Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnik szuka żony: Waldemar zabrał głos ws. związku z Dorotą
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.04.2024 09:18

Rolnik szuka żony: Waldemar zabrał głos ws. związku z Dorotą

Waldemar Dorota Rolnik szuka żony
Fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"

Mimo iż 10. edycja “Rolnik szuka żony” już dawno się skończyła, widzowie dalej chętnie śledzą losy uczestników, którzy wzięli udział w programie. Parą, która wywołuje zdecydowanie najwięcej emocji, są Waldemar i Dorota, którzy zdecydowali się ze sobą związać już po zakończeniu nagrań. Jeszcze do niedawna zakochani chętnie pozowali u swojego boku do zdjęć, jednak w ostatnim czasie coś się zmieniło. Fani zaczęli spekulować rozstanie. Waldemar właśnie zabrał głos na temat tych plotek.

"Rolnik szuka żony": Waldemar związał się z Dorotą po programie

Podczas 10. edycji programu “Rolnik szuka żony” Waldemar Gilas uchodził za najbardziej kontrowersyjnego uczestnika. Choć gościł na swoim gospodarstwie 3 piękne kobiety, Ewę, Dorotę oraz Annę, pierwsza z nich od razu przykuła jego uwagę. Mimo to rozstanie z Dorotą okazało się trudniejsze, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Pożegnanie kobiety nie obyło się bez łez. Już wtedy fani mogli zacząć spekulować, że coś jest na rzeczy. Plotki o tym, że blondynka zapisała się w pamięci rolnika, sprawdziły się już po zakończeniu nagrań do programu. W odcinku wieńczącym 10. edycję show okazało się, że Ewa rozstała się z Waldemarem, natomiast ten postanowił spróbować związku z Dorotą.

Od tego momentu para często publikowała wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a także odpowiadała na liczne pytania fanów na swój temat. W ostatnim czasie na profilach obojgu z nich panuje cisza. W dodatku Waldemar zaskoczył swoich fanów, pozując do zdjęcia z obcą kobietą. Czy jego związek z Dorotą przechodzi kryzys? Internauci zaczęli obawiać się najgorszego.

Rolnik szuka żony: Waldemar ostrzegł uczestników Rolnik szuka żony: Za co płaci TVP? Była uczestniczka zdradziła wszystko

"Rolnik szuka żony": Waldemar i Dorota się rozstali?

Po zakończeniu udziału w programie zarówno Waldemar, jak i Dorota, chętnie opowiadali o kulisach swojej relacji i planach na przyszłość. W ostatnim czasie przestali jednak być tak aktywni w sieci jak wcześniej. Taki obrót spraw zaniepokoił wszystkich fanów “Rolnika”. Zaczęli oni uważnie przypatrywać się wszystkim publikacjom z uczestnikami show w sieci. Na jednej z fotografii wypatrzyli Waldemara, który zapozował u boku pięknej blondynki. Wcale nie była nią Dorota!

Szalę goryczy przelał tajemniczy wpis Doroty, który ukazał się na Instagramie niedługo później. Kobieta co jakiś czas dzieli się tam swoimi przemyśleniami. W obliczu wydarzeń to zabrzmiało jednak szczególnie niepokojąco:

Ktoś, kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy – napisała.

Czy miała na myśli Waldemara, a ich związek naprawdę stanął a krawędzi? Tak właśnie spekulują fani. Teraz na ten temat postanowił wypowiedzieć się również sam rolnik. 

Waldemar Rolnik szuka żony.png
Fot. kadr z programu “Rolnik szuka żony”

ZOBACZ TEŻ: Już niebawem rozwiązanie? Jakub z Rolnika pokazał sugestywne zdjęcie

"Rolnik szuka żony": Waldemar skomentował pogłoski o rozstaniu z Dorotą

Ponieważ relacja Doroty i Waldemara wzbudza mnóstwo emocji wśród fanów programu “Rolnik szuka żony”, dziennikarze “Faktu” postanowili skontaktować się z Waldemarem, by wprost zapytać go o krążące w sieci plotki dot. rozstania. Co na ten temat zdradził rolnik? Jego wypowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Mogę potwierdzić, że my się nie rozstaliśmy. Wbrew tym wszystkim, którzy nam tego życzą. Wszystko jest ok. Cały czas było. Nie wiem, skąd te insynuacje, że coś miało być nie tak. Chyba na podstawie jakiegoś wpisu ktoś tam coś sobie dopowiedział... – zastanawiał się głośno Gilas.

To nie wszystko. Rolnik postanowił podjąć temat przeprowadzki Doroty. Choć para spotyka się już jakiś czas, prowadzi związek na odległość. W sieci obydwoje zapowiadali zmianę w tym temacie, jednak ostatnio było o tym cicho. Czy zakochani zrezygnowali z tego pomysłu? 

Przeprowadzka Dorotki do mnie również jest aktualna. Tak jak zapowiadałem na koniec czerwca lub na początku lipca to się wydarzy – zdradził Waldemar.