Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Panna młoda w dniu ślubu ujawniła skrywaną tajemnicę. Wszyscy goście zaczęli płakać
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 03.11.2019 09:15

Panna młoda w dniu ślubu ujawniła skrywaną tajemnicę. Wszyscy goście zaczęli płakać

Panna młoda
Fot. screen z filmiku Youtube

Panna młoda na moment przed ślubem wyjawiła długo skrywaną tajemnicę. Wystarczyło jedno zdjęcie, aby wszyscy zaczęli płakać. Prawda, którą wyjawiła kobieta, mówi o niej więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Ostrzegamy, że historia ta sprawia, że łzy same napływają do oczu.

Ślub jest jednym z tych momentów, które w pamięci państwa młodych pozostają przez długi czas. Nie bez przyczyny przed Bogiem i zaproszonymi gośćmi przyrzekają sobie miłość po grób. Sprawa komplikuje się, kiedy jeden z najważniejszych członków rodziny nie może dotrzeć na przyjęcie. Nasza panna młoda postanowiła problem ten rozwiązać na własną rękę.

Panna młoda postanowiła wyjawić sekret

Kiedy moment poznania prawdy został uchwycony przez fotografkę Misty McLendon, zdjęcie natychmiast stało się prawdziwym hitem. Nie bez przyczyn fotografię tę udostępniono 26 tysięcy razy, a komentarze ciągnęły się w nieskończoność. Czemu kadry zawdzięczają swój fenomen? Już wyjaśniamy.

Panna młoda

Panna młoda pokazała zdjęcie, które poruszyło wszystkich.

Babcia Tary, naszej dzisiejszej bohaterki przed ślubem swojej wnuczki skończyła 102 lata. Kobieta miała pełną świadomość, że babci nie uda się dotrzeć na ceremonię. W związku z tym postanowiła, że to ona złoży jej niezapowiedzianą wizytę. Zabrała ze sobą oczywiście suknię ślubną, wszystkie niezbędne rekwizyty, a nawet fotografa.

Internauci nie potrafi ukryć wzruszenia

Los chciał, że zaledwie kilka dni po jej odwiedzinach staruszka zmarła. Tara podróż tę trzymała w tajemnicy aż do momentu ślubu. To właśnie wtedy chciała pokazać wspólne zdjęcie babcią swoim rodzicom, bratu i szwagierce.

Istnieje różnica między zrobieniem zdjęcia a uchwyceniem chwili. Nie znalazłam jeszcze odpowiednich słów, aby przekazać, jak wyjątkowy był ten dzień z moją babcią i nigdy nie znajdę ich, aby wyrazić miłość i emocje, które wszyscy odczuliśmy, gdy pokazałam zdjęcia mojej rodzinie w dniu ślubu – napisała Tara na swoim profilu.

Panna młoda udając się do ukochanej babci, podjęła najlepszą decyzję w swoim życiu. Wspólne zdjęcia pozostaną z nią na zawsze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna młoda

Na zdjęciu była panna młoda wraz ze zmarłą babcią.

Panna młoda

Zdjęcie wywołało masę emocji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Internauci krytykują Idę Nowakowską za zdjęcia z cmentarza. „Ludzie sprzedają wszystko dla fejmu”
  3. Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nie mógł opanować radości
  4. Adoptowali trojaczki. Dopiero później lekarz wyjawił im prawdę
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania