Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Festiwal w Sopocie: Ze sceny nagle przekazano smutną informację. Miliony czekały na Ewę Bem. Przykre, co ogłoszono
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.08.2023 22:25

Festiwal w Sopocie: Ze sceny nagle przekazano smutną informację. Miliony czekały na Ewę Bem. Przykre, co ogłoszono

Maciej Stuhr, Festiwal w Sopocie
fot. Top of fhe Top Festival, TVN

Z ogromną pompą i nutą nostalgii ruszył czwarty, ostatni dzień Top of the Top Festival w Sopocie. Na scenie nie zabrakło takich gwiazd, jak Kayah, Andrzej Piaseczny, Mrozu, Natalia Przybysz, czy Ania Karwan. Wielu widzów oczekiwało także prawdziwej legendy polskiej sceny. Niestety, zamiast tego przekazano smutą wiadomość. 

Kontrowersje wokół festiwalu w Sopocie

Tegoroczny festiwal w Sopocie od samego początku miewał wzloty i upadki. Nie zabrakło wzruszających momentów, jak i kontrowersji. Wystarczy przypomnieć wypowiedź Doroty Wellman, która publicznie zażartowała z wykształcenia Marcina Prokopa, a także… pewnej profesji, przy okazji wbijając szpilę. 

Można by było do Marcina powiedzieć — zaufaj bankierom, ale — jak wiemy — bankierom i bankowcom nie należy ufać, szczególnie takim, którzy często opowiadają, że inflacji nie ma - stwierdziła ze sceny. 

Głośno było także na temat Agnieszki Chylińskiej, która w kilku ostrych słowach sprowadziła dziennikarza na ziemię. 

Nie mów, co ja mam mówić! Ja wiem, co chciałam powiedzieć... Serdecznie pozdrawiam i pamiętajcie: trasa 30 lat! 

Wybuch ten miał miejsce, kiedy reporter nieopatrznie wspomniał o “powrocie na scenę”, a następnie zasugerował, że słowa, które nie padły podczas wywiadu na pewno padną w trakcie samego wydarzenia. 

Niespodziewane wieści o poszukiwanym Krzysztofie Dymińskim. TAM podobno był widziany, jego stan poraża

Czwarty dzień festiwalu w Sopocie. Na scenie zabrakło największej gwiazdy

Emocji nie zabrakło także podczas ostatniego dnia wydarzenia. Zgodnie z zapowiedzią, już od pierwszych chwil ze sceny popłynęły dobrze znane wszystkim nuty największych hitów. Piosenki Krzysztofa Krawczyka, Zbigniewa Wodeckiego, czy Skaldów wykonały takie gwiazdy, jak Małgorzata Ostrowska, Kuba Badach, Kayah, Mrozu. 

Na scenie w Operze Leśnej doskonale odnalazł się także występujący w roli gospodarza wieczoru Maciej Stuhr, który za każdym razem błyskotliwym humorem i odrobiną ironii wywoływał wśród publiczności salwy śmiechu. 

W pewnym momencie jednak widowni zdecydowanie nie było do śmiechu. Wszystko przez wieści, które godzinę po starcie festiwalu w Sopocie przekazano ze sceny. 

Top of the Top Festiwal (1).png

Widzowie na nią czekali. Niestety, na próżno. Najjaśniejsza gwiazda nie dotarła na festiwal w Sopocie

W pewnym momencie gorącą atmosferę na scenie podkręciła Ania Karwan. Z kultowym hitem “Zaplątani w dzikie wino”, które w oryginale ujmująco wykonywał Marek Grechuta wokalistka wprowadziła do Opery Leśnej wyjątkową atmosferę. Nikt nie spodziewał się, że podziękowania przerodzą się w zasmucający komunikat. 

Moi drodzy, pozwolę sobie na kilka słów od siebie, zupełnie prywatnie, ale również od całej produkcji […] Pani Ewo Bem, nasza królowo, nie mogła pani dzisiaj dojechać do nas, na nasz festiwal. Ale my wysyłamy największą moc, zdrowia, szczęścia i czekamy tutaj na panią. I będziemy czekać zawsze. 

Do wyrazów żalu przyłączył się także Maciej Stuhr, który wszedł na scenę chwilę później. 

Droga pani Ewo, czekamy na panią i trzymamy za słowo, że się tutaj widzimy niedługo 

Jeszcze dwa dni temu na profilu Ewy Bem widniało zaproszenie na czwartkowy występ. Z komentarzy jasno wynikało, że dziesiątki osób z niecierpliwością wyczekiwały obecności gwiazdy na scenie. Z pewnością nagła informacja wywołała wśród widzów zawód. I choć nie wiadomo na razie, z jakich przyczyn wokalistka nie mogła stawić się w Sopocie, my także z niecierpliwością czekamy na jej powrót na scenę. 

 

Top of the Top Festiwal (2).pngTop of the Top Festiwal (1).pngTop of the Top Festiwal (2).jpgTop of the Top Festiwal (1).jpg

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji