Lifestyle.Lelum.pl > Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Małgorzata Walewska
17.05.2024 22:04 Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi: WYNIKI. Kto wygrał program?

To niewiarygodne, jak ogromne emocje potrafi wzbudzić program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Po raz pierwszy w historii programu mieliśmy do czynienia z emisją finałowego odcinka na żywo prosto ze studia Polsatu w Warszawie. Widzowie zdecydowali, kto zwyciężył tę edycję.

Filip Lato jako Elvis Costello
17.05.2024 21:26 Walewska zaniemówiła, mama Filipa cała we łzach. Lato poruszył publikę i jurorów

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”, to świetny program, dzięki któremu możemy poznać artystów od innej strony. W wielkim finale będziemy mogli podziwiać takie gwiazdy jak: Maria Tyszkiewicz, Stefano Terrazzino, Mateusz Ziółko i Filip Lato. Wszyscy powalczą o najwyższe możliwe wyróżnienie w show Polsatu.

Maria Tyszkiewicz, Barbara Kurdej-Szatan
17.05.2024 20:56 Maria Tyszkiewicz zaśpiewała hit z TikToka. Gąsowskiemu łamał się głos

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi", wzbudza ogromne emocje. Jest to związane z tym, że show Polsatu tym razem emitowane jest na żywo ze studia w Warszawie. Tego występu Marii Tyszkiewicz nie zapomnimy długo!

Mateusz Ziółko, Maciej Dowbor
17.05.2024 20:34 Ziółko otworzył program i wszyscy zbierali szczęki z podłogi. Co za wykon!

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” to edycja, która miała za zadanie zaprezentować najlepszych z najlepszych z 19. edycji. W trakcie nowej odsłony kultowego show, byliśmy świadkami wyjątkowych przemian. Co ważne, finał był realizowany na żywo ze studia Polsatu w Warszawie. Sędziowie oniemieli!

Filip Lato, Piotr Gąsowski
04.05.2024 09:06 Widzowie TTBZ nie zgadzają się z wynikami. “Bardzo słabe zachowanie”

Za nami kolejny odcinek programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym zwyciężył Filip Lato. Nie wszyscy zgadzają się jednak z werdyktem jury. Internauci zabrali głos. Ich zdaniem powinien wygrać ktoś inny. Zgadzasz się z nimi? 

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska
02.05.2024 19:18 Wyprowadził się po 14 latach. Tak wyglądał koniec Gąsowskiego i Śleszyńskiej

Piotr Gąsowski oraz Hanna Śleszyńska byli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Wielu myślało, że ich miłość będzie trwała wiecznie. Tak się jednak nie stało. Mimo to aktor i aktorka pozostają ze sobą w bardzo dobrych, przyjacielskich stosunkach. Udowadniają, że rozstanie nie musi wcale znaczyć nienawiści, a nawet i końca wspólnej historii.

Piotr Gąsowski
16.04.2024 14:42 Tak ekipa TTBZ zareagowała na powrót Piotra Gąsowskiego. Marzenie każdego

Piotr Gąsowski wrócił w najnowszym sezonie programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Wcześniej przez 17 edycji był jednym z prowadzących show Polsatu. Aktor zdradził nam, co usłyszał od ekipy, gdy pojawił się znowu na planie.

Pilot i logo
12.04.2024 18:35 Program telewizyjny na piątek. Wybór nie będzie łatwy

Dobrnęliśmy do wyczekiwanego przez wszystkich piątku. Setki tysięcy Polaków w celu zrelaksowania się po wyczerpującym tygodniu w pracy zasiądą przed telewizorami i będą musieli zdecydować, jak postanowią spożytkować ten wolny czas. Wybór nie będzie łatwy, telewizje przygotowały ofertę, która z pewnością zainteresuje oglądających.

Filip Lato
11.04.2024 15:09 TYLKO U NAS: Skolim skomentował występ Filipa Lato w TTBZ

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to niezwykłe show, w którym znane osoby wcielają się w muzyczne gwiazdy. Tym razem Filipowi Lato wylosował się “Król Latino”. W social mediach pojawiła się zapowiedź tego występu, a tylko u nas ten występ skomentowali Filip i Skolim.

Małgorzata Walewska
10.04.2024 18:16 Małgorzata Walewska: "jestem szczęśliwa i zaszczycona" [WYWIAD]

Wybrałem się na nagrania programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” do studia Polsatu. W trakcie przerwy spotkałem się w garderobie z Małgorzatą Walewską, która od 10 lat zasiada za stołem jurorskim. Opowiedziała mi między innymi, który występ zapadł jej w pamięci, a także, w jaki sposób ocenia uczestników.

Małgorzata Walewska, Iwona Pawlović, Ewa Kasprzyk
10.04.2024 17:54 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Tajemnica jurorki wyszła na jaw. Tak ocenia gwiazdy

Jurorzy w programach telewizyjnych są bardzo potrzebni. Bez nich show byłoby nudne. Gwiazdy oceniają innych, zazwyczaj idąc swoim utartym schematem. Jedna z jurorek postanowiła zdradzić naszemu portalowi, jaki ma sposób oceniania, który stosuje od lat. Małgorzata Walewska potrafi zaskoczyć, przekonajcie się sami.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
06.04.2024 07:19 Walewska aż ucałowała Stefano Terrazzino. Co za występ!

Jedną z najjaśniej świecących gwiazd najnowszego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" był Stefano Terrazzino. Po jego występie, podczas którego wcielał się w Helenę Majdaniec, Małgorzata Walewska zrobiła coś, czego wcześniej nie zaplanowano w scenariuszu. Nie tylko ona zareagowała nietypowo.

Kacper Kuszewski, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Skrzynecka
06.03.2024 22:22 Wielkie zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Niesłychane!

Stacja Polsat w ostatnich miesiącach postawiła na radykalne zmiany w swoich flagowych programach. W ubiegłym roku wielką burzę w mediach społecznościowych wywołały zmiany w formacie „nasz nowy dom”, sporo zaskoczeń czekało także na widzów programu „Taniec z gwiazdami”, który zadebiutował w ubiegłą niedzielę, a już za chwilę na ekranach zadebiutuje wyjątkowa, jubileuszowa odsłona programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czego można się spodziewać w nadchodzących odcinkach?