Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka wpadka podczas festiwalu w Sopocie. Chodzi o Roksanę Węgiel i Viki Gabor
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.08.2021 11:19

Wielka wpadka podczas festiwalu w Sopocie. Chodzi o Roksanę Węgiel i Viki Gabor

Roksana Węgiel
instagram.com @roxie_wegiel

W Sopocie rozpoczął się festiwal Top of the Top. Oprócz łez wzruszenia i politycznych deklaracji zdarzają się też wstydliwe wpadki. Nawet tak duże, jak pomylenie dwóch artystek przez organizatorów festiwalu.

Programy na żywo to zawsze duże wyzwanie dla organizatorów, i często zdarzają się na nich różne pomyłki. Tym razem jednak twórcy festiwalu Top of the Top powinni się wstydzić: podczas przedstawiania sylwetki wokalistki, pomylili ją z całkiem inną gwiazdą!

Top of the Top 2021: Viki Gabor czy Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel walczyła wczoraj o nagrodę Bursztynowego Słowika. Tuż przed jej występem widzom pokazano krótki film, w którym opowiedziano o sukcesach 16-letniej wokalistki i przedstawiono jej krótki biogram.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że w wideo pojawiła się informacja o tym, że Roksana Węgiel jest drugą zwyciężczynią Eurowizji Junior. Problem w tym, że tytuł ten należy się Viki Gabor, a Węgiel wygrała konkurs rok przed nią.

W 2018 roku Węgiel wystąpiła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci z piosenką „Anyone I want to be”. Wygrała go jako pierwsza Polka w historii konkursu. Viki Gabor również wygrała dziecięcą Eurowizję, ale w roku 2019.

Ta pomyłka organizatorów nie uszła uwadze widzów, którzy wychwycili błąd. Na szczęście dalsza część programu przebiegła już bez usterek, a sama Roksana Węgiel bez problemu wykonała swoją nową piosenkę „Korona„.

Źródło: eska.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Joanna Opozda trafiła do szpitala. Wstrząsający komunikat na profilu aktorki