Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niezwykły strój Małgorzaty Rozenek na festiwalu w Sopocie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.08.2021 12:05

Niezwykły strój Małgorzaty Rozenek na festiwalu w Sopocie

Małgorzata Rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

W czwartek 19 sierpnia 2021 zakończył się festiwal Top of the Top w Sopocie. Ostatni dzień festiwalu był wyjątkowo uroczysty: obchodzono 60-lecie istnienia sopockich festiwali muzycznych i 20-lecie nadawania TVN24. Oprócz głośnych przemów i deklaracji były też głośne stylizacje, jak strój Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Oczy publiczności festiwalowej skierowane były nie tylko na scenę, na której występowały takie gwiazdy, jak Agnieszka Chylińska czy Grzegorz Turnau, ale i na znanych gości, którzy przybyli na koncert.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, gdzie by się nie pojawili, zwracają na siebie uwagę wszystkich. Tak było i tym razem. Słynna para wie, jak pokazać się na wydarzeniach publicznych!

Rozenek i Majdan na Top of the Top 2021: dopasowane kreacje!

Widać, że nad stylizacjami na festiwal pracowali wspólnie. Uwagę zwracało idealnie dobranie kolorystyczne strojów Rozenek i Majdana. Ona wybrała spódnicę i dopasowaną do niej bluzkę, on – marynarkę i dżinsy, a oboje postawili na elegancki odcień granatu.

Małgorzata Rozenek postawiła na komplet: minispódniczka i bluzka z awangardowymi bufami. Jako dodatki zagrały kapelusz i długie nad kolana, czarne kozaki. Wszystko utrzymane było w doskonale zgranych odcieniach czerni i granatu. Spódnica i bluzka dodatkowo obszyte były delikatną, ciemną aplikacją.

Trzeba przyznać, że kreacja naprawdę robi wrażenie! A jak wam się podoba?

Źródło: Pudelek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Witold Daniec nie żyje

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania