Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rolnik szuka żony: Dorota i Waldemar będą mieli dziecko. Znamy płeć maleństwa
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.05.2024 16:45

Rolnik szuka żony: Dorota i Waldemar będą mieli dziecko. Znamy płeć maleństwa

Waldemar, Dorota
Fot. AKPA, instagram.com/c5waldi_passion_farmer

Waldemar i Dorota są jedną z dwóch par, które narodziły się w trakcie programu “Rolnik szuka żony”. Choć uczestnik był jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów, ostatecznie udało mu się odnaleźć szczęście u boku jednej z kandydatek, które wysyłały do niego listy. W ostatnim czasie rolnik i jego ukochana zapowiadali wspólne zamieszkanie, a teraz ogłosili kolejne radosne wieści. Okazuje się, że spodziewają się dziecka!

Rolnik szuka żony: Waldemar marzył o dziecku

Uczucie połączyło Waldemara i Dorotę jeszcze podczas udziału w programie “Rolnik szuka żony”. Choć rolnik początkowo próbował stworzyć relację z inną uczestniczką, po tym, gdy stało się jasne, że on i Ewa nie widzą wspólnej przyszłości, odnosił kontakt z Dorotą, którą wcześniej odprawił do domu. Na szczęście bohater nie musiał długo przekonywać do siebie kobiety i ta postanowiła dać mu kolejną szansę. Tym razem ich relacja rozkwitła, a zakochani zaczęli tworzyć piękną i szczęśliwą parę. I choć oboje mieli dzieci z poprzednich związków, nie ukrywali, że jest dla nich bardzo ważne, by mogli powiększyć swoją rodzinę.

Jakiś czas temu redakcji Lelum udało się przeprowadzić z rolnikiem wywiad. Na jego łamach ujawnił, że zarówno on, jak i jego ukochana, marzą o kolejnym dziecku:

Ja od samego początku, jak tylko została wyemitowana moja wizytówka, kładłem nacisk, iż szukam kobiety, z którą bardzo chciałbym jeszcze mieć dziecko. To był jeden z podstawowych wyznaczników mojego finalnego wyboru. Dorotka podobnie jak ja też tego pragnie. Moja wybranka jest tak samo zdecydowana jak ja więc wszystko przed nami. Spełnieniem moich największych marzeń jak Bóg da, byłaby córeczka. Pierwszego bardzo pragnąłem mieć syna, a drugą córkę. Syna już mam więc może kolejne marzenie o córeczce się spełni? A że z Dorotką mamy to samo pragnienie, daj Boże by się nam spełniło – opowiadał Waldemar.

Okazuje się, że ich pragnienie miało szansę się spełnić!

Tylko u nas! Waldek z Rolnik Szuka Żony będzie tatą? Ania z Rolnik szuka żony pokazała synka. "Piękny bobas"

Rolnik szuka żony: Waldemar i Dorota spodziewają się dziecka!

Waldemar i Dorota dość szybko zdobyli sympatię widzów po tym, jak opuścili program “Rolnik szuka żony” jako para. Fani dostrzegli, że łączy ich wielkie uczucie, a w dodatku idealnie do siebie pasują. Łączą ich podobne doświadczenia życiowe, sytuacje rodzinne, a także zainteresowania. Wraz z dziećmi z poprzednich związków zaczęli tworzyć rodzinę patchworkową, a także snuć plany o wspólnym zamieszkaniu. Te będą miały okazję spełnić się już w te wakacje, jednak zakochani nie zamierzają na tym poprzestać.

W mediach społecznościowych właśnie ukazało się poruszające wideo, za pośrednictwem którego Waldemar i Dorota przekazali swoim fanom, że ich rodzina się powiększy. Okazało się, że wybranka serca rolnika jest w ciąży!

Kochani. Wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną – zapowiedzieli.

ZOBACZ TEŻ: Marta z Rolnika ma dziecko z poprzedniego związku. W końcu pokazała byłego

Rolnik szuka żony: Już wiadomo, jakiej płci będzie dziecko Waldemara i Doroty

Uczestnicy kultowego matrymonialnego show TVP nie trzymali długo swoich fanów w niepewności. Z uśmiechami od ucha do ucha oświadczyli, że już wkrótce ich rodzina powiększy się o dziewczynkę!

Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki – przekazała wzruszona Dorota.

Internauci nie kryli radości. W komentarzach posypały się liczne gratulacje i życzenia dla przyszłych rodziców i ich maleństwa. Wierni fani nie kryli, że od początku kibicowali parze, więc wiadomość o ciąży jest dla nich cudowną nowiną.

  • Gratulacje, wspaniała wiadomość, widać w was miłość ponad wszystko.
  • Gratulacje. Dużo zdrówka i siły dla Dorotki. A dla całej rodzinki dużo miłości.
  • Gratulacje, bądźcie szczęśliwi! – czytamy.

Nasza redakcja przyłącza się do tych wspaniałych życzeń!

Projekt bez nazwy.jpg
Fot.  instagram.com/c5waldi_passion_farmer
Projekt bez nazwy (1).jpg
Fot.  instagram.com/c5waldi_passion_farmer