Lifestyle.Lelum.pl > Rodzina Zastępcza

Rodzina Zastępcza

Był gwiazdą “Rodziny zastępczej”. Porzucił aktorstwo, fot. kadr z serialu „Rodzina zastępcza” prod. Polsat
28.02.2024 12:09 Był gwiazdą “Rodziny zastępczej”. Porzucił aktorstwo

Serial „Rodzina zastępcza” dziś jest właściwie pozycją kultową, do której wciąż lubi wracać wielu widzów. Produkcja obfitowała w wielu uzdolnionych młodych aktorów, co sprawiło, że wiele osób wróżyło im świetlane kariery. Większość z nich zdecydowała się jednak całkowicie porzucić aktorstwo i wybrać dla siebie zupełnie inną ścieżkę zawodową. W tej grupie znalazł się także Aleksander Ihnatowicz, odtwórca roli Romka. 

Gwiazdor "Rodziny Zastępczej" usłyszał najgorszą diagnozę, fot. KAPiF, kadr z serialu „Rodzina zastępcza”
21.09.2023 17:15 Gwiazdor "Rodziny Zastępczej" usłyszał najgorszą diagnozę. Uciekł ze szpitala, koszmarne doniesienia

„Rodzina zastępcza” doczekała się w Polsce niemal kultowego statusu. Produkcja co prawda zniknęła z anteny prawie 15 lat temu, ale widzowie nadal chętnie wracają do starych odcinków. Serial mógł poszczycić się prawdziwą plejadą barwnych postaci, wśród których można wymienić między innymi Ulę, w którą wcieliła się Maryla Rodowicz, a także Alutkę i jej męża Jędrulę.

policja, mis
26.05.2023 11:36 Zwołano sztab kryzysowy. Porażające, 12 dzieci w asyście policji odebrano rodzinie zastępczej

Wstrząsające doniesienia z Łęgowa, zareagowano w ostatniej chwili. Rodzinie zastępczej odebrano 12 dzieci. Ślady bicia zauważyli opiekunowie przedszkola, którzy natychmiast zgłosili sprawę odpowiednim organom. Dwójka dzieci trafiła do szpitala. Życiu żadnego z całej 12 nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak gdyby nie szybka reakcja, ta sprawa mogłaby mieć mroczny finał.

Rodzina zastępcza
03.04.2023 18:05 Niesłychane, jak potoczyły się losy domu z "Rodziny zastępczej". Tak dziś wygląda, jedno od razu przykuwa uwagę

Pomimo tego, że serial “Rodzina zastępcza" zniknął z anteny 14 lat temu to nadal jest on aktualny i jego stare odcinki można oglądać w internecie. Dom, w którym nagrywano całą akcję jest wręcz kultowym miejscem. Niektórzy chcą w nim nawet zamieszkać.Do kręcenia serialu wykorzystano budynek mieszczący się przy ulicy Frezji w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Początkowo jednak był on nagrywany w studiu.

Leszek Zduń
10.02.2023 18:37 Grał Kubę w "Rodzinie zastępczej". Leszek Zduń odciął się od mediów, teraz ma siwą brodę i 51 lat na karku

Swego czasu „Rodzina zastępcza” była jednym z najpopularniejszych seriali w naszym kraju. W związku z tym niemal każdy, kto przewinął się przez obsadę show, był gwiazdą. Jest z nich był Leszek Zduń. Co dziś robi? Jak wygląda?Aktor wcielał się w tamtej produkcji w postać Kuby. Jak dalej potoczyła się jego kariera?

rodzina zastępcza uwaga
21.01.2023 23:12 Sąd nagle odebrał wnuki kochającej babci. Urzędnicy uznali, że w rodzinie zastępczej będzie im lepiej

Historia pani Mirosławy, której wnuki zostały odebrane i trafiły do rodziny zastępczej, wstrząsnęła całym Internetem. Babcia była bohaterką ostatniego reportażu programu „Uwaga TVN”. 7-letni Kuba, 5-letnia Zuzia oraz 3-letni Krzyś od urodzenia wychowywali się z dziadkami. Wszystko z powodu uzależnienia ich rodziców od alkoholu i narkotyków. W pewnym momencie urzędnicy postanowili odebrać pociechy babci i skierować je do specjalnej rodziny zastępczej. Kobieta nie rozumie tej decyzji.

Tomasz Dedek
20.09.2022 18:23 Polacy pokochali go za rolę Jędruli w „Rodzinie zastępczej”. Jak dziś żyje Tomasz Dedek? Nie miał lekko

Kilka lat wcześniej podbił serca w kultowym „Poranku kojota” a w 2004 roku pokochaliśmy go za rolę nerwowego, lecz oddanego żonie Jędruli. Niemal dwie dekady temu Tomasz Dedek pojawił się w „Rodzinie zastępczej”. Tymczasem niewielu fanów zdaje sobie sprawę, jakie piekło zgotował aktorowi los. „Rodzina zastępcza” to serial, który pokochały miliony Polaków. Do dziś widzowie Polsatu z nostalgią wspominają losy sympatycznej, patchworkowej gromadki, zebranej pod opieką Kwiatkowskich (Piotr Fronczewski i Gabriela Kownacka), a także ich przyjaciół i sąsiadów. Wielką sympatię zdobyło ekranowe małżeństwo — Alutka i Jędrula — w których wcielili się Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek. Dziś odtwórca przedsiębiorczego i zazdrosnego Kossonia kończy 65 lat. Niewielu fanów wie, z czym musiał się mierzyć.

Rodzina Zastępcza
24.02.2022 14:50 Gwiazdy „Rodziny zastępczej”, Ola Szwed, Jarosław Boberek i Misheel Jargalsaikhan znowu razem. „Tęcza zastępcza”

Rodzina zastępcza zbierała swego czasu ogromną liczbę widzów przed telewizorami. Dziś śmiało można ją określić mianem kultowego polskiego serialu. Czy jest w takim razie szansa na to, że zostanie reaktywowana? Nadzieje na taki scenariusz może dawać fanom wspólne zdjęcie bohaterów tego serialu, które właśnie pojawiło się w sieci.

21.02.2022 11:32 Pamiętacie Zosię z „Rodziny zastępczej”? Nagłe wieści o aktorce obiegły sieć

Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała Zosia z „Rodziny zastępczej”? Misheel Jargalsaikhan to pochodząca z Mongolii aktorka, która największą popularność zyskała, wcielając się w rolę córki Kwiatkowskich w kultowym serialu, a także uczestnicząc w kilku programach. Co obecnie słychać u gwiazdy? Zosia z „Rodziny zastępczej” powraca na ekrany telewizorów. Misheel Jargalsaikhan właśnie otrzymała nową propozycję zawodową i już teraz można podziwiać ją w popularnym serialu.

Rodzina zastępcza
31.01.2022 10:46 Jutro rocznica śmierci Marcina Kołodyńskiego. Chłopaka Majki z „Rodziny zastępczej” spotkał smutny los

1 lutego minie 21 lat od tragicznej śmierci utalentowanego młodego aktora. Marcin Kołodyński, wcielający się w postać chłopaka Majki w popularnym serialu „Rodzina zastępcza” świętowałby w tym roku 42. urodziny. Marcin Kołodyński znany z takich produkcji, jak „Rower Błażeja”, „5-10-15” oraz „Rodzina zastępcza” zmarł 1 lutego 2001 roku. Tragiczna śmierć aktora wstrząsnęła wówczas całym polskim show-biznesem.

rodzina zastępcza
29.01.2022 22:04 Dramat gwiazdy „Rodziny zastępczej”. Na wieść o tym, co spotkało Monikę Mrozowską chce się płakać

Monika Mrozowska stała się słynna dzięki serialowi Polsatu „Rodzina zastępcza”, w którym wcielała się w postać Majki, najstarszej córki Kwiatkowskich. Teraz sama ma dzieci, z czym wiążą się jej ostatnie problemy. Polska publiczność pokochała Monikę Mrozowską w „Rodzinie zastępczej”. Od 2016 roku aktorka występuje też w serialu kryminalnym stacji TV4 „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

rodzina zastępcza
05.01.2022 23:32 Co stało się z Romkiem z „Rodziny zastępczej”? Nie chciał kontynuować kariery w telewizji

Serial „Rodzina zastępcza” był swego czasu jedną z najpopularniejszych polskich produkcji telewizyjnych. Serial emitowano w sumie 10 lat. Dziecięcy aktorzy, którzy w nim grali, dawno dorośli. Co dzieje się teraz z Romkiem, czyli Aleksandrem Ihnatowiczem? Serial stacji Polsat, z prawdziwie gwiazdorską obsadą, był emitowany w latach 1999-2009. Wiele scen i powiedzonek bohaterów do dziś jest kultowych. Niektóre twarze znane z „Rodziny zastępczej”, szybko znikły z show-biznesu.

Rodzina zastępcza
31.12.2021 13:44 Miał tylko 21 lat. Marcin Kołodyński z „Rodziny zastępczej” zginął na stoku

Marcin Kołodyński był gwiazdą serialu Rodzina zastępcza. Był nie tylko cenionym aktorem, ale także dziennikarzem. Niestety jego świetlaną karierę przerwał w 2001 roku tragiczny wypadek. Gwiazdor zginął na miejscu w wieku zaledwie 21 lat. – Strasznie łapczywy na życie. Wszędzie było go pełno. Chciał wszystkiego spróbować, dotknąć – mówili o Kołodyńskim jego przyjaciele.

Rodzina zastępcza
10.12.2021 17:30 Aleksandra Szwed poszła pod dom z serialu „Rodzina zastępcza”. Była zaskoczona widokiem

Pamiętajcie serial „Rodzina zastępcza”? W latach 1999-2009 bił na Polsacie rekordy popularności. Dziś jedna z aktorek tego serialu, Aleksandra Szwed, zupełnie przypadkowo znalazła się w miejscu, w którym kręcono zdjęcia. Ola Szwed w „Rodzinie zastępczej” grała adoptowaną córkę Elizę. Od czasu zakończenia zdjęć do serialu minęło już bardzo dużo czasu. Gwiazda sama ma już dwoje dzieci (z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim). Jakie było jej zaskoczenie, kiedy przypadkowo znalazła się pod znajomym adresem.

Michał Włodarczyk
12.11.2021 13:54 14 lat temu grał w „Rodzinie zastępczej”. Michał Włodarczyk wyrósł na przystojnego mężczyznę

Wielbiciele serialu „Rodzina zastępcza” na pewno pamiętają postać Wojtka, adoptowanego syna państwa Kwiatkowskich. Grający go Michał Włodarczyk bardzo zmienił się od czasu emisji ostatnich odcinków. Jak wygląda teraz? Wojtek dołączył do rodziny Kwiatkowskich w 2007 roku. Wcielający się w tę postać Włodarczyk grał w serialu w latach 2007-2009. Od tego czasu minęło wiele lat – z małego chłopca o niewinnej, łagodnej buzi zmienił się w przystojnego mężczyznę!

Joanna Trzepiecińska 0106 (1)
15.06.2021 18:08 Słynna Alutka z „Rodziny zastępczej” już tak nie wygląda. Bardzo się zmieniła

Pamiętacie o kultowej Alutce z serialu „Rodzina zastępcza”, w którą wcielała się Joanna Trzepiecińska? Wiemy, co słychać obecnie u aktorki. W ostatnim czasie gwiazda otrzymywała raczej epizodyczne role; jak wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, na nudę zdecydowanie nie może narzekać. Bardzo zmienił się także wygląd gwiazdy. Rodacy pokochali postać Joanny Trzepiecińskiej za rolę Alutki z niezapomnianego serialu „Rodzina zastępcza”. Choć Alicja przyniosła aktorce największą popularność, gwiazda ma na swoim koncie również inne telewizyjne i teatralne występy. Wiemy, jak miewa się dzisiaj i jak czuje się z tym, że w ostatnim czasie producenci nie składali jej tak wielu zawodowych propozycji.

RODZINA ZASTĘPCZA
08.02.2021 19:44 Pamiętacie Wojtusia z ,,Rodziny zastępczej”? Niesłychane, czym dzisiaj zajmuje się Michał Włodarczyk

Serial Rodzina zastępcza to niewątpliwy hit telewizji Polsat. Czy wiecie, jak wygląda jedna z gwiazd programu? Mowa o Wojtusiu, którego grał Michał Włodarczyk. Niesamowite czym dzisiaj zajmuje się aktor. Serial Rodzina zastępcza przyciągał przed telewizory milionową publiczność. Losy rodziny były chętnie śledzone przez Polaków. Czy wiecie co dzieje się z ulubionymi aktorami? Dziś poznamy losy Michała Włodarczyka.

aktor
01.02.2021 12:45 Polski aktor zginął w wieku 21 lat. Tragiczny wypadek wstrząsnął Polakami, ogromna strata

Mija 20 lat od śmierci Marcina Kołodyńskiego. Aktor w dniu śmierci miał 21 lat, tragedia bardzo wstrząsnęła Polakami, którzy uwielbiali jego styl bycia i poczucie humoru. Gwiazdor zginął 1 lutego 2000 r. Marcin Kołodyński był lubianym dziennikarzem oraz aktorem. Informacja o tragicznym wypadku wstrząsnęła Polakami.

Rodzina zastępcza
29.01.2021 15:20 Pamiętacie Filipa z „Rodziny zastępczej”? Ma już 31 lat, niesamowite jak wygląda

Rodzina zastępcza przez wszystkie lata swojej emisji zyskała ogromną popularność. Produkcja serialu trwała 10 lat i zaskarbiła sobie uznanie i serca fanów, którzy do dziś z miłą chęcią wspominają sceny z tego kultowego cyklu. Jeden z wyróżniających się aktorów serialu Filip dzisiaj ma 31 lat i wyrósł na przystojnego mężczyznę. Wygląda fantastycznie! Aktorzy serialu Rodzina zastępcza dzisiaj wyglądają całkowicie inaczej. Nic w tym dziwnego, ponieważ od zakończenia emisji kultowej projekcji minęło już kilkanaście lat. Na szczególną uwagę zasługuje Sergiusz Żymełka, czyli aktor wcielający się w rolę Filipa.

Rodzina zastępcza
23.01.2021 22:28 Pamiętacie Alutkę z „Rodziny zastępczej”? Aktorka zapadła się pod ziemię, niewiarygodne, co się z nią stało

Serial Rodzina zastępcza przeszedł do historii już ponad dekadę temu, jednak do dziś wspominany jest z uśmiechem na twarzy. Jedna z aktorek produkcji, Joanna Trzepiecińska wcielająca się w postać Alutki, żony Jędruli zmieniła się nie do poznania. Tuż po oficjalnym zakończeniu emisji rozwiodła się z mężem i dopiero po 10 latach ułożyła sobie życie na nowo. Aktorka w dalszym ciągu występuje w teatrach. Alutka z serialu Rodzina zastępcza jest jedną z najlepiej wspominanych postaci produkcji. Jej popularny okrzyk fascynujące! do dziś wywołuje uśmiech na twarzy. Joanna Trzepiecińska dziś ma 55 lat i nie przypomina już legendarnej małżonki Jędruli.

Gabriela Kownacka
20.12.2020 22:20 Pamiętacie Ankę z „Rodziny zastępczej”? Niestety odeszła, wygląd jej grobu wywołuje morze łez

Rodzina zastępcza była jednym z ulubionych seriali wielu polskich widzów, którzy do dziś z uśmiechem na twarzy wspominają jego bohaterów. Niestety, niemal 10 lat temu świat musiał pożegnać Gabrielę Kownacką, która wcieliła się w postać Anki Kwiatkowskiej. Wygląd grobu uwielbianej aktorki rozrywa serce. 7 grudnia 2010 na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie, rodzina, bliscy i przyjaciele, żegnali Gabrielę Kownacką. Aktorka, która zaskarbiła sobie sympatię widzów rolami w ponadczasowych produkcjach jak Rodzina zastępcza, Hallo Szpicbródka czy Kronika wypadków miłosnych, zmarła po sześcioletniej walce z rakiem, 30 listopada 2010 roku. Widok grobu gwiazdy napawa smutkiem.

27.09.2020 16:11 Pamiętacie Wojtusia z „Rodziny zastępczej”? Aktor obchodzi dziś 25 urodziny, zmienił się nie do poznania, fanki za nim szaleją

Pamiętacie jeszcze serial Rodzina zastępcza, który leciał na Polsacie? Występował tam również Wojtuś, którego serialowi rodzice Anna i Jacek Kwiatkowscy adoptowali. Dzisiaj aktor obchodzi swoje 25. urodziny. Zmienił się nie do poznania.Rodzina zastępcza była jedną z najbardziej lubianych produkcji. Pamiętacie uroczego Wojtusia z serialu? Dzisiaj młody chłopak obchodzi swoje 25 urodziny. Wyrósł na przystojnego mężczyznę, aż trudno go dzisiaj poznać. Jego fanki go uwielbiają, nic dziwnego, że za nim szaleją i potraciły dla niego głowy.

rodzina zastępcza
26.09.2020 22:40 Pamiętacie ”Rodzinę zastępczą”? Który bohater był waszym ulubionym?

To właśnie dzieci odgrywały bardzo ważne role, ale czy wyobrażacie sobie serial bez ekscentrycznej Alutki, zrzędzącego Jędruli, kompletnie szalonego policjanta czy ciotki Uli? To oni sprawiali, że tak bardzo lubiliśmy śledzić perypetie wspaniałej rodziny. Bez którego z bohaterów nie wyobrażacie sobie tego serialu?Rodzina zastępcza: polski serial gościł w naszych domach aż przez 10 lat. Przygody rodziny Kwiatkowskich mogliśmy oglądać od 1999 do 2009 roku. Na naszych oczach występujące w produkcji dzieciaki dorastały i stawały się coraz bardziej poważne. Czuliśmy wzruszenie, gdy wchodziły w wiek dorosły, a to z kolei budowało nowe wątki.

Rodzina Zastępcza
21.08.2020 19:50 Pamiętacie uroczego Filipa z „Rodziny zastępczej”? Aktor ma już 29 lat i jest niekwestionowanym ciachem

Rodzina Zastępcza to jeden z najpopularniejszych polskich serialów przełomu 20 i 21 wieku. W latach swojej świetności przyciągał przed telewizory dziesiątki tysięcy widzów. Jakiś czas temu minęło 21 lat od emisji pierwszego odcinka. Dzisiaj aktorzy popularnego serialu zmienili się nie do poznania, a jeden z nich przyciąga szczególną uwagę.Rodzina Zastępcza to serial opowiadający o losach rodziny Kwiatkowskich z Warszawy. Serialowi Jacek i Anna posiadają dwójkę dzieci – Majkę i Filipa. Sergiusz Żymełka grający Filipa dzisiaj ma 29 lat i z uroczego chłopca zmienił się w przystojnego mężczyznę.

rodzina zastępcza
20.06.2020 21:35 Pamiętacie ”Rodzinę zastępczą”? Serial zakończono 11 lat temu

Rodzina zastępcza to niezapomniani bohaterowie: Piotr Fronczewski w roli ojca, który chce jak najszybciej złagodzić konflikty, by poczytać gazetę, pies Śliniak, szalona ciotka Ula, w którą wcielała się Maryla Rodowicz, oraz wspaniała Gabriela Kownacka, której niestety dziś już nie ma z nami. Produkcja była prawdziwą gratką dla fanów seriali obyczajowych, a tytułowa piosenka wywołuje łzy wzruszenia.Rodzina zastępcza to jeden z najbardziej kultowych polskich seriali, który był emitowany od 1999 roku, aż do 2009. Losy wesołego i zawsze pełnego domu państwa Kwiatkowskich śledziły całe pokolenia Polaków. Kto nie pamięta kochanych urwisów, które dorastały na naszych oczach? Nie można też zapomnieć o tak wyjątkowych i barwnych postaciach jak Alutka.

polsat
16.02.2020 22:53 ”Rodzina zastępcza” ma już 21 lat. Serial kochały miliony

Polsat może pochwalić się wieloma chętnie oglądanymi serialami. Jednym z nich była Rodzina zastępcza, którą śmiało możemy nazwać kultową produkcją. Losy rodziny Kwiatkowskich i ich sąsiadów śledziły miliony. Uwierzycie, że w tym roku serial kończy 21 lat? Rodzina zastępcza debiutowała w lutym 1991 roku. To właśnie wtedy wielu z nas włączało Polsat, aby śledzić losy sympatycznych mieszkańców Warszawy. Choć historie ulubionych bohaterów często bawiły do łez, to zwykle miały też morał, co dziś jest rzadkością. Którą postać lubiliście najbardziej? Koniecznie dajcie nam znać na Facebooku lelum.pl!

rodzinka zastępcza
21.03.2018 12:59 Pamiętacie Filipa z „Rodzinki zastępczej”? Dziś to niezłe ciacho!

Sergiusz Żymełka wcielał się w rolę Filipa Kwiatkowskiego, w doskonale znanym wszystkim serialu „Rodzina zastępcza”. Fani serialu pokochali zaradnego i sprytnego chłopca, ze szczególną smykałką do interesów. Chłopak nie pojawia się w mediach, ale ciekawość wzbudza jego obecny wygląd. Kiedy Sergiusz miał 5 lat, pierwszy raz debiutował, poprzez podkładanie głosu Sammy’emu Parkerowi w filmie „Szczęśliwy dzień”, który opowiadał o perypetiach zabieganych rodziców. Młody chłopiec zaczął występować na scenie Teatru Telewizji dla Dzieci i rozwijać swoje aktorskie umiejętności. Gdy Żymełka skończył 8 lat, rozpoczął pracę na planie serialu „Rodzina zastępcza”, gdzie grał serialowego syna Piotra Fronczewskiego i Gabrieli Kownackiej.

rodzina zastępcza
16.03.2018 13:43 Rodzina zastępcza: siostry spotkały się po latach i zrobiły sobie zdjęcie. Ale się zmieniły!

Wielu z nas wychowało się na kultowym i przełomowym serialu Rodzina zastępcza. Poruszał on wiele bardzo ważnych tematów, m.in. zróżnicowania rasowego i rodzin zastępczych. Na jednym z eventów trzy serialowe siostry miały okazję spotkać się po latach. Zobaczcie jak teraz wyglądają. Rodzina Zastępcza emitowana była na antenie Polsatu przez 11 lat. Wiele dzisiejszych 20 i 30-latków wychowało się na tym przełomowym w Polsce serialu. W dzisiejszym show-biznesie, funkcjonuje jedynie Monika Mrozowska, serialowa Majka. Swoje podrygi w żenującym formacie Celebrity Splash miała Misheel Jargalsaikhan, która w serialu grała Zosię. Swoje 5 minut, na okładce Playboya, miała również Aleksandra Szwed, która grała Elizę. Zdecydowanie w cień usunęli się serialowi chłopacy, Aleksander Ihnatowicz odtwórca roli Romka i serialowy Filip, Sergiusz Żymełka. Piotr Fronczewski i Gabriela Kownacka (zm. w listopadzie 2010) grali rodziców całej wesołej gromadki.