Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Podczas remontu własnego domu natknęli się na dwa pudełka. Zawartość zwaliła ich z nóg
Karina Sulich
Karina Sulich 07.02.2020 17:34

Podczas remontu własnego domu natknęli się na dwa pudełka. Zawartość zwaliła ich z nóg

małżeństwo
unsplash.com — Matthew Bennett

Małżeństwo postanowiło wyremontować stary dom. Nieoczekiwanie, para odkryła w nim dwa, stare pudełka śniadaniowe. Kiedy postanowili je otworzyć i poznali ich zawartość, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

To, co przydarzyło się tej dwójce, można spokojnie określić jako łut szczęścia. Małżeństwo, które kupiło stary dom, nie spodziewało się, że może on skrywać jakąkolwiek tajemnicę. Dwa skrzętnie ukryte pudełka okazały się być prawdziwą niespodzianką. Co takiego się w nich znajdywało?

Małżeństwo kupiło dom

Małżeństwo kupiło dom. Stary budynek z lat 40. wymagał sporego remontu. Rodzina, która wzięła na to wszystko kredyt, nie śpieszyła się z pracami i z roku na rok, stopniowo odnawiała w nim kolejne elementy. Najpierw wyremontowano parter i piętro, aż w końcu nadeszła kolej na piwnicę, która wymagała generalnego odnowienia.

Małżeństwo musiało odsłonić zniszczone elementy, by wszystko naprawić i wtedy ich oczom ukazało się stare, zielone, lunchowe metalowe pudełko. Kiedy zajrzeli do jego środka, nie wierzyli własnym oczom. Czym prędzej zrobili zdjęcie, a całą historię opisali na amerykańskiej stronie intenetowej Imgur. Jaka tajemnicę skrywało pudełko?

Pudełko z niespodzianką

Pudełko z niespodzianką okazało się odpowiedzią na problemy małżeństwa. Niepozorna i lekka metalowa skrzyneczka na jedzenie miała całkiem pokaźną zawartość. Po jej otwarciu małżeństwo znalazło kilka paczek zawiniętych w pergamin, pod którymi znajdowała się gazeta z 1951 roku. Prawdziwe zdziwienie pojawiło się na ich twarzach dopiero gdy zaczęli je odwijać. Okazało się, że zawierały osobno zapakowane pliki 20, 50 i 100 dolarowych banknotów.

Małżeństwo nie wierzyło własnym oczom i szybko skontaktowało się ze swoim prawnikiem. Patrząc na to, że dom został wzięty na kredyt, znaleziona gotówka mogłaby być dla nich bardzo pomocna. Nie tak wygląda jednak szczęśliwe zakończenie tej historii.

Kiedy po tygodniu od całego zajścia małżonek postanowił powrócić do remontu piwnicy, czekała na niego kolejna niespodzianka. Tym razem lunchowe pudełko nie było już takie lekkie, więc postanowił wstrzymać się z jego otwarciem do przyjazdu żony. Jak się okazało, druga skrzynka również zawierała pieniądze, ale tym razem wszystkie były w 50 i 100 dolarowych nominałach. Całkowita kwota skrzętnie ukryta przed laty wynosiła zawrotne 45 tysięcy dolarów! Małżeństwo wszystko wpłaciło na konto bankowe, a znalezisko spłaciło ich cały kredyt.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo

Małżeństwo kupiło dom z lat 50. Kiedy zaczęli go remontować, odkryli w nim tajemnicze pudełka.

małżeństwo

Stare metalowe skrzynki zawierały pieniądze!

małżeństwo

Okazało się, że ich łączna zawartość to 45 tysięcy dolarów, dzięki czemu para spłaciła kredyt wzięty na dom.

ZOBACZ TEŻ:

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania