Lifestyle.Lelum.pl > Rozwód

Rozwód

Katarzyna Zdanowicz, mąż
11.06.2024 14:26 Katarzyna Zdanowicz rozwodzi się z dyrektorem Polsatu. "Zakończyliśmy małżeństwo"

Katarzyna Zdanowicz właśnie zaskoczyła niecodziennym wyznaniem. Gwiazda Polsatu rzadko pozwala zaglądać fanom za kurtynę prywatności, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek. By uniknąć niepotrzebnych plotek i spekulacji, wprost ogłosiła, że rozstaje się z mężem.

Akop i Sylwia Szostakowie
20.05.2024 16:35 Akop przerywa milczenie po rozstaniu z Szostak. Nigdy nie był taki szczery

Informacja o rozwodzie Akopa i Sylwii Szostaków wzbudziła wiele emocji. Para sprawiała wrażenie bardzo zgodnej, a nikt nie dostrzegał pomiędzy małżonkami żadnych zgrzytów. Zawodnik MMA długo nie wypowiadał się szeroko o swojej byłej żonie. Zdecydował się jednak zabrać głos podczas swojej wizyty u Żurnalisty.

Dagmara Kaźmierska, rozwód
04.05.2024 18:37 Były mąż Kaźmierskiej nie mógł znieść jednej rzeczy. Dlatego ją zostawił

Kiedy Paweł K. siedział w więzieniu, jego żona zaczynała karierę w mediach. Mężczyzna obserwował ją przez szklany ekran, będąc za kratami. W końcu czara goryczy się jednak przelała. Podjęcie decyzji o rozwodzie stało się koniecznością.

Magda Mołek z mężem
21.04.2024 18:09 Mołek odniosła się do rozstania z mężem: "Nie chce być dzielna, nie muszę"

6 marca media w całej Polsce obiegła nieoczekiwana wiadomość o zmianach w życiu osobistym Magdy Mołek. Dziennikarka poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że rozwodzi się z drugim mężem, Maciejem Taborowskim. Teraz zaskoczyła fanów wyznaniem w kolejnym poście, ponownie odnosząc się do swojej sytuacji prywatnej.

Bliźniaczki syjamskie Abby i Brittany Hensel z mężem
11.04.2024 10:21 Poślubił najsławniejszą bliźniaczkę, został pozwany przez byłą żonę

Dopiero co światowe media rozpisywały się o ślubie jednej z najsławniejszych bliźniaczek syjamskich na świecie, a już docierają do nas przykre wieści na temat świeżo upieczonego małżonka. Ukochany Abby Hensel właśnie został pozwany.

Stanisława Ryster
04.04.2024 20:12 “Co, ja za karę żyję?”. Stanisława Ryster dobitnie skomentowała swój rozwód

Dzisiejszego popołudnia cała Polska dowiedziała się o śmierci Stanisławy Ryster, wieloletniej prowadzącej teleturniej “Wielka gra". Okazuje się, że w związku z pracą była zasypywana listami od adoratorów. Prezenterka miała stanowcze zdanie na temat mężczyzn. Przed laty dobitnie skomentowała również swój rozwód.

Akop Szostak, Sylwia Szostak
29.03.2024 15:17 Akop Szostak i Sylwia Szostak się rozstali. Fani są załamani

Akop Szostak i jego żona Sylwia są uznawani za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani od lat pomagają Polakom w walce o wymarzoną sylwetkę i lepszą kondycję fizyczną. Teraz małżeństwo wydało zaskakujący komunikat, który pozostawił w osłupieniu wszystkich internautów.

Katarzyna Bosacka
20.03.2024 12:25 Katarzyna Bosacka ma grono adoratorów. To dzieje się po rozwodzie

Dwa dni temu Katarzyna Bosacka oficjalnie zakończyła swój związek z mężem, który zostawił ją dla innej kobiety. Po 26 latach spędzonych u swojego boku para wzięła rozwód. Ekspertka od zdrowej żywności nie ukrywała, że ostatnie miesiące były dla niej bardzo ciężkie. Czy jest już gotowa na nowe doświadczenia w życiu prywatnym? Okazuje się, że na brak adoratorów nie może narzekać.

Katarzyna Bosacka, Marcin Bosacki
20.03.2024 08:02 Katarzyna Bosacka już po rozwodzie. Co z majątkiem?

Wiadomość o rozstaniu Katarzyny Bosackiej i Marcina Bosackiego rozniosła się po mediach w sierpniu ubiegłego roku. Senator KO miał zostawić żonę dla innej kobiety. Para była małżeństwem przez 26 lat. Jak się okazuje, są już po rozwodzie. Co z ich majątkiem?

Alicja Pawlicka
13.03.2024 14:11 Była gwiazdą sceny w PRL. Mąż zostawił ją w ciąży

Od śmierci Alicji Pawlickiej minął tydzień. Aktorkę niezwykle mocno doświadczyło życie. Najpierw nieudane pierwsze małżeństwo, później ciężka choroba Jana Suzika. Ale to, jak zakończył się jej pierwszy związek, przechodzi ludzkie pojęcie.

Agnieszka Chylińska
07.03.2024 19:21 Chylińska ma za sobą rozwód. Pierwsze małżeństwo trwało 16 miesięcy

Ikona polskiego rocka i rozbrajająca publiczność jurorka — tymi określeniami z powodzeniem można nazwać Agnieszkę Chylińską. Skrzętnie ukrywa swoje życie prywatne, choć zdarza jej się opowiadać o szczęściu, jakiego doświadcza w obecnie trwającym związku małżeńskim. Jej pierwszy związek, który dotarł do ślubnego kobierca, nie był aż tak pomyślny. Co się tam wydarzyło?

Magda Mołek
06.03.2024 21:21 Kim jest mąż Magdy Mołek? To nie pierwszy rozwód dziennikarki

Magda Mołek zyskała sławę za sprawą pracy w stacji TVN, ale w ostatnim czasie realizowała się głównie w sieci. Ostatnio dziennikarka przekazała swoim fanom, że jej relacja z mężem się rozpadła. Wiele osób zastanawia się, kim był mąż prezenterki. 

Magda Mołek
06.03.2024 14:41 Z ostatniej chwili! Magda Mołek się rozwodzi. Rozpaczliwy apel

Magda Mołek przekazała przełomowe informacje. Dziennikarka właśnie wydała oświadczenie, w którym przyznała, że się rozwodzi. Jego treść jest rozdzierająca.

Marianna Łukasz Schreiber
01.03.2024 20:14 Co Marianna dostanie po rozwodzie z posłem Schreiberem? Dokładny wykaz

Dzisiejszego poranka media obiegła informacja o rozstaniu Łukasza Schreibera i jego żony Marianny. Para w ostatnich miesiącach nie przechodziła najłatwiejszego czasu, a to wszystko w związku z nowym, kontrowersyjnym hobby celebrytki. Postanowiła bowiem walczyć w galach freak-fightowych. Jaki majątek zgromadziła para i jak powinna się nim podzielić podczas rozwodu?

Nagły zwrot akcji w sprawie Jurksztowicz i Dębskiego
31.08.2023 12:14 TEGO jeszcze nie grali. Takie sceny podczas rozwodu Jurksztowicz i Dębskiego! Nagły zwrot akcji

Zaskakujący zwrot akcji podczas rozprawy sądowej Anny Jurksztowicz oraz Krzesimira Dębskiego. Proces rozwodowy małżeństwa trwa już od ponad dwóch lat, a w charakterze świadków pojawiło się wiele znanych gwiazd. Dzisiejsze przesłuchanie zaskoczyło nawet adwokatów.

Katarzyna Bosacka zabrała głos po rozstaniu
11.08.2023 11:20 Katarzyna Bosacka właśnie pierwszy raz po rozstaniu z mężem zabrała głos. Dosadny i łamiący serce komunikat

Od wczoraj media huczą na temat niespodziewanego rozstania Katarzyny Bosackiej. Według niektórych doniesień jej mąż miał zostawić ją po 26 latach dla innej kobiety. Teraz po raz pierwszy głos zabrała sama dziennikarka. Wydała swoje oficjalne i ostateczne stanowisko.

rozwód
19.10.2022 22:15 Gwiazdy, które wzięły „rozwód kościelny”. Numer 4 znają wszyscy Polacy, jego decyzja zaskoczyła każdego

Te gwiazdy po zakończeniu małżeństwa uzyskały nie tylko rozwód cywilny. Choć nie jest to prosta procedura, udało się im także unieważnić przysięgę w kościele. Teraz mogą w pełni korzystać z sakramentów. Jeden z przypadków wzbudza szczególne emocje wśród Polaków. Zgodnie z prawem, aby uzyskać rozwiązanie mylnie nazywane „rozwodem kościelnym”, należy przedstawić i udowodnić konkretny powód — wypalenie uczuciowe zdecydowanie nie wystarczy.

Bartosz Żukowski
16.02.2022 17:46 Dotarły do nas fatalne wieści o Bartoszu Żukowskim. Smutne, z czym musi mierzyć się gwiazdor

Bartosz Żukowski stał się znany dzięki roli Waldka Kiepskiego w serialu Polsatu „Świat według Kiepskich”. Niestety w ostatnich latach życie aktora nie należało do najłatwiejszych – nie tylko z powodu pandemii. Żukowski przez wiele lat był związany z Ewą Coll. W 2009 roku urodziła im cię córka Pola. W okolicach 2014 roku ich małżeństwo się rozpadło – żona złożyła pozew o rozwód. Od tego czasu trwa batalia sądowa.

rozwód
05.01.2022 17:24 Pojawiły się plotki o rozwodzie Cezarego i Katarzyny Żaków. Jest oficjalny komentarz aktora

Cezary Żak i Katarzyna Żak są małżeństwem od 37 lat. Tak długi staż związku potrafi być wyzwaniem. W mediach regularnie pojawiają się plotki o ich rozstaniu – gwiazdor „Rancza” i „Miodowych lat” wyznał, czy rzeczywiście planują rozwód. Cezary Żak w rozmowie z Radiem Zet powiedział, co sądzi o plotkach na temat rozwodu, jakie często pojawiają się w prasie. Nie żałował gorzkich słów.

syn
15.05.2021 22:35 Rozwiodła się z despotycznym mężem. Po wszystkim syn wręczył jej list, nie spodziewała się tego, co miał jej do powiedzenia

Kobieta rozwiodła się z mężem tyranem. Chciała rozpocząć nowy etap w życiu bez stresu i nerwów. W przejściu przez cały proces sądowy pomógł jej adwokat, który do głębi poruszony jej historią postanowił o niej opowiedzieć. Mężczyzna od lat zajmuje się rozwodami, ale ten był inny niż wszystkie. –Dziesięć lat temu pewna kobieta weszła do mojego biura z zupełnie niespotykaną historią. Ani moje życie, ani moja praktyka zawodowa nigdy już nie były takie same po tym, co usłyszałem – wyznał adwokat. Historia została opisana na portalu popularne.pl.

monika zamachowska
19.04.2021 15:08 Monika Zamachowska o powodach rozwodu. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał

Co doprowadziło do rozwodu Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego? Dziennikarka wprost mówi o zdradzie. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał. Monika Zamachowska zaczyna nowy etap swojego życia, jednak ciekawskim fanom cały czas dostarcza sporo wiadomości na temat przeszłości i małżeństwa. Tym razem ujawniła kilka intymnych szczegółów.

Rozwód
18.04.2021 12:15 Lidia z Januszem są w trakcie rozwodu. Jej mąż przyprowadza do ich domu kochankę

Rozwód nigdy nie jest prostą sprawą. Choć małżonkowie mogą ze sobą nie utrzymywać kontaktu, to wciąż pozostaje wiele spraw, które ich łączą. W tym przypadku jest to wspólne mieszkanie, do którego mąż Lidii przyprowadza swoją kochankę. Rozwód w niektórych sytuacjach wydaje się jedynym logicznym i racjonalnym wyjściem. W przypadku Lidii raczej ciężko oczekiwać, aby jej małżeństwo jeszcze kiedykolwiek miało szansę się naprawić. Kobieta znalazła się w niezwykle trudnej sytuacji. Wciąż mieszka ze swoim mężem w ich wspólnym mieszkaniu, ale musi znosić coraz częstsze wizyty kochanki Janusza. Ciężko nawet sobie wyobrazić, jak musi się z tym wszystkim czuć.

Klan
12.03.2021 13:32 Dorota Naruszewicz rozwiodła się z mężem. Gwiazda ,,Klanu” wydała oświadczenie

Znana z roli Beatki w serialu Klan, Dorota Naruszewicz opublikowała na Instagramie długie oświadczenie dotyczące jej spraw prywatnych. Okazuje się, że aktorka rozwiodła się ze swoim mężem, milionerem Tomaszem Żórawskim. Gwiazda nie zdradziła przyczyny takiego przebiegu zdarzeń, jednak zapewniła, że pełna optymizmu wkracza w nowy rozdział życia. Była aktorka serialu Klan przyznała, że była nieco zmęczona newsami na temat jej wieloletniego małżeństwa i nie czuła się odpowiednio. W związku z tym postanowiła poinformować o tym, co wydarzyło się w jej życiu.

tajemnice
11.02.2021 14:00 Mąż nie chciał dać żonie rozwodu. Mężczyzna rzucił się na kobietę z butelką w dłoni

Rozwód nigdy nie jest miłym doświadczeniem. Mąż pani Katarzyny do tego stopnia chciał go uniknąć, że o poranku wszedł do mieszkania, w którym mieszkała z ich córeczką oraz jej dwójką dzieci z poprzedniego związku. Z rozbitą butelką w dłoni rzucił się na Katarzynę. Gdyby nie 12-letni syn kobiety, skończyłoby się tragicznie. Sytuacja, która miała miejsce w 2019 roku, doprowadziła Daniela N. – męża pani Katarzyny – przed wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna musiał odpowiedzieć za swoje karygodne czyny.

tvp
28.01.2021 18:17 Burzliwe życie Przemysława Babiarza. Kilkanaście lat temu rozstał się ze swoją pierwszą żoną. To kobieta podjęła decyzję o rozwodzie

Przemysław Babiarz jest jednym z najsłynniejszych komentatorów sportowych. Jego głos zna niemal każdy, kto chociaż raz oglądał m.in. polskie rozgrywki piłkarskie. Jednak okazuje się, że jego życie prywatne było bardzo burzliwe. Przed laty żona gwiazdora TVP podjęła decyzję o rozstaniu. Dopiero później poznał prawdziwą miłość. Przemysław Babiarz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych. Ostatnio gwiazdor TVP prowadzi również niedawno wznowiony teleturniej Va Banque. Od ponad 20 lat jest szczęśliwym mężem u boku Marzeny Babiarz. Jednak wcześniej jego życie miłosne nie było usłane różami.

żona
27.01.2021 11:20 Mąż brał prysznic, gdy przyszedł do niego SMS. Żona wzięła telefon do ręki i aż przeszły ją ciarki

Mąż wrócił do domu po bardzo męczącym dniu. Przywitał się z żoną, dziećmi, odczytał kilka maili i wybrał się pod prysznic. Jego telefon wciąż wibrował od kolejnych wiadomości. Żona z ciekawości chwyciła do ręki komórkę i odczytała pierwszą wiadomość z brzegu. Po przeczytaniu kilku zdań dosłownie zamarła. SMS zawierał zaskakującą treść. Kobieta przez chwilę się zastanawiała czy dobrze rozumie to, co wyświetla się na ekranie. Kilka zdań zmieniło całe jej życie w jednej chwili.

ślub od pierwszego wejrzenia
19.01.2021 16:02 Koniec małżeństwa Anity i Adriana ze ,,Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Mają dwójkę małych dzieci, w końcu przerwali milczenie

Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wezmą rozwód? W ich związku nie zawsze było kolorowo, a kłopoty pojawiły się już na samym początku małżeństwa. W końcu zabrali głos i zdradzili swoje plany na przyszłość. Fani mogą spać spokojnie. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że Anita i Adrian z programu Ślub od pierwszego wejrzenia wezmą rozwód. Okazuje się, że musieli szukać pomocy u specjalisty. Poszło o dominację w związku, a o wszystkim zdecydowali się opowiedzieć przed kamerami.

Ślub od pierwszego wejrzenia
29.12.2020 18:23 Rozwód to nie wszystko. Media obiegła kolejna przykra wiadomość o Oliwii i Łukaszu ze ,,Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Oliwia i Łukasz z programu Ślub od pierwszego wejrzenia nie są już razem. Kiedy tylko poinformowali o rozwodzie, w komentarzach powstała burza. Niestety, młodzi rodzice muszą mierzyć się nie tylko z problemami osobistymi, ale też z falą krytyki. Internauci zarzucają im brak odpowiedzialności i udawanie. Ślub od pierwszego wejrzenia miał zmienić ich życie, tak też się stało. Niedawno zostali rodzicami, jednak związek nie przetrwał próby czasu. Oliwia i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu, o czym kobieta poinformowała w mediach społecznościowych. To jednak nie koniec przykrości.