Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Wojtusia z ,,Rodziny zastępczej”? Niesłychane, czym dzisiaj zajmuje się Michał Włodarczyk
Oktawian Góral
Oktawian Góral 08.02.2021 19:44

Pamiętacie Wojtusia z ,,Rodziny zastępczej”? Niesłychane, czym dzisiaj zajmuje się Michał Włodarczyk

RODZINA ZASTĘPCZA
fot. kadr z serialu ,,Rodzina zastępcza”

Serial Rodzina zastępcza to niewątpliwy hit telewizji Polsat. Czy wiecie, jak wygląda jedna z gwiazd programu? Mowa o Wojtusiu, którego grał Michał Włodarczyk. Niesamowite czym dzisiaj zajmuje się aktor.

Serial Rodzina zastępcza przyciągał przed telewizory milionową publiczność. Losy rodziny były chętnie śledzone przez Polaków. Czy wiecie co dzieje się z ulubionymi aktorami? Dziś poznamy losy Michała Włodarczyka.

Michał Włodarczyk dziś

Michał Włodarczyk po raz pierwszy wcielił się w rolę Wojtusia w serialu Rodzina zastępcza w 2007 roku. Angaż zapewnił mu niesamowitą popularność. Aktor po tej roli pojawił się później w produkcji TVP Londyńczycy, a następnie epizodycznie pojawiał się w filmach i serialach, między innymi w Pierwszej miłości, czy w Plebanii.

Kim dziś jest Michał Włodarczyk? Wojtuś z serialu Rodzina zastępcza jest nie do poznania, przez osoby, które poznały i zapamiętały go właśnie z tej produkcji. Obecnie chłopak ma 26 lat i nadal jest aktywnym aktorem, ostatnio pracował na planie przerwanej produkcji Raport Pileckiego.

Michał Włodarczyk zainteresował się sportem i spełnia się jako zawodnik sztuk walki. To na treningach MMA wyciska z siebie siódme poty. Co jednak ważne, młody zawodnik doskonale realizuje się w nowej roli, a na koncie ma już pierwsze sukcesy.

Przed 4 laty, w maju 2017 roku Michał Włodarczyk zdobył drugie miejsce w Pucharze Polski w MMA. Jak donosi portal Plotek.pl, sportowiec na treningi poświęca bardzo dużo czasu. Mężczyzna ochoczo spędza czas z kolegami z ringu.

Aktor serialu Rodzina zastępcza po latach

Znany z serialu Wojtuś jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie często zamieszcza posty. W publikacjach chętnie wraca do czasów, gdy grał w produkcji Polsatu.

Jednak jego Instagram, to nie tylko wspomnienia. Na profilu w social mediach chętnie dzieli się zdjęciami ze współczesności. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda teraz oraz być na bieżąco z jego karierą sportową, a także życiem prywatnym.

Czy poznalibyście dziś Wojtusia? Może być bardzo ciężko. Aktor pozbył się urokliwej burzy blond włosów, wybierając męską łysinę. Ponadto zapuścił brodę. Jedno pozostaje niezmienne – jego niebieskie oczy.

Z profilu w mediach społecznościowych dowiedzieć się możemy także, że Michał Włodarczyk jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką jest prześliczna brunetka imieniem Karolina. Na zdjęciach widać, że para jest naprawdę w sobie zauroczona. Prezentują się ślicznie.

Michał Włodarczyk urodził się 27 września 1995 roku w Warszawie. Mimo że największą sławę przyniosła mu Rodzina zastępcza, to aktor swój debiut zaliczył rolą w filmie Przybyli ułani.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: