Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani oburzeni zachowaniem Michała Szpaka. „Powinien przeprosić”, chodzi o jedno zdjęcie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 18.08.2022 16:49

Fani oburzeni zachowaniem Michała Szpaka. „Powinien przeprosić”, chodzi o jedno zdjęcie

Michał Szpak
fot. instagram.com/michal_szpakofficial

Wielbiciele „Kolorowego ptaka polskiej sceny” przywykli już do kontrowersyjnych nagrań i osobliwego stylu swojego idola. Ale kiedy Michał Szpak pokazał zdjęcie ze statuetką, wśród gratulacji pojawiły się słowa oburzenia. Nie wszystkim spodobało się to, co zrobił z Bursztynowym Słowikiem. 

Drugiego dnia Top of the Top Festival 2022 scena Opery Leśnej w Sopocie rozgrzała się do czerwoności. Publiczność na długo zapamięta występ, który dał Michał Szpak, zostając niekwestionowanym królem imprezy.

Kiedy wokalista odbierał najważniejszą statuetkę wieczoru, Bursztynowego Słowika, fani szaleli, a w sieci natychmiast posypały się gorące gratulacje i słowa zachwytu. Nie wszystkim jednak spodobało się zdjęcie, które w chwili triumfu udostępnił artysta. Pod wpisem pojawiły się słowa oburzenia.

„Bursztynowy” Michał Szpak podczas Top of the Top Festival 2022

Walkę o nagrodę Bursztynowego Słowika toczyły utalentowane osobowości polskiego show-biznesu, wśród których znalazła się m.in. Natalia Przybysz, Natasza Urbańska, Martin Lange, czy Ania Karwan. Jednak tego wieczora scena należała do Michała Szpaka.

Artysta rozgrzał publiczność do białości, wykonując utwór „24/7”. Nawet najwięksi wielbiciele wokalisty, przyzwyczajeni do jego talentu i nietuzinkowości, dosłownie oszaleli i nie byli zaskoczeni, kiedy prestiżowa nagroda powędrowała właśnie do ich faworyta.

Kiedy prezydent Sopotu ogłaszał werdykt i wręczał statuetkę ze słowami, że nagroda wędruje do kogoś, dla kogo najważniejsze są prawa człowieka, widownia była brawo na stojąco. Michał Szpak był poruszony i kilkukrotnie dziękował wszystkim, którzy kibicowali mu w drodze do sukcesu — zarówno na scenie, jak i później, w relacjach na Instagramie.

Michał Szpak pokazał zdjęcie ze statuetką, zniesmaczeni fani zareagowali. „Powinien przeprosić”

Kierując osobistą, emocjonalną relację do swoich fanów, Michał przyznał, że nie spodziewał się tej nagrody, gdyż jak stwierdził, „to nie jest repertuar z kategorii prostych”.

Media społecznościowe artysty zostały dosłownie zasypane lawiną komentarzy, fani nie posiadali się z emocji, podobnie jak sam zwycięzca. Gromkie pochwały spływały głównie pod wpisem na Instagramie, w którym gwiazdor umieścił kilka fotografii, także z „backstage’u”.

I choć wśród wypowiedzi dominowały ciepłe słowa, nie wszystkim przypadło do gustu pierwsze ze zdjęć, na którym Bursztynowy Słowik wystawał spomiędzy ud wokalisty, a on sam, w swoim styli zmarszczył twarz w grymasie, pokazując język.

– Gratulacje! Jak zawsze byłeś najlepszy. Ale pierwsze zdjęcie to taki trochę brak szacunku – przyznała zniesmaczona fanka.

– Tak, trochę się czuję z tym źle. Jednak Michał to Ktoś i nie powinien pozwalać sobie na tego typu manifestacje. Bo wszystko ma swoje granice i niewybredne żarty również. Uważam, że powinien przeprosić fanów – zgodziła się inna osoba.

Zgadzacie się?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Top of the Top Sopot Festival 2022. Michał Szpak zdobył Bursztynowego Słowika. Jego kreacja przejdzie do historii
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”