Sekret

Karol Strasburger, tablica z odpowiedziami "Familiada"
11.04.2024 17:13 To był odwieczny sekret "Familiady". Strasburger zdradził, kim są ankietowani

“Familiada” bawi Polaków już od trzydziestu lat. Karol Strasburger, który przez ten cały czas pełni rolę gospodarza teleturnieju, wciąż dzieli się swoimi dowcipami, a uczestnicy poddani presji czasu udzielają niekiedy absurdalnych odpowiedzi. Za liczbę punktów, która przysługuje za te prawidłowe, odpowiadają ankieterzy. Kim oni są i czy rzeczywiście istnieją?

zenek martyniuk
29.08.2020 15:08 Największy sekret żony Martyniuka wyszedł na jaw. Ich znajomość zaczęła się od jej kłamstwa

Zenek Martyniuk znany jest ze swoich wielkich przebojów disco polo. Osiągnął ogromny sukces na scenie muzycznej głównie dzięki swojej determinacji, jednak szczegóły tkwiły w całkiem innym miejscu. Jak informuje portal expressilustrowany.pl bardzo dużą zasługę ma w tym jego żona Danuta. Ostatnio na jaw wyszedł jej sekret. Aż ciężko w to uwierzyć.Znany i lubiany Zenek Martyniuk od zawsze był wspierany przez swoją żonę. Jego kariera przebiega znakomicie, a w ciężkich chwilach Pani Danuta nie opuszczała go na krok. Niedawno sekret żony Króla disco polo wyszedł na jaw. Aż ciężko uwierzyć.

małżeństwo
07.02.2020 17:34 Podczas remontu własnego domu natknęli się na dwa pudełka. Zawartość zwaliła ich z nóg

Małżeństwo postanowiło wyremontować stary dom. Nieoczekiwanie, para odkryła w nim dwa, stare pudełka śniadaniowe. Kiedy postanowili je otworzyć i poznali ich zawartość, nie mogli uwierzyć własnym oczom. To, co przydarzyło się tej dwójce, można spokojnie określić jako łut szczęścia. Małżeństwo, które kupiło stary dom, nie spodziewało się, że może on skrywać jakąkolwiek tajemnicę. Dwa skrzętnie ukryte pudełka okazały się być prawdziwą niespodzianką. Co takiego się w nich znajdywało?

córka
24.01.2020 22:18 Córka niechcący zbiła wazon. Przez przypadek odkryła sekret ojca, ukrywał coś latami

Córka zupełnie przypadkiem odkryła skrywany przez lata sekret. Choć ojciec dziewczynki starał się z całych sił, aby jego tajemnica nie ujrzała światła dziennego, los postanowił z niego zakpić. Zbity wazon zrodził wiele niespodziewanych pytań. Dzieci to prawdziwy skarb każdego rodzica. Bywa jednak, że ich ciekawość potrafi sprawić wiele kłopotów. Dociekliwe, wścibskie i umiejące zakraść się w każdy zakątek mogą odkryć niejedną tajemnicę, a że to przypadek rządzi światem, często robią to zupełnie nieumyślnie. Co dzieje się, kiedy córka odkrywa długo skrywany sekret swojego taty?

staruszka
04.01.2020 14:39 Staruszka przez całe życie skrywała sekret. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła prawdę

Staruszka przez całe swoje życie skrywała sekret, którego nikt nie mógłby się domyślać. Wstrząsająca prawda ujrzała światło dziennie dopiero po jej śmierci. Kobieta zupełnie zaskoczyła swoich bliskich. Rodzina w mgnieniu oka zrozumiała, że nie była ona tym, za kogo się podawała! Pomimo ogromnego szoku, wypełnili też ostatnią wolę zmarłej starowinki. Informacja, którą krewni staruszki poznali dopiero po jej śmierci zupełnie nimi wstrząsnęła. Słów, które padały w jej testamencie najprawdopdobniej nigdy nie mogliby się spodziewać. 105-latka pomimo tego, że na pozór wydawała się zwykłą starowinką, w rzeczywistości była… prawdziwą milionerką. O takich sumach na koncie większość z nas może wyłącznie pomarzyć!

Panna młoda
03.11.2019 09:15 Panna młoda w dniu ślubu ujawniła skrywaną tajemnicę. Wszyscy goście zaczęli płakać

Panna młoda na moment przed ślubem wyjawiła długo skrywaną tajemnicę. Wystarczyło jedno zdjęcie, aby wszyscy zaczęli płakać. Prawda, którą wyjawiła kobieta, mówi o niej więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Ostrzegamy, że historia ta sprawia, że łzy same napływają do oczu. Ślub jest jednym z tych momentów, które w pamięci państwa młodych pozostają przez długi czas. Nie bez przyczyny przed Bogiem i zaproszonymi gośćmi przyrzekają sobie miłość po grób. Sprawa komplikuje się, kiedy jeden z najważniejszych członków rodziny nie może dotrzeć na przyjęcie. Nasza panna młoda postanowiła problem ten rozwiązać na własną rękę.

alkohol
01.09.2019 17:04 Kobieta odkryła sekret sąsiadów. Teraz nie może się od nich uwolnić

Sąsiedzi potrafią nieźle dać nam w kość. Niezależnie od tego, czy głośno imprezują, czy też może przeszkadzają im nasze imprezy — każdy z nas ma jakąś historię o sąsiadach rodem z piekła. Jednak nigdy jeszcze nie słyszeliście opowieści takiej jak ta Magdy. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Do portalu papilot.pl pisze jednak z ich czytelniczek, by podzielić się nietypowym przeżyciem. Aż strach pomyśleć, że takie rzeczy dzieją się w naszym otoczeniu, kiedy my nie jesteśmy tego świadomi. To przynajmniej niekomfortowe, odkryć, że nasi sąsiedzi mają takie sekrety.