Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta odkryła sekret sąsiadów. Teraz nie może się od nich uwolnić
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 01.09.2019 17:04

Kobieta odkryła sekret sąsiadów. Teraz nie może się od nich uwolnić

alkohol
Fot. pexels.com Tembela Bohle

Sąsiedzi potrafią nieźle dać nam w kość. Niezależnie od tego, czy głośno imprezują, czy też może przeszkadzają im nasze imprezy — każdy z nas ma jakąś historię o sąsiadach rodem z piekła. Jednak nigdy jeszcze nie słyszeliście opowieści takiej jak ta Magdy. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji?

Do portalu papilot.pl pisze jednak z ich czytelniczek, by podzielić się nietypowym przeżyciem. Aż strach pomyśleć, że takie rzeczy dzieją się w naszym otoczeniu, kiedy my nie jesteśmy tego świadomi. To przynajmniej niekomfortowe, odkryć, że nasi sąsiedzi mają takie sekrety.

Nie tacy sąsiedzi straszni, jak ich malują?

Magda postanowiła zamieszkać w spokojnej okolicy, ale szybko zrozumiała, że nie jest do tego przyzwyczajona. Żadni sąsiedzi nie mieszkali bezpośrednio przy niej i zaczęło brakować jej codziennych oznak życia, jakie słyszy się w blokach. Brak tupania z góry, głosów z mieszkania obok czy grającej wieczorami muzyki zaczął jej doskwierać. Dlatego tak ucieszyła się, gdy naprzeciwko niej wprowadziła się młoda para.

Magda i jej sąsiedzi od razu złapali świetny kontakt. Przychodziła do nich na piwo, spotykali się często. Bardzo ich polubiła i uważała za świetnych ludzi. Jedyne, co trochę im przeszkadzało, to to, że często widywała wielu ludzi wchodzących i wychodzących od pary. Założyła, że to urządzają tam imprezy, na które nie jest zaproszona. Uznała jednak, że nie będzie się tym martwić, przecież jej sąsiedzi mają prawo do życia towarzyskiego, w którym nie musi uczestniczyć.

Szokująca niespodzianka

Któregoś dnia, ciekawość Magdy została w końcu zaspokojona. Niestety, jak sama pisze, wolałaby nie poznać tej prawdy. Podczas któregoś z ich wspólnych spotkań, na które zaprosili ją do siebie sąsiedzi, mężczyzna wyznał jej, że bardzo mu się podoba. Magda była zszokowana i poczuła się bardzo niekomfortowo. Przecież partnerka mężczyzny była w tym samym pomieszczeniu. Okazało się, że ona nie ma nic przeciwko temu i wraz z chłopakiem lubią eksperymentować.

Magda była w szoku. Nigdy wcześniej nie zaproponowano jej takiego układu i wcale jej to nie pociągało. Wręcz przeciwnie, była zniesmaczona. Od tego czasu sąsiedzi nie wydają jej się już tak sympatycznymi ludźmi. Próbowała odzyskać z nimi kontakt, niestety trafiła na jeden z ich eksperymentów. Magda nie wie, co ma teraz zrobić. Sąsiedzi wciąż do niej wydzwaniają, a ona nie chce już z nimi utrzymywać kontaktu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sąsiedzi

Na początku spokój panujący w sąsiedztwie drażnił Magdę.

sąsiedzi

Nietypowe praktyki, jakie stosują jej sąsiedzi zniesmaczył bohaterkę.

sąsiedzi

Kobieta żałuje utraty znajomości, ale nie może przemóc się, żeby odnowić z nimi kontakt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  3. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  4. W internecie wyglądają jak boginie. Na żywo prezentują się zupełnie inaczej
  5. Na której nodze podwiązka? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości
  6. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie podjęła ważną decyzję. Ogłoszoną ją w TVN
  7. Niestety, nie dopilnowano bezpieczeństwa w trakcie koncertu. Doda spadłą z dużej wysokości, urwała się barierka

źródła: papilot.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania