Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Program telewizyjny na piątek. Wybór nie będzie łatwy
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 12.04.2024 18:35

Program telewizyjny na piątek. Wybór nie będzie łatwy

Pilot i logo
Fot. East News, CANVA

Dobrnęliśmy do wyczekiwanego przez wszystkich piątku. Setki tysięcy Polaków w celu zrelaksowania się po wyczerpującym tygodniu w pracy zasiądą przed telewizorami i będą musieli zdecydować, jak postanowią spożytkować ten wolny czas. Wybór nie będzie łatwy, telewizje przygotowały ofertę, która z pewnością zainteresuje oglądających.

Co w programie telewizyjnym Telewizji Polskiej?

Program pierwszy polskiej telewizji wieczór zacznie standardowo od informacji o pogodzie oraz tych ze świata sportu. Ale już zaraz później będzie się działo, choć napięcie będzie rosnąć stopniowo. Najpierw program Reporterzy, a później serial sensacyjny Będziemy mieszkać razem, odpowiednio o godzinach 20:15 i 20:35

No ale później będzie już prawdziwy hit! W TVP 1 o 21:35 będzie można zobaczyć Jak rozpętałem drugą wojnę światową! Kultowy film z czasów PRL. Ale jeśli to was nie przekonuje, przełączcie na TVP 2, gdzie poleci program muzyczny To jest grane.

Marian Kociniak
Fot. EastNews, Marian Kociniak
Reporterzy "Alarm" TVP zaatakowani przez wójta. Samorządowiec był pijany 10 pięter i kilkadziesiąt milionów złotych. Tak TVP buduje nową siedzibę

Co w programie telewizyjnym Polsatu?

Jeżeli nie macie ochoty na kultowy film (domyślamy się, że pewnie widzieliście go już milion razy) na Polsacie też będzie co oglądać. Otóż, premierę będzie mieć nowy odcinek, słynnego już programu, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a w nim Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka.

Będzie to jubileuszowy 200 odcinek tego programu. Tego warto nie przegapić!

Katarzyna Skrzynecka
Fot. KAPIF, Katarzyna Skrzynecka

Co w programie telewizyjnym TVNu?

W TVNie zobaczymy nie jeden, a dwa hity! Na początek komedia, Teściowie zostaną wyemitowani już o 20:00. 

Późnym wieczorem szykuje się jednak gratka dla prawdziwych kinomanów i bardziej wyrafinowanych widzów. Zobaczyć będzie można jeden ze słynnych filmów tworzących trylogię sióstr Wachowski pt. Matrix Reaktywacja. Przygotujcie się na seans do późnych godzin nocnych, ponieważ film zacznie się o 21:50. Dobrze jest uprzednio przygotować sobie popcorn. Miłego oglądania!