Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Zdanowicz rozwodzi się z dyrektorem Polsatu. "Zakończyliśmy małżeństwo"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.06.2024 14:26

Katarzyna Zdanowicz rozwodzi się z dyrektorem Polsatu. "Zakończyliśmy małżeństwo"

Katarzyna Zdanowicz, mąż
Fot. KAPiF, AKPA

Katarzyna Zdanowicz właśnie zaskoczyła niecodziennym wyznaniem. Gwiazda Polsatu rzadko pozwala zaglądać fanom za kurtynę prywatności, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek. By uniknąć niepotrzebnych plotek i spekulacji, wprost ogłosiła, że rozstaje się z mężem.

Katarzyna Zdanowicz przez wiele lat była w udanym związku

Katarzyna Zdanowicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w polskiej telewizji. 45-letnia redaktorka ma na swoim koncie pracę w szeregach TVN24. Od 2022 roku piastuje stanowisko jednej z prowadzących “Wydarzeń” w Polsacie. Oprócz tego prowadzi swój autorski podcast "Zdanowicz pomiędzy wersami". Zasłynęła nie tylko z powodu profesjonalnych występów przed kamerą, ale również dzięki nieprzeciętnej urodzie.

O swoim życiu prywatnym Zdanowicz nie mówi zbyt wiele. Od lat pilnie strzeże swojej osobistej sfery, oszczędnie publikując kadry w mediach społecznościowych. Choć wiadomo było, że ma męża, rzadko kiedy wypowiadała się na temat własnego małżeństwa. Relacja z Marcinem Zdanowiczem trwała 10 lat. Dziennikarka właśnie ogłosiła rozstanie.

Robert Lewandowski córki (4).jpg
Fot. AKPA
Wszyscy widzowie zobaczyli córki Lewandowskich. Klara i Laura wyszły na boisko Michał Wiśniewski już nie jest bankrutem? Tak wygląda budowa jego nowej willi (FOTO)

Katarzyna Zdanowicz doczekała się syna

Dziennikarka rzadko i niechętnie odpowiadała na pytania dotyczące jej prywatności. Powszechnie jednak wiadomo było, że ma męża. Para sporadycznie pozowała razem na ściankach, gdy zdarzyło im się uczestniczyć w różnych medialnych wydarzeniach. Z informacji dostępnych w sieci wynika, że tworzyli małżeństwo przez ok. 10 lat. W tym czasie doczekali się narodzin syna Maksymiliana, z którym prezenterka znacznie chętnie publikuje wspólne kadry.

Co wiadomo o ojcu chłopca? Marcin Zdanowicz jest dyrektorem Pionu Realizacji Telewizji w Polsacie. Ze stacją związał się w 2008 roku, wcześniej w latach 2001-2004 pracował w TVN. Jego żona właśnie ogłosiła, że ich małżeństwo dobiegło końca. 

Robert Lewandowski córki (3).jpg
Fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Media informują o tragedii w życiu Weroniki Książkiewicz. Jej syn ma już tylko ją

Katarzyna Zdanowicz wydała oświadczanie. Rozwodzi się z mężem

Dziś dziennikarka opublikowała na Instagramie zaskakujące oświadczanie. Choć zazwyczaj unikała wypowiadania się na tematy prywatne, postanowiła poinformować swoich fanów o tym, co obecnie dzieje się w jej życiu. Wyjaśniła, że zdecydowała się publicznie opowiedzieć o tym, że jej małżeństwo dobiegło końca, by uniknąć plotek i spekulacji na swój temat.

To stare zdjęcie.. ale nie o zdjęcie tu chodzi..nigdy nie dzielę się osobistymi sprawam, ale ponieważ zaczynają pojawiać się różne informacje więc chciałabym uciąć wszelkie nieprawdziwe treści, przekoloryzowane ..Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo. To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładania swoich emocji… Nasze rozstanie jest w pełnej zgodzie i szacunku i przyjaźni ze względu na spędzone lata. Przyszedł czas, że każdy poszedł w swoją stronę (pisownia oryginalna - przyp. red.) – podsumowała.

Pod postem natychmiast zaroiło się od pełnych wsparcia, ciepłych komentarzy od fanów, ale i znajomych z branży. Dziennikarkę pocieszyły m.in. Justyna Nagłowska, Barbara Kurdej-Sztan czy Hanna Lis.