Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Top of the Top Sopot Festival: niepojęte, co na scenie zrobiła Sylwia Grzeszczak. Na Małgorzacie Rozenek nie została sucha nitka
Michał Fitz
Michał Fitz 21.08.2023 23:08

Top of the Top Sopot Festival: niepojęte, co na scenie zrobiła Sylwia Grzeszczak. Na Małgorzacie Rozenek nie została sucha nitka

Top of the Top Festival
fot. kadr z transmisji Top of the Top Festival

W poniedziałek 21 sierpnia rozpoczął się Top of The Top Festival w Sopocie. Tylko niewielka część widzów mogła zasiąść w Operze Leśnej. Znaczna większość z nich ogląda show przed telewizorami i skrupulatnie je ocenia. Małgorzata Rozenek znów będzie mogła się o sobie naczytać. Zaskoczyła także Sylwia Grzeszczak.

Zaczął się Top of the top Festival

Tegoroczny Top of the Top Festival potrwa aż 4 dni. Już pierwszego wieczora na scenie pojawiły się jednak najpopularniejsze gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, a wśród nich Krzysztof Zalewski, Margaret czy Organek z zespołem. Zaśpiewała także Sylwia Grzeszczak.

Cały wieczór miał zwieńczyć wyjątkowy recital Michała Szpaka, który na Sopot przygotował coś absolutnie specjalnego. Nie wszystkie występy przypadły jednak do gustu widzom. Zalewski i Margaret zostali przez nich oskarżeni o profanację kultowych utworów innych artystów, które wykonywali.

 

Mówili, że jest gejem. Burzliwy, głośny związek miał być tylko przykrywką. Tomasz Kammel wreszcie przerwał milczenie

Top of the Top: Małgorzata Rozenek skrytykowana

Komentowano nie tylko występy muzyków, ale też powściągliwe zachowanie widowni oraz to, jak zaprezentowali się prowadzący. Jedną z nich była na przykład Małgorzata Rozenek. Ta była miesiącami krytykowana za swoje występy w “Dzień Dobry TVN” i znów jej się oberwało.

  • Po cholerę ta Rozenek, dlaczego ją promują?
  • Poziom prowadzenia jak na przedstawieniu w szkole podstawowej
  • Rozenek jak zwykle beznadziejna i sztuczna

Top of the Top Festival: Sylwia Grzeszczak zachwyciła

Większość dzisiejszych wykonawców zebrała dosyć mizerne recenzje od telewidzów. Ich zdaniem jedyną artystką, która pokazała się z dobrej strony, była właśnie Sylwia Grzeszczak. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo pochwał w jej kierunku. Niektórzy twierdzili nawet, że reszta wokalistów może się od niej uczyć.

  • Mam ciary. Głos jak dzwon. Najlepsze show
  • Najlepszy występ dziś
  • Sylwia dała czadu
  • To było cudowne
  • Sylwia uratowała ten wieczór
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania