Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fanka obraziła Paulinę Krupińską: „nogi jak gicze wołowe, roztyła się i już”, gwiazda zripostowała
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 21.08.2022 21:04

Fanka obraziła Paulinę Krupińską: „nogi jak gicze wołowe, roztyła się i już”, gwiazda zripostowała

Paulina Krupińska
TRICOLORS/East News

Paulina Krupińska zachwyciła publiczność podczas Top of the Top Festival. Wśród słów podziwu pojawił się złośliwy komentarz. Internautka wytknęła prezenterce, że ta przybrała na wadze. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać. Z klasą odpowiedziała na hejt. 

Za nami Top of the Top Sopot Festival, podczas którego na scenie wystąpiła cała plejada gwiazd. Imprezę poprowadzili m.in. Marcin Prokop, a także lubiana gospodyni „Dzień Dobry TVN”, Paulina Krupińska. Fani nie mogli powstrzymać słów zachwytu, kiedy zobaczyli byłą modelkę w króciutkiej, ekstrawaganckiej kreacji.

Tymczasem jedna z internautek postanowiła ostro skrytykować wygląd prezenterki. Szybko pojawiła się odpowiedź.

Paulina Krupińska dostała złośliwy komentarz. Internautka:”Nogi jak gicze wołowe”

W 2012 roku cały kraj poznał Paulinę Krupińską, która właśnie wtedy otrzymała koronę oraz tytuł Miss Polonii. Gwiazda postanowiła zrobić dobry użytek ze swoich 5 minut sławy i niedługo potem otrzymała własny segment w „Pytaniu na śniadanie”. Dalsza kariera zaprowadziła ją zaś do „Dzień Dobry TVN„, które współprowadzi od dwóch lat.

Teraz prezenterka miała okazję zabłysnąć podczas Top of the Top Festival, a zdaniem wielu fanów przyćmiła swoją urodą inne gwiazdy z Opery Leśnej w Sopocie. Na wszystkich wrażenie zrobiła krótka kreacja, złożona z białych, połyskujących koronek, ozdobiona wielkim pióropuszem na dekolcie.

Stylizacja współgrała ze srebrnymi sandałkami na obcasie oraz mocną opalenizną, a niejeden wielbiciel nie mógł odwrócić wzroku od długich, zgrabnych nóg ex-Miss. Po tym, jak zaprezentowała się na Instagramie, w komentarzach spłynęła lawina ciepłych słów.

Świetną masz figurę i piękne bardzo zgrabne nogi.

Pani Paulino to Pani jest Top of the Top.

Rany boskie, dziewczyno wymiatasz. To nielegalne tak fantastycznie wyglądać – komplementowali życzliwi obserwujący.

Nie wszystkim jednak spodobał się wygląd gwiazdy TVN.

Paulina Krupińska z klasą odpowiedziała na hejt

Pod klipem jedna z internautek wyraźnie dała do zrozumienia, że nie podoba jej się obecny wygląd gospodyni „Dzień dobry TVN”. Skrytykowała zarówno „nietrafioną” jej zdaniem stylizację, jak i figurę byłej modelki. Z pewnością nie doczekałaby się aż takiego odzewu, gdyby przez jej słowa nie przebijał jad.

– Byłam w czwartek na festiwalu w Sopocie i wciąż oglądając, myślałam: „Ale ta Paulina utyła”. Nogi jak gicze wołowe. Roztyła się i już. Przykro mi to powiedzieć, ale muskularne nogi i taka cukiereczkowa sukienka. Szkoda, źle dobrana stylizacja. I troszkę diety – napisała.

Paulina Krupińska postanowiła odpowiedzieć na złośliwą uwagę. Z dystansem i poczuciem humoru zwróciła się do niezadowolonej „fanki”:

To, co widzisz w innych, jest w tobie. Według ciebie moje nogi to „gicze wołowe”, ale za to jestem dobrze wychowana i nigdy nikomu bym tak nie napisała. Wszystkiego dobrego dla ciebie – stwierdziła.

Na Instastory pojawiło się jeszcze kilka relacji, podczas których prezenterka żartowała z otrzymanego komentarza. Udostępniła m.in. własną fotografię ze słynną już stylizacją, wklejając obok… zdjęcie rzeczonej giczy wołowej. 

– Znajdź różnicę – zażartowała.

Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Top Of The Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska przerywa występ. Wszystko przez osobę z widowni
  2. Dramat Piotra Gąsowskiego na lotnisku. Ciężko uwierzyć, jak go potraktowano. „Miało być pięknie”
  3. Edyta Górniak musiała pilnie interweniować ws. syna. Allan potrzebował pomocy specjalisty


Źródło: Plejada