Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Top of the Top Sopot Festival: gwiazdor zawiódł. Sypią się takie komentarze, że głowa mała "fałszuje", "niech zejdzie ze sceny i da sobie spokój"
Michał Fitz
Michał Fitz 22.08.2023 22:10

Top of the Top Sopot Festival: gwiazdor zawiódł. Sypią się takie komentarze, że głowa mała "fałszuje", "niech zejdzie ze sceny i da sobie spokój"

Janusz Panasewicz
fot. KAPiF; Janusz Panasewicz nie zachwycił na Top of the Top Festival

Janusz Panasewicz jest niewątpliwą legendą polskiej muzyki rozrywkowej i tego miana nikt mu już nie zabierze. Telewidzowie po jego występie na Top of the Top Festival twierdzą jednak, że to już czas, by zejść ze sceny. Było aż tak źle?

Top of the Top Festival: Artyści krytykowani

Choć część wokalistów, jak na przykład Agnieszka Chylińska czy Michał Szpak, zebrała pozytywne recenzje po swoich koncertach, wielu artystów zmierzyło się z krytyką. Krzysztofa Zalewskiego i Margaret oskarżono nawet o profanację klasycznych utworów.

Według widzów bardzo słabo wypadł także Muniek Staszczyk, który borykał się również z pewnymi problemami natury technicznej. Lider “T.Love” również mógł naczytać się o sobie, że to już czas, by definitywnie zakończył karierę.

Takich wieści o mężu Sylwii Grzeszczak nikt się nie spodziewał. Ludzie masowo komentują

Janusz Panasewicz skrytykowany

Muniek Staszczyk nie okazał się być jedynym artystą starszej generacji, którego telewidzowie już wysyłają na emeryturę. Dziś na scenie pojawił się Janusz Panasewicz i zdaniem internautów też powinien być to jeden z jego ostatnich występów.

  • Słabiutko wypadł, to, że śpiewał na żywo, go nie usprawiedliwia, nie szło tego słuchać
  • Ten facet nigdy nie miał głosu, a teraz na stare lata fałszuje. Niech zejdzie honorowo ze sceny i da sobie spokój, ze śpiewaniem

Część fanów broni Janusza Panasewicza

Janusz Panasewicz przez lata kariery zdążył jednak zaskarbić sobie niezwykle wierne grono fanów. Ci teraz bronią go, podkreślając, że jak na swój wiek śpiewa naprawdę dobrze.

  • O co Wam chodzi? Gdzie rozczarował?
  • A ja właśnie uważam, że było OK
Projekt bez nazwy (18).jpg
Janusz Panasewicz na Top of the Top Festival 2018
fot. KAPiF
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania