Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi: WYNIKI. Kto wygrał program?
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 17.05.2024 22:04

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi: WYNIKI. Kto wygrał program?

Małgorzata Walewska
Fot. KAPIF

To niewiarygodne, jak ogromne emocje potrafi wzbudzić program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Po raz pierwszy w historii programu mieliśmy do czynienia z emisją finałowego odcinka na żywo prosto ze studia Polsatu w Warszawie. Widzowie zdecydowali, kto zwyciężył tę edycję.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": kto brał udział w tej edycji

Na scenie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi", wystąpił gwiazdy, które ponownie pojawiły się w show. Wśród uczestników mogliśmy podziwiać takie osobistości jak: Katarzyna Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino, Filip Lato i Kacper Kuszewski.

Do wielkiego finału przeszli: Tyszkiewicz, Terrazzino, Lato i Ziółko, to właśnie oni walczyli o Brylantową Twarz, czyli najwyższe trofeum do zdobycia w tym programie, a także 100 000 złotych na cele charytatywne.

Za stołem jurorskim zasiedli tym razem: Małgorzata Walewska, Piotr Gąsowski i Robert Janowski. Show poprowadzili Maciej Dowbor i Maciej Rock.

KAPIF_1000pix_K985249F.jpg
Fot. KAPIF, Małgorzata Walewska
Mam Talent dało mu sławę. Kamil Bednarek gorzko o show Familiada: Tego żartu Strasburgera nie puścili na wizji. Przeszedł samego siebie

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": gwiazdy z największą ilością punktów

W trakcie wszystkich edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", znalazło się 152 uczestników. Co ciekawe najwięcej ilość punktów zdobyła serialowa Monika z "Rancza" czyli Emilia Komarnicka-Klynstra, która w XII edycji zgromadziła 333 punkty. Na drugim miejscu znalazła się Elżbieta Romanowska z wynikiem 315 punktów, trzecią lokatę dopełnia Ewelina Lisowska, która miała 311 punktów.

Fani programu podliczyli także, kto wypadł najgorzej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ostatnie miejsce zajmuje ze 104 punktami Karolina Pisarek, oczko wyżej uplasowała się Aleksandra Gintrowska, mając 122 punkty, a nad nią został sklasyfikowany Bilguun Ariunbatar zdobywając 133 punkty od jurorów.

KAPIF_1000pix_K1166166F.jpg
Fot. KAPIF, Emilia Komarnicka-Klynstra

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": kto wygrał program?

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”, to emocjonujące show, pełne zwrotów akcji, wyjątkowych występów, a przede wszystkim, pierwszy raz w historii nadawane było na żywo ze studia Polsatu w Warszawie. 

Jubileuszową edycję, w której brali udział najlepsi z najlepszych z poprzednich sezonów, mogliśmy oglądać wiosną 2024 roku. Kto wygrał cały program?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo proste. Ogłoszono, kto zdobył Brylantową Twarz, oraz 100 000 złotych na wybrany cel charytatywny.

Zwycięzcą “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” został: Filip Lato.

KAPIF_1000pix_K1153934F.jpg
Fot. KAPIF, Filip Lato