Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ziółko otworzył program i wszyscy zbierali szczęki z podłogi. Co za wykon!
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 17.05.2024 20:34

Ziółko otworzył program i wszyscy zbierali szczęki z podłogi. Co za wykon!

Mateusz Ziółko, Maciej Dowbor
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, twojatwarzbrzmiznajomo/Instagram

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” to edycja, która miała za zadanie zaprezentować najlepszych z najlepszych z 19. edycji. W trakcie nowej odsłony kultowego show, byliśmy świadkami wyjątkowych przemian. Co ważne, finał był realizowany na żywo ze studia Polsatu w Warszawie. Sędziowie oniemieli!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": kto wystąpi?

Cztery gwiazdy, które występowały w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”, mogły zmierzyć się w wielkim finale. Kto pojawił się na scenie? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. W ostatnim odcinku tej edycji zobaczyliśmy występy: Marii Tyszkiewicz, Mateusza Ziółko, Stefano Terrazzino i Filipa Lato.

To właśnie oni powalczą o nagrodę w wysokości 100 000 złotych na cel charytatywny, a także Brylantową Twarz, czyli najwyższe trofeum dla zwycięzcy show Polsatu.

Roksana Węgiel dalej murem stoi za Kaźmierską? Publicznie jej broni Zuza z "Love Island" przerywa milczenie i pisze o Jarku oraz jego cioci. Pokazała dowód

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": pierwszy raz na żywo

Pierwszy raz to nie jurorzy swoimi głosami, ale dodatkowo jeszcze widzowie będą decydować, kto wygra wyjątkową edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi". Takiego finału jeszcze nie było. Jak oddać głos na swojego faworyta?

To będzie wyjątkowy odcinek show Polsatu. Widzowie oglądając program, będą mogli wysłać SMS na swojego faworyta i oczekiwać wyników. Numery uczestników i SMS poznamy dopiero w trakcie programu na żywo.

ZOBACZ TEŻ: Jurorom TTBZ nie było łatwo. Gdy padło nazwisko nie brakowało wzruszeń

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": Mateusz Ziółko zachwycił jurorów

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się uczestnik, który muzyką żyje na co dzień. Mateusz Ziółko postawił na utwór jednej z legend polskiej sceny. Utwór Stana Borysa “Jaskółka uwięziona” jest znany jako jedna z najpiękniejszych ballad lat 70. ubiegłego wieku. Nie da się ukryć, że podrobienie wokalu słynnego gwiazdora nie było najłatwiejszym zadaniem. Artysta ma w końcu niezwykle silny głos. Okazało się, że podołał wyzwaniu, a poszczególne elementy wywoływały dreszcz.

- Wzruszasz mnie niezmiennie od samego początku. […] Mniej świecisz, bardziej błyszczysz, życzę ci, żebyś miał co najmniej 20 takich przebojów jak Stan Borys. […] Składam ci hołd - powiedział Piotr Gąsowski.

- W tych mocniejszych częściach byłeś po prostu w tak bezczelny sposób pewny siebie […] Ten hymn przez to ma tę siłę, że jest w nim taka pewność i nie ma chwili zawahania - dodała Małgorzata Walewska.

Ostatecznie to widzowie zadecydują, kto zwycięży 20. edycję programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Głosy przesyłane drogą SMS-ową potwierdzą lub zaprzeczą temu, czy Mateuszowi Ziółko rzeczywiście poszło tak dobrze, jak ocenili sędziowie.