Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poślubił najsławniejszą bliźniaczkę, został pozwany przez byłą żonę
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 11.04.2024 10:21

Poślubił najsławniejszą bliźniaczkę, został pozwany przez byłą żonę

Bliźniaczki syjamskie Abby i Brittany Hensel z mężem
Fot. TikTok @abbyandbrittanyhensel

Dopiero co światowe media rozpisywały się o ślubie jednej z najsławniejszych bliźniaczek syjamskich na świecie, a już docierają do nas przykre wieści na temat świeżo upieczonego małżonka. Ukochany Abby Hensel właśnie został pozwany.

Sensacyjne doniesienia w sprawie ukochanego najsławniejszej bliźniaczki syjamskiej

Abby i jej siostra Brittany Hensel, to jedna z zaledwie kilku par bliźniaków syjamskich w historii, którym udało się przeżyć okres niemowlęcy. Ich życie i zmagania z codziennością mogliśmy śledzić w programie TLC. Bliźniaczki, choć żyją w jednym ciele... musiały np. dwukrotnie zdawać prawo jazdy, aby każda z nich posiadała stosowny dokument.

W programie mogliśmy również obserwować najważniejsze wydarzenia z ich życia, w tym ukończenie szkoły średniej i poszukiwanie pracy. Obecnie bliźniaczki spełniają się w roli nauczycielek, przy okazji ucząc najmłodszych tolerancji i zrozumienia dla ludzi, którzy dość znacznie się od nich różnią.

Strasburger podsumował polskie "gwiazdy". Nie gryzł się w język Córka Jacka Kaczmarskiego po latach ujawniła, co działo się w domu. "Wstrząs"

Dopiero co oglądaliśmy ich ślub, a teraz takie doniesienia

Dopiero co media przekazywały radosne wieści o ślubie Abby Hensel, a już przekazano przykre wieści na temat jej ukochanego. Jak przekazuje portal DailyMail.com, świeżo upieczony mąż jednej z bliźniaczek został pozwany przez swoją byłą żonę o ustalenie ojcostwa. Para rozstała się zaledwie dwa lata przed ślubem mężczyzny ze sławną bliźniaczką.

​​34-letnia Abby Hensel wyszła za mąż za Josha Bowlinga, 33-letniego pielęgniarza i weterana armii. Niestety ich sielanka nie trwała długo, gdyż jej mężczyzna został pozwany o ojcostwo przez byłą żonę Annicę Bowling. Z akt sądowych, do których dotarł portal DailyMail.com wynika, że ​​Annica złożyła pozew przeciwko Joshowi i innemu mężczyźnie o imieniu Gavin Vatnsdal. Para pobrała się w 2010 roku, a dziewięć lat później doszło do rozwodu. Obecnie dzielą opiekę nad 8-letnią córką Isabellą.

Mąż Abby pozwany

Rozwód pary został sfinalizowany 23 kwietnia 2020 roku, a niedługo później kobieta urodziła kolejne dziecko, które w dokumentach sądowych określane jest jako "przyrodnia siostra Isabelli". Nie wiadomo, które dziecko jest badane na ojcostwo Josha, ale 7 marca do sądu wpłynął raport z badań genetycznych, który nie jest dostępny do wglądu publicznego. Czyżby mężczyzna spłodził córkę tuż przed ślubem z jedną z bliźniaczek?

Te sensacyjne doniesienia kładą się cieniem, na małżeństwie mężczyzny z Abby Hensel. Dopiero całkiem niedawno mieliśmy okazję zobaczyć nagranie z ich ślubu, które opublikowano na TikTokowym koncie bliźniaczek @abbyandbrittanyhensel.

Z pewnością dla kobiet był to był wyjątkowy dzień, który najnowsze doniesienia mogą kompletnie zrujnować. Na ten moment pozostaje nam czekać na kolejne ustalenia w sprawie - mamy nadzieję, że nie spełni się najgorszy z możliwych scenariuszy.