Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Waldemar z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą oszustów. Jest apel
Sara Karmańska
Sara Karmańska 20.03.2024 10:08

Waldemar z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą oszustów. Jest apel

Waldemar Gilas, fot. Facebook/C5Waldi.Gilas
Fot. Facebook/C5Waldi.Gilas

Waldemar Gilas dał się poznać szerokiej publiczności za sprawą programu „Rolnik szuka żony”. Uczestnik był jednym z najbarwniejszych uczestników, który budził niemałe kontrowersje. Fani randkowego show chętnie śledzą także jego dalsze losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rolnik ujawnił, że padł ofiarą oszustów. 

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” sam był oskarżony o oszustwo

Podczas udziału w programie „Rolnik szuka żony” Waldemar Gilas został oskarżony o oszustwo. Wszystko przez to, że uczestnik formatu podpadł widzom, gdy okazało się, że nie był do końca szczery w stosunku do swoich kandydatek. Jak bowiem wyszło na jaw, podczas gdy one mieszkały w jego gospodarstwie, rolnik utrzymywał kontakty także z inną kobietą. Tajemnicza osoba miała obawiać się występu przed kamerami i dlatego nie chciała odpowiadać na wizytówkę rolnika oficjalną drogą, by nie ryzykować wystąpienia w programie. 

Rolnik został jednak przyłapany przez produkcję telewizyjnego show i usłyszał ultimatum. Ostatecznie rolnik zdecydował się zerwać kontakty z tajemniczą kobietą i ujawnić prawdę zaproszonym przez siebie uczestniczkom programu. Kobiety starające się o serce rolnika nie były zbyt zachwycone jego zachowaniem. Tym razem jednak to on padł ofiarą oszustwa!

Sara z “Rolnika” pochwaliła się bobasem Piękne słowa Waldemara o Eli z “Rolnika”

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” padł ofiara oszustów

Waldemar Gilas z programu „Rolnik szuka żony” przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że padł ofiara oszustów. Rolnik opublikował relację na swoim profilu na Facebooku. W krótkim nagraniu ujawnił, że ktoś podszywa się pod niego na popularnej platformie. Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” zaapelował do swoich fanów, by nie wierzyli w wiadomości rozsyłane przez fejkowe konto, ponieważ w ten sposób oszust mógłby chcieć kogoś wykorzystać

Odzywam się do Was tak nietypowo, w środku dnia, gdyż dostaje niepokojące sygnały od widzów, że ktoś podszywa się pod moje konto na Facebooku. Jest tam zapożyczone moje zdjęcie z mojego profilu, w tej niebieskiej koszuli… Więc jeżeli ktoś do was piszę o jakimś szybkim zarobku czy coś, bądźcie pewni, że to jest jakiś oszust, że to jest fejkowe konto. Po prostu najlepiej nie przyjmujcie. 

ZOBACZ TEŻ: Waldemar z "Rolnik szuka żony" dodał zdjęcie z piękną blondynką. Fani szaleją

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” zareagował

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” zapowiedział także, że z tego powodu postara się zmienić swoje zdjęcie profilowe, aby łatwiej było odróżnić, który z profili jest prawdziwy. Długo nie trzeba było czekać na spełnienie tych zapowiedzi i już po kilku godzinach farmer zaprezentował nową fotografię, na której pozuje na tle swojej największej pasji – półek pełnych jego kolekcji filmów.  

Kto mnie obserwuje, widzi, że to nie jest moje konto. Ja się postaram zmienić zdjęcie profilowe, żeby to można było odróżnić. Jak widać oszustów nie brakuje i pod czyimś wizerunkiem próbują się panoszyć i jakiś zamęt siać. Uważajcie tam i nie przyjmujcie i nie piszcie tam z tymi oszustami – zaapelował Waldemar na swoim nagraniu.

Waldemar z Rolnik szuka żony padł ofiarą oszustów, fot. Facebook C5Waldi.Gilas 2.png
Waldemar z Rolnik szuka żony padł ofiarą oszustów, fot. Facebook/C5Waldi.Gilas
Waldemar z Rolnik szuka żony padł ofiarą oszustów, fot. Facebook C5Waldi.Gilas 1.png
Waldemar z Rolnik szuka żony padł ofiarą oszustów, fot. Facebook/C5Waldi.Gilas