Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Słynna Alutka z „Rodziny zastępczej” już tak nie wygląda. Bardzo się zmieniła
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 15.06.2021 18:08

Słynna Alutka z „Rodziny zastępczej” już tak nie wygląda. Bardzo się zmieniła

Joanna Trzepiecińska 0106 (1)
Kadr z serialu „Rodzina zastępcza”; screen youtube.com/iplaTV

Pamiętacie o kultowej Alutce z serialu „Rodzina zastępcza”, w którą wcielała się Joanna Trzepiecińska? Wiemy, co słychać obecnie u aktorki. W ostatnim czasie gwiazda otrzymywała raczej epizodyczne role; jak wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, na nudę zdecydowanie nie może narzekać. Bardzo zmienił się także wygląd gwiazdy.

Rodacy pokochali postać Joanny Trzepiecińskiej za rolę Alutki z niezapomnianego serialu „Rodzina zastępcza”. Choć Alicja przyniosła aktorce największą popularność, gwiazda ma na swoim koncie również inne telewizyjne i teatralne występy. Wiemy, jak miewa się dzisiaj i jak czuje się z tym, że w ostatnim czasie producenci nie składali jej tak wielu zawodowych propozycji.

Jak miewa się dziś Joanna Trzepiecińska?

W ostatnich latach Joanna Trzepiecińska pojawiała się epizodycznie w takich produkcjach jak „Ojciec Mateusz”, „Osiecka” czy „Na dobre i na złe”. Co warto dodać, jest również związana z warszawskim Teatrem Polskim.

Niedawno Joanna Trzepiecińska gościła w programie śniadaniowym stacji TVN. Na łamach programu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała, jak zapatruje się na to, iż ostatnio nie należała do najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Okazuje się, iż gwiazda czuje się spełniona w tym, co robi. O to, dlaczego dostaje mniej propozycji, sugeruje Joanna Trzepiecińska, warto zapytać raczej producentów. Aktorka jest jednak pewna, iż na nudę nie może w życiu narzekać.

Oczywiście, zawodowo i nie tylko, jestem po to, żeby być dla ludzi, dla swojej publiczności. Jeśli jest taki niedosyt, to jest tak naprawdę pytanie nie do mnie, tylko do producentów i scenarzystów. Natomiast ja się w tym czasie nie nudzę. Ja cały czas jestem, tylko gdzie indziej, w innym obszarze swojego życia. Nigdy nie przestałam intensywnie pracować – mówiła Joanna Trzepiecińska.

Przez lata zmienił się także wygląd gwiazdy. Aktorka nie przypomina już Alutki z hitowego serialu. Zrezygnowała z grzywki, a na jej głowie pojawiła się burza bujnych, jasnych loków. W makijażu Joanna Trzepiecińska stawia natomiast na naturalność i lekki połysk. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda znakomicie!

Źródło: screen Plotek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Plotek