Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Tajemnica jurorki wyszła na jaw. Tak ocenia gwiazdy
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 10.04.2024 17:54

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Tajemnica jurorki wyszła na jaw. Tak ocenia gwiazdy

Małgorzata Walewska, Iwona Pawlović, Ewa Kasprzyk
Fot. KAPiF

Jurorzy w programach telewizyjnych są bardzo potrzebni. Bez nich show byłoby nudne. Gwiazdy oceniają innych, zazwyczaj idąc swoim utartym schematem. Jedna z jurorek postanowiła zdradzić naszemu portalowi, jaki ma sposób oceniania, który stosuje od lat. Małgorzata Walewska potrafi zaskoczyć, przekonajcie się sami.

Telewizyjne show z gwiazdami

Polska to kraj, w którym telewizyjne widowiska z gwiazdami bardzo dobrze się przyjmują. Większość z nas pamięta takie programy jak:

  • “Jak oni Śpiewają?”
  • “Gwiazdy tańczą na lodzie”
  • “Celebrity Splash”

Telewizje prześcigają się w przeróżnych formatach, aby tylko trafić w gusta widzów. Najczęściej tego typu show oprócz gwiazd, posiadają obsadę jurorską, która ocenia znane osoby z pierwszych stron gazet, czy robią postępy.

Podobnie jest w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie za stołem jurorskim zasiada Małgorzata Walewska. Okazuje się, że jej metody oceniania są nietypowe.

Walewska aż ucałowała Stefano Terrazzino. Co za występ!

Małgorzata Walewska: kim jest?

Małgorzata Walewska urodziła się 5 lipca 1965 roku w Warszawie. Jest polską śpiewaczką operową. Dorastała w Lesznie i na warszawskim Powiślu. Jako dziecko uczęszczała na zajęcia chóru do Danuty Kudrewicz. To właśnie za jej namową zaczęła kształcić swój głos. W trakcie studiów zdobywała pierwsze nagrody na międzynarodowych konkursach.

Od 8 marca 2014 roku jest jurorką w programie ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Trzy lata z rzędu była nominowana do Telekamery ”Tele Tygodnia” w kategorii Juror. Jej partnerem życiowym był Piotr Kokosiński - rozstała się z nim w 2014 roku po 30 latach nieformalnego związku. 

KAPIF_1000pix_K132176F.jpeg
Fot. KAPIF, Małgorzata Walewska

Małgorzata Walewska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Małgorzata Walewska jest związana z programem od samego początku. Jako jedyna nie pożegnała się z show kiedy były zmiany jurorskie. Światowej sławy wokalistka jest bardzo zadowolona z tego, że może być w jury ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Mam unikalną przyjemność być w miejscu, gdzie prezentują się przede mną talenty crème de la crème tego kraju tak naprawdę - powiedziała w rozmowie z Lelum.pl Walewska

Ostatnio artystka zamieściła wpis, w którym poinformowała fanów, że bardzo dziękuje wszystkim za 10 lat pracy w show Polsatu.

Tak Małgorzata Walewska oceniała gwiazdy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Małgorzata Walewska jest jedną z gwiazd, która zasiada za stołem jurorskim w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co ciekawe znana wokalistka ma bardzo nietypowy sposób na ocenianie uczestników.

Nie zawsze docenia talent, wcielenie i występ. Zdarzają się odcinki, w których Walewska musi stawiać na nieco mniej wyrafinowane metody:

Robiłam dużo różnych rzeczy. Rzucałam monetami, rozrzucałam mak na listę i liczyłam kto ma najwięcej ziarenek. A raz ustawiłam tabelę do góry nogami, czyli ci co mieli dziesiątki poprzednim razem będą teraz mieli jedynki. Także ja już przeszłam przez wszystkie możliwe etapy frustracji związane z ocenianiem w tym programie - powiedziała Małgorzata Walewska w rozmowie z naszym portalem.

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” można oglądać w piątek o godzinie 20:00 na antenie Telewizji Polsat.

KAPIF_1000pix_K1155906F.jpeg
Fot. KAPIF, Małgorzata Walewska
KAPIF_1000pix_K1085999F.jpeg
Fot. KAPIF, Robert Janowski i Małgorzata Walewska