Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TYLKO U NAS: Skolim skomentował występ Filipa Lato w TTBZ
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 11.04.2024 15:09

TYLKO U NAS: Skolim skomentował występ Filipa Lato w TTBZ

Filip Lato
Fot. KAPiF/screen z YouTube SKOLIM Official

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to niezwykłe show, w którym znane osoby wcielają się w muzyczne gwiazdy. Tym razem Filipowi Lato wylosował się “Król Latino”. W social mediach pojawiła się zapowiedź tego występu, a tylko u nas ten występ skomentowali Filip i Skolim.

Wykony FIlipa Lato w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Filip Lato bierze udział w najnowszej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi". Nic dziwnego, w końcu wygrał dziewiąty sezon tego programu. Tym razem jednak nie jest tak łatwo w drodze po zwycięstwo, ponieważ faworytów do zajęcia pierwszego miejsca jest sporo.

Do tej pory Lato wcielał się we Freddiego Mercurego, Cher, Sylwię Grzeszczak czy Robbiego Williamsa. Jednak już w piątek, 12 kwietnia 2024 roku, zmierzy się z prawdziwą legendą polskiej muzyki.

KAPIF_1000pix_K1170867F.jpeg
Fot. KAPIF, Filip Lato
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Tajemnica jurorki wyszła na jaw. Tak ocenia gwiazdy

Nowa piosenka FIlipa Lato

W swojej najnowszej kompozycji Filip porusza temat niewykorzystanych szans i straconych momentów, zachęcając słuchaczy do refleksji nad wartością ulotnych chwil życia. 

Wyraża nadzieję, że "Tyle mogłem Ci dać" będzie bodźcem dla jego publiczności, aby docenili życiowe możliwości i czerpali radość z najdrobniejszych rzeczy. 

Filip Lato wykonał numer "Króla Latino"

Filip Lato w piątek, 12 kwietnia 2024 roku, będzie musiał zmierzyć się z gwiazdą, którą kocha cała Polska. Artysta wcieli się w rolę Skolima, który podbił serca publiczności muzyką latino.

Przyznam szczerze, ze nie znałem twórczości Skolima kiedy wylosowałem tę postać w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Szybko jednak zorientowałem się, że cieszy się on ogromną popularnością wśród polskiej publiczności, dlatego wiedziałem, że muszę podejść do tego występu bardzo serio, ponieważ będę wnikliwie oceniany i porównywany z oryginałem. Na szczęście we współpracy z trenerami udało mi się znaleźć miejsce w głosie, które przypomina Skolima, oraz wykrzesać z siebie pewność siebie, nieco bezczelną postawę, jaką prezentuje Skolim w teledysku. Całości dopełniły przepiękne tancerki z grupy Collectv - jak wypadł efekt finalny, będą mogli Państwo ocenić już w najbliższy piątek, oglądając jubileuszowy 200 odcinek Twarzy - powiedział nam Filip Lato.

Postanowiliśmy skontaktować się z Konradem Skolimowskim, który TYLKO U NAS skomentował występ młodego prawnika:

Rewelacja! Są momenty gdzie uśmiech i ruchy, cały temperament Filipa jako Skolima jest identyczny. Całość podoba mi się bardzo. Trzymam kciuki i jestem w szoku odnośnie jego talentu. To niesamowite że wśród takich gwiazda jak Jennifer Lopez, Michael Jackson czy Whitney Houston jest też Skolim. Program i cały występ wyglada idealnie, niczym z teledysku. Super, że jest to akurat w jubileuszowym odcinku - powiedział nam Skolim.