Lifestyle.Lelum.pl > Top Of The Top Festiwal

Top Of The Top Festiwal

Maciej Stuhr, Festiwal w Sopocie
24.08.2023 22:25 Festiwal w Sopocie: Ze sceny nagle przekazano smutną informację. Miliony czekały na Ewę Bem. Przykre, co ogłoszono

Z ogromną pompą i nutą nostalgii ruszył czwarty, ostatni dzień Top of the Top Festival w Sopocie. Na scenie nie zabrakło takich gwiazd, jak Kayah, Andrzej Piaseczny, Mrozu, Natalia Przybysz, czy Ania Karwan. Wielu widzów oczekiwało także prawdziwej legendy polskiej sceny. Niestety, zamiast tego przekazano smutą wiadomość. 

Agnieszka Chylińska
22.08.2023 23:07 Agnieszka Chylińska zaskoczyła cały Sopot! Na czole i ramieniu miała napisy, ich treść znaczy wiele

Agnieszka Chylińska od lat kojarzona jest nie tylko ze swojej muzyki, ale także oryginalnego wizerunku, którego nieodzowną częścią są tatuaże. Te, jak widać po jej występie na tegorocznym Top of the Top Sopot Festival, wciąż się mnożą. Czy tym razem nie przesadziła?

Janusz Panasewicz
22.08.2023 22:10 Top of the Top Sopot Festival: gwiazdor zawiódł. Sypią się takie komentarze, że głowa mała "fałszuje", "niech zejdzie ze sceny i da sobie spokój"

Janusz Panasewicz jest niewątpliwą legendą polskiej muzyki rozrywkowej i tego miana nikt mu już nie zabierze. Telewidzowie po jego występie na Top of the Top Festival twierdzą jednak, że to już czas, by zejść ze sceny. Było aż tak źle?

Top of the Top Festival
21.08.2023 23:08 Top of the Top Sopot Festival: niepojęte, co na scenie zrobiła Sylwia Grzeszczak. Na Małgorzacie Rozenek nie została sucha nitka

W poniedziałek 21 sierpnia rozpoczął się Top of The Top Festival w Sopocie. Tylko niewielka część widzów mogła zasiąść w Operze Leśnej. Znaczna większość z nich ogląda show przed telewizorami i skrupulatnie je ocenia. Małgorzata Rozenek znów będzie mogła się o sobie naczytać. Zaskoczyła także Sylwia Grzeszczak.

Top of the Top Festival
21.08.2023 22:10 Top of the Top Sopot Festival: "taki dramat, że aż trudno uwierzyć", "żenada". Na Margaret, Karwan i Zalewskiego spadła lawina krytyki

Dziś w Sopocie rozpoczął się Top of the Top Festival. Wydarzenie to przez lata było niezwykle prestiżowe, a niektóre występy, które miały na nim miejsce, dziś mają już status legendarnych. Jak twierdzą widzowie, do tamtego poziomu obecnej edycji jest bardzo daleko.

Paulina Krupińska
21.08.2022 21:04 Fanka obraziła Paulinę Krupińską: „nogi jak gicze wołowe, roztyła się i już”, gwiazda zripostowała

Paulina Krupińska zachwyciła publiczność podczas Top of the Top Festival. Wśród słów podziwu pojawił się złośliwy komentarz. Internautka wytknęła prezenterce, że ta przybrała na wadze. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać. Z klasą odpowiedziała na hejt. Za nami Top of the Top Sopot Festival, podczas którego na scenie wystąpiła cała plejada gwiazd. Imprezę poprowadzili m.in. Marcin Prokop, a także lubiana gospodyni „Dzień Dobry TVN”, Paulina Krupińska. Fani nie mogli powstrzymać słów zachwytu, kiedy zobaczyli byłą modelkę w króciutkiej, ekstrawaganckiej kreacji. Tymczasem jedna z internautek postanowiła ostro skrytykować wygląd prezenterki. Szybko pojawiła się odpowiedź.

Michał Szpak
18.08.2022 16:49 Fani oburzeni zachowaniem Michała Szpaka. „Powinien przeprosić”, chodzi o jedno zdjęcie

Wielbiciele „Kolorowego ptaka polskiej sceny” przywykli już do kontrowersyjnych nagrań i osobliwego stylu swojego idola. Ale kiedy Michał Szpak pokazał zdjęcie ze statuetką, wśród gratulacji pojawiły się słowa oburzenia. Nie wszystkim spodobało się to, co zrobił z Bursztynowym Słowikiem. Drugiego dnia Top of the Top Festival 2022 scena Opery Leśnej w Sopocie rozgrzała się do czerwoności. Publiczność na długo zapamięta występ, który dał Michał Szpak, zostając niekwestionowanym królem imprezy. Kiedy wokalista odbierał najważniejszą statuetkę wieczoru, Bursztynowego Słowika, fani szaleli, a w sieci natychmiast posypały się gorące gratulacje i słowa zachwytu. Nie wszystkim jednak spodobało się zdjęcie, które w chwili triumfu udostępnił artysta. Pod wpisem pojawiły się słowa oburzenia.

agnieszka chylińska
20.08.2021 12:51 Słowa Agnieszki Chylińskiej ze sceny w Sopocie zaskoczyły widzów TVN-u

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej kultowych postaci świata polskiej muzyki. Jest znana nie tylko dzięki swojemu głosowi, ale też odważnym wystąpieniom i wyznaniom. W tym roku na festiwalu Top of the Top też zaskoczyła publiczność! Agnieszka Chylińska świętuje w 2021 roku 25-lecie swojej kariery. Z tej okazji ruszyła w jubileuszową trasę koncertową, ale znalazła też czas na wystąpienie na tegorocznym festiwalu w Sopocie Top of the Top.

Małgorzata Rozenek
20.08.2021 12:05 Niezwykły strój Małgorzaty Rozenek na festiwalu w Sopocie

W czwartek 19 sierpnia 2021 zakończył się festiwal Top of the Top w Sopocie. Ostatni dzień festiwalu był wyjątkowo uroczysty: obchodzono 60-lecie istnienia sopockich festiwali muzycznych i 20-lecie nadawania TVN24. Oprócz głośnych przemów i deklaracji były też głośne stylizacje, jak strój Małgorzaty Rozenek-Majdan! Oczy publiczności festiwalowej skierowane były nie tylko na scenę, na której występowały takie gwiazdy, jak Agnieszka Chylińska czy Grzegorz Turnau, ale i na znanych gości, którzy przybyli na koncert. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, gdzie by się nie pojawili, zwracają na siebie uwagę wszystkich. Tak było i tym razem. Słynna para wie, jak pokazać się na wydarzeniach publicznych!

20.08.2021 11:35 Gwiazdor TVP Dawid Kwiatkowski wsparł w Sopocie TVN. Opowiedział, że, musiał skorzystać z pomocy terapeuty

Tegoroczna edycja festiwalu w Sopocie Top of the Top upływa pod znakiem ważnych wyznań i deklaracji artystów. Nie tylko tych, które padają z koncertowej sceny. Dawid Kwiatkowski wyznał dziennikarzom coś bardzo osobistego. W 2021 roku prestiżową nagrodę Bursztynowego Słowika otrzymał Dawid Kwiatkowski. O ogromnym wzruszeniu artysty i jego odważnej deklaracji na scenie, podczas której wsparł stację TVN, pisaliśmy TUTAJ. Okazuje się, że nagrodzona piosenka „Bez ciebie” to nie jedyne, czym muzyk zrobił wrażenie. W rozmowie z dziennikarzem Pudelka zdobył się na osobiste, bardzo ważne wyznanie.

Michał Szpak
20.08.2021 09:50 Niesamowity występ Michała Szpaka na koniec sopockiego festiwalu. Żałobną stylizacją zaskoczył Polaków

Zakończył się Top of the Top Festival w Sopocie. Ostatni dzień festiwalu w Operze Leśnej uświetniły obchody 20-lecia istnienia TVN24. Ale największe wrażenie zrobił występ Michała Szpaka, który zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Ostatni dzień festiwalu był wyjątkowo uroczysty. Obchodzono 60-lecie istnienia sopockich festiwali i 20-lecie istnienia TVN24. Na scenę wyszli dziennikarze stacji TVN, a koncerty tego dnia miały szczególną wymowę. Dziennikarze w swoich przemowach poruszali temat przegłosowanej ustawy Lex TVN. Pod koniec koncertu na scenę wyszedł Michał Szpak, by wykonać swoją wersję kultowej piosenki „Nie pytaj o Polskę„.

Andrzej Piaseczny
19.08.2021 22:15 Ważny apel Andrzeja Piasecznego ze sceny podczas festiwalu w Sopocie

Festiwal „Top of the Top” w Sopocie upływa w tym roku pod znakiem ważnych apeli i deklaracji występujących artystów. Andrzej „Piasek” Piaseczny zaskoczył wszystkich swoją odważną wypowiedzią! „Top of the Top” w roku 2021 to nie tylko świetna muzyka, ale też i głośne wystąpienia artystów, którzy nie boją się mocnych deklaracji i apelują do widzów w słusznych sprawach. Przykładem mogą być zespół Lombard, który prosił o solidarność z opozycją na Białorusi, a także Dawid Kwiatkowski, wyrażający sympatię dla stacji TVN. Kolejnym gościem, który podczas koncertu poruszył tematy polityczne, jest Andrzej Piaseczny. Andrzej Piaseczny nie boi się mówić o tym, co myśli o obecnej polityce w naszym kraju, zwłaszcza odkąd nie wiąże go już współpraca ze stacją TVP, która zwolniła gwiazdora.

Roksana Węgiel
19.08.2021 11:19 Wielka wpadka podczas festiwalu w Sopocie. Chodzi o Roksanę Węgiel i Viki Gabor

W Sopocie rozpoczął się festiwal Top of the Top. Oprócz łez wzruszenia i politycznych deklaracji zdarzają się też wstydliwe wpadki. Nawet tak duże, jak pomylenie dwóch artystek przez organizatorów festiwalu. Programy na żywo to zawsze duże wyzwanie dla organizatorów, i często zdarzają się na nich różne pomyłki. Tym razem jednak twórcy festiwalu Top of the Top powinni się wstydzić: podczas przedstawiania sylwetki wokalistki, pomylili ją z całkiem inną gwiazdą!