Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ewa z "Rolnika" zagra dla Waldka? Informacja wypłynęła do sieci
Julia Bogucka
Julia Bogucka 05.03.2024 19:03

Ewa z "Rolnika" zagra dla Waldka? Informacja wypłynęła do sieci

fot. Rolnik Szuka Żony prod. TVP sezon 10 odcinek 6, odcinek 9
fot. Rolnik Szuka Żony prod. TVP sezon 10 odcinek 6, odcinek 9

Choć ostatnia edycja programu “Rolnik szuka żony” zakończyła się już kilka miesięcy temu, jej uczestnicy wciąż robią furorę w mediach społecznościowych. Wielu internautów chętnie śledzi poczynania niektórych z nich, a do tego grona niewątpliwie należy Ewa Kryza, adoratorka Waldemara. Kobieta chętnie występuje na scenie i rozwija się wokalnie. Niedawno ogłosiła, gdzie teraz będzie rozwijała swoją karierę.

Ewa Kryza podbiła serca fanów programu "Rolnik szuka żony"

Była uczestniczką 10. edycji popularnego formatu przedstawiającego losy właścicieli i właścicielek gospodarstw z całej Polski. 31-latka postanowiła zawalczyć o miłość Waldemara, rolnika z województwa kujawsko-pomorskiego. Jak się okazało, była skuteczna, bowiem udało jej się rozkochać w sobie mężczyznę. Z programu wyszli już jako para, ale relacja nie przetrwała próby czasu.

Ewa Kryza spodobała się również telewidzom. Fani programu “Rolnik szuka żony” docenili jej wrażliwość, sympatyczną aparycję i atrakcyjny wygląd. Dlatego partnerka właściciela gospodarstwa nie czekając długo, postanowiła zacząć rozwijać swoją popularność w mediach społecznościowych. Kobieta zgromadziła na swoim Instagramie społeczność liczącą ponad 80 tysięcy obserwujących, zaś na TikToku śledzi ją niemal 24 tysiące osób.

Dariusz z "Rolnik szuka żony" w końcu dał znak. Tak teraz wygląda Nicola z “Rolnika” przyznała się do relacji

Ewa Kryza z programu "Rolnik szuka żony" na wiele talentów!

Jednak wymienione wcześniej cechy nie są jedynymi pozytywami, jakimi może poszczycić się partnerka Waldemara. Ewa Kryza rozwija się bowiem wokalnie i osiąga na tym polu coraz większe sukcesy. Pierwszy raz wystąpiła na scenie jeszcze jako 12-latka i aż do teraz kształci się muzycznie na wiele różnych sposobów. Wydała również kilka singli, a ich tytuły to “Wszystko jest”, “Cisza” i “Wymyśliłam nas”.

Udział w programie “Rolnik szuka żony” nie jest jej pierwszym zetknięciem z mediami. W 2018 roku spróbowała swoich sił w formacie “Disco star” i udało jej się przejść przez precasting. Jednak gdy udała się do Warszawy i wystąpiła przed jurorami, nie było już tak dobrze. Ewa Kryza została skrytykowana przez Marcina Millera, Czadomana i Magdalenę Narożną.

Za urodę 11 na 10, za śpiewanie niestety nie. To jest program muzyczny, a tutaj ci nie wyszło - skomentował ten pierwszy.

ZOBACZ TEŻ: Anna Bardowska pokazała sypialnię. Internauci ruszyli z komentarzami

Ewa Kryza ma imponujące wieści!

Mimo tej porażki uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” nie poddała się i wciąż rozwija się muzycznie. Na jej profilu na TikToku można zobaczyć nagrania z występów scenicznych, gdzie wykonuje zarówno swoje utwory, jak i covery popularnych piosenek rozrywkowych. Jej postępy można śledzić również na Instagramie, gdzie niedawno pojawiło się ogłoszenie o najbliższych krokach w karierze.

Chodzi o czerwcowe wydarzenie, które odbędzie się w Solcu w województwie opolskim. Na VI Zlocie zabytkowych traktorów nie może przecież zabraknąć dobrej muzyki! Dlatego towarzystwo zabawi właśnie Ewa Kryza oraz duet Janusz i Dominika Żyłka. Myślicie, że znajdzie się jakaś dedykacja dla Waldemara?

original-18C12259-1BD5-41A7-B84F-3B68DF2DBEF8.jpeg
Fot. Ewa Kryza/Instagram