumaczyć. Być może jestem zbyt wrażliwa dla Waldka – zdradziła Ewa Kryza w rozmowie z Martą Manowską podczas finałowego odcinka 10. edycji programu „Rolnik szuka żony”. 

ZOBACZ TEŻ: Marta Manowska JUŻ WIE, co dalej z „Rolnikiem”! Odsłoniła karty

Ewa z programu „Rolnik szuka żony” zachwyciła internautów

Ewa zachwyciła także widzów – nie tylko swoją urodą, ale także umiejętnościami. Kobieta wielokrotnie podkreślała w programie TVP, że jej prawdziwą pasją jest muzyka. Wybranka Waldemara przed udziałem w show „Rolnik szuka żony” wzięła udział także między innymi w „Szansie na sukces”, „Mam talent” i „Disco Star”. Niedawno młoda wokalistka podzieliła się nowym zdjęciem, jakie opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Fotografii towarzyszą hashtagi sugerujące, że Ewa Kryza brała udział w sesji nagraniowej. Czyżby szykowała się płyta?

Uwagę internautów przykuło także samo zdjęcie uczestniczki programu „Rolnik szuka żony”, pod którym posypały się komentarze pełne komplementów:

  • Okładka płyty już jest, teraz pytanie kiedy płyta. Bardzo ładnie. Piękna kobieta z charakterem. Szczerze jestem nawet zaskoczony, kojarzę bardziej z takich balowych, bardzo kobiecych kreacji, a tu taka rockowa „żyleta”.
  • Jaki rockowy pazur u Pani.
  • Ślicznie – czytamy w komentarzach.
Ewa z Rolnik szuka żony powala! Internauci oszaleli, fot. Instagram ewaa_ka93 1.jpg
Ewa z „Rolnik szuka żony” powala! Internauci oszaleli, fot. Instagram/ewaa_ka93
Ewa z Rolnik szuka żony powala! Internauci oszaleli, fot. Instagram ewaa_ka93 2.jpg
Ewa z „Rolnik szuka żony” powala! Internauci oszaleli, fot. Instagram/ewaa_ka93