Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie TTBZ nie zgadzają się z wynikami. “Bardzo słabe zachowanie”
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 04.05.2024 09:06

Widzowie TTBZ nie zgadzają się z wynikami. “Bardzo słabe zachowanie”

Filip Lato, Piotr Gąsowski
Fot. Instagram/twojatwarzbrzmiznajomo, screen YouTube/TwojaTwarzBrzmiZnajomo

Za nami kolejny odcinek programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym zwyciężył Filip Lato. Nie wszyscy zgadzają się jednak z werdyktem jury. Internauci zabrali głos. Ich zdaniem powinien wygrać ktoś inny. Zgadzasz się z nimi? 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi" zbliża się ku końcowi

Jubileuszowa edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma się ku końcowi. Następny odcinek będzie już półfinałowy. Wyklarowało się, kto z uczestników radzi sobie najlepiej. Mimo że w poprzedniej odsłonie show zwyciężył Filip Lato, nie wszyscy uważają jego występ za najlepszy. 

W poprzednim odcinku przed uczestnikami programu było sporo wyzwań. Barbara Kurdej-Szatan musiała wcielić się w Justina Timberlake'a, z kolei Kacper Kuszewski wystąpił jako Tatiana Okupnik. To jednak nie o ich występach mówią dziś internauci. 

Taneczna partnerka Musiała przerwała milczenie. “Ja swoją miłość już mam” TTBZ: "Żałowałam, że nie będziesz się rozbierał". A jednak to on wygrał

Filip Lato zwyciężył w poprzednim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi"

Mimo że Filip Lato mistrzowsko wcielił się w Jamesa Blunta, nie wszyscy uważają jego występ za najlepszy. Wokalista wylosował wehikuł czasu i musiał ponownie wcielić się w postać uwielbianego piosenkarza. Wykonał jego utwór “You're beautiful”. Tym razem jednak nie odtwarzał teledysku, za to towarzyszyła mu gitara. 

Trochę żałowałam, że nie będziesz się teraz rozbierał, jak zobaczyłam referencję, ale to, co zobaczyłam tutaj, trochę przewyższyło twój striptiz. Na początku patrzyłam na ciebie, bo zelektryzował mnie twój wokal, natomiast ten obraz za tobą tak pięknie dopełniał całości tej romantycznej piosenki, którą uwielbiam. Całość była super - mówiła o jego występie Małgorzata Walewska. 

Jednak nie wszyscy się z nią zgadzają. 

Internaci komentują występ Filip Lato

Po emisji najnowszego odcinka show głos zabrali internauci. Ich zdaniem to nie Lato powinien wygrać. Z wpisów fanów programu, które pojawiły się na Instagramie, możemy wyczytać, że według nich, występ Mateusza Ziółko jako Teddy Swims był dużo lepszy. 

  • Mateusz dużo lepszy, szkoda, że punkty otrzymał tylko od jednej koleżanki z programu :) bardzo słabe zachowanie. 
  • Ziółko powinien dziś wygrać był jeden do jednego
  • Choć ziółko powinien dziś wygrać
  • Gratulacje, ale powinien dzisiaj wygrać Mateusz.