Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Największy sekret żony Martyniuka wyszedł na jaw. Ich znajomość zaczęła się od jej kłamstwa
Karol Osiński
Karol Osiński 29.08.2020 15:08

Największy sekret żony Martyniuka wyszedł na jaw. Ich znajomość zaczęła się od jej kłamstwa

zenek martyniuk
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Zenek Martyniuk znany jest ze swoich wielkich przebojów disco polo. Osiągnął ogromny sukces na scenie muzycznej głównie dzięki swojej determinacji, jednak szczegóły tkwiły w całkiem innym miejscu. Jak informuje portal expressilustrowany.pl bardzo dużą zasługę ma w tym jego żona Danuta. Ostatnio na jaw wyszedł jej sekret. Aż ciężko w to uwierzyć.

Znany i lubiany Zenek Martyniuk od zawsze był wspierany przez swoją żonę. Jego kariera przebiega znakomicie, a w ciężkich chwilach Pani Danuta nie opuszczała go na krok. Niedawno sekret żony Króla disco polo wyszedł na jaw. Aż ciężko uwierzyć.

Jak Zenek Martyniuk poznał swoją żonę?

Jakiś czas temu Państwo Martyniukowie wyjawili kilka faktów ze swojego życia prywatnego. Opowiedzieli między innymi o tym jak się poznali. Miało to miejsce 30 lat temu na jednej z lokalnych potańcówek. Król disco polo śmiało podszedł do kobiety i przedstawił się swoim imieniem, natomiast jego przyszła żona zrobiła coś, co trudno jest wytłumaczyć.

Jak się okazuje, przedstawiła się swojemu przyszłemu mężowi imieniem Kinga. Następnego dnia Zenek Martyniuk wybrał się do jej domu, a gdy drzwi otworzyła jej matka, ten zapytał o swoją obecną żonę. Jednak mama oznajmiła, że żadna Kinga tutaj nie mieszka. Nie ciężko się domyślić jak speszony był wówczas piosenkarz.

  1. Wstrzymanie lotów w Polsce, strach i niepokój. Wizja Jackowskiego zaczyna się sprawdzać, a to dopiero początek
  2. Nowe obostrzenia dla Polaków. Dotkną tysiące osób

Żona Zenka jest fanką Elvisa Presleya

Jak wspomina Zenek Martyniuk w rozmowie z expressilustrowany.pl, jego żona zawsze była fanką Elvisa Presleya:

– Byliśmy z żoną na koncercie Paula Anki i Michaela Jacksona. Lubimy słuchać tego rodzaju muzyki. Moja żona jest przede wszystkim fanką Elvisa Presleya.

Do tych słów odniosła się sama zainteresowana:

– Kiedyś rzeczywiście miałam konika na punkcie Elvisa, ale teraz mi minęło – wspomina pani Danuta.

Żona Zenka Martyniuka z zawodu jest pielęgniarką. Małżeństwo posiada jedynego syna. 26-letni Daniel Martyniuk nie poszedł w ślady ojca i postanowił zostać marynarzem.

Za sukcesem każdego mężczyzny stoi jakaś kobieta. W przypadku Zenka Martyniuka nie było inaczej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zenek martyniuk zona

Zenek Martyniuk jest ze swoją żoną od 30 lat.

Zenek Martyniuk

Owocem małżeństwa Zenka i Danuty jest syn Daniel.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilna wiadomość z samego rana. Rozpoczęcie roku szkolnego przesunięte, poznaliśmy nową datę, kiedy dzieci pójdą do szkoły w polskim mieście
  2. Nie zaplanowaliście przelewów przed weekendem? Klienci PKO BP, ING, BNP Paribas i Idea Banku mogą mieć problemy
  3. Szymon Majewski ostro krytykuje Karolaka. Uderzył chyba w najczulszy punkt, nie przebierał w słowach
  4. Natalia Kukulska „wystąpi na jednej scenie” z mamą? Artystka planuje niewiarygodny projekt „będzie niespodzianka”
  5. Dramatyczne odkrycie w polskiej kamienicy. Kiedy otworzyli drzwi mieszkania, poczuli się jak w horrorze, od razu wezwano policję
  6. Jola do obiadu zrobiła surówkę z ogórków kiszonych, rodzina od razu ją pokochała. Teraz poleca wszystkim, „prosta, bardzo szybka i pyszna”

Źródło: expressilustrowany.pl