Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Maria Tyszkiewicz zaśpiewała hit z TikToka. Gąsowskiemu łamał się głos
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 17.05.2024 20:56

Maria Tyszkiewicz zaśpiewała hit z TikToka. Gąsowskiemu łamał się głos

Maria Tyszkiewicz, Barbara Kurdej-Szatan
Fot. AKPA, Twoja twarz brzmi znajomo/Facebook

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi", wzbudza ogromne emocje. Jest to związane z tym, że show Polsatu tym razem emitowane jest na żywo ze studia w Warszawie. Tego występu Marii Tyszkiewicz nie zapomnimy długo!

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": pierwszy raz na żywo

Przez 19. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” zwycięzcę wybierało jury. Uczestnicy zbierali punkty przez cały sezon i na końcu musieli dać z siebie nie 100, a 200 procent. Dzięki temu show mogliśmy na przestrzeni kilku lat poznać artystów z całkiem innej strony.

Jednak w trakcie tej wyjątkowego sezonu, oprócz głosów od jurorów, którymi są: Małgorzata Walewska, Piotr Gąsowski i Robert Janowski, będą liczyły się po raz pierwszy głosy od widzów programu. Wyniki powinniśmy poznać około godziny 22:15.

Jerzy Trela miał wyjątkową żonę. Kochana, ale zazdrosna i o nietypowym imieniu Paparazzi przyłapali Dodę bez makijażu. Dowiedziała się i zrobiła to

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": kto zdobył najwięcej punktów?

Do tej pory Telewizja Polsat zapraszała aktorów, piosenkarzy, celebrytów i inne znane osoby z pierwszych stron gazet. Co ciekawe najwięcej punktów do tej pory w historii wszystkich edycji zdobyła Emilia Komarnicka-Klynstra

Fani wyliczyli, że aktorka zdobyła 333 punkty, ale w XII edycji zajęła drugie miejsce. Drugą gwiazdą jest Elżbieta Romanowska, która mając na koncie, 315 punktów zajęła w XI edycji 3. lokatę.

Co ważne, wyżej wymienione punkty były przyznane tylko przez jurorów, a do zwycięstwa, liczą się także te od innych uczestników.

ZOBACZ TEŻ: Na jesień nie będzie TTBZ!? Takich słów Dowbora się nie spodziewaliśmy

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi": Maria Tyszkiewicz rozpaliła zmysły

Jako druga na scenie zaprezentowała się Maria Tyszkiewicz. Piosenkarka już wielokrotnie udowodniła, że wie, jak wcielać się w inne gwiazdy. Jej kreacje Rihanny, Avril Lavigne czy Dody z pewnością przejdą do historii programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Metamorfozę w ostatnią z przywołanych powtórzyła podczas “wehikułu czasu” w bieżącej odsłonie. Po raz kolejny mogliśmy usłyszeć “Dżagę” w wykonaniu Marii Tyszkiewicz.

Tym razem aktorka wcieliła się w Palomę Faith, brytyjską wokalistkę, której utwór “Only Love Can Hurt Like This” po raz kolejny zyskuje dużą popularność w sieci. Ponownie uczestnicy programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stawiają na trudne technicznie piosenki, które mogą albo udowodnić ich olbrzymie umiejętności, albo kompletnie nie wyjść i pogrzebać potencjalną wygraną. Maria Tyszkiewicz wyszła na scenę w zjawiskowej, sięgającej ziemi sukni. Z sufitu Mocne partie wyszły jej na tyle dobrze, że cała sala zamilkła na dłuższą chwilę.

- Jesteś wspaniała, jesteś energetyczna, […] miałaś ciężkie zadanie, z którego wybrnęłaś - wydobyła z siebie Małgorzata Walewska, odnosząc się do niesamowitej scenografii i choreografii, które towarzyszyły Marii Tyszkiewicz.

- Weszłaś wiedząc o tym, co ja mam zrobić, jak ja mam to zrobić, po co mam to robić - skomentował występ Robert Janowski

- Teraz się stałaś artystką dojrzałą. Bardzo ci dziękuję, bo jesteś wspaniała - podsumował łamiącym się głosem Piotr Gąsowski.