Lifestyle.Lelum.pl > Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski
09.02.2024 18:46 Nie uwierzysz, z kim uczył się w podstawówce Rafał Trzaskowski. Fani w szoku

Kariera polityczna Rafała Trzaskowskiego od lat wzbudza wiele emocji. Mężczyzna urodził się w artystycznej rodzinie i ma bogate doświadczenie edukacyjne. Okazuje się, że na swojej ścieżce, jeszcze jako dziecko, dzielił ławkę z pewnym znanym mężczyzną. Spodziewalibyście się takiej sytuacji? 

Rafał Trzaskowski
06.01.2024 10:04 Trzaskowski przekazał radosną nowinę: "Rodzi się". Internauci od razu wpadli w szał

O życiu prywatnym Rafała Trzaskowskiego nie wiadomo zbyt wiele. Mimo to prezydent Warszawy właśnie podzielił się w swoich mediach społecznościowych radosną nowiną. Zdjęcie, które do niej dodał, obejrzały już tysiące osób. Odwiedziny Rafała Trzaskowskiego w szpitalu św. Zofii wywołały radosną wrzawę w komentarzach. 

Rafał Trzaskowski przekazuje tragiczną nowinę
09.12.2023 19:45 Warszawa w żałobie po odejściu legendy. Rafał Trzaskowski przekazuje tragiczną nowinę. Kondolencje napływają z całej Polski

Warszawa w żałobie po odejściu legendy. O tragicznych wieściach poinformował Rafał Trzaskowski. Miasto dosłownie tonie we łzach. Kondolencje napływają z całej Polski. Tę postać powinien znać każdy obywatel. Niewyobrażalna strata.

Rafał Trzaskowski
16.10.2023 11:53 Rafał Trzaskowski w środku nocy przemówił do Polaków! Zapowiadał to już przed ciszą wyborczą, STAŁO się

Choć oficjalne wyniki wyborów poznamy dopiero jutro, już wczoraj od 21.00 większość polityków zabrała głos, powołując się na sondażowe rezultaty exit poll. Jak obecną sytuację skomentował Rafał Trzaskowski?

Rafał Trzaskowski, Donald Tusk, Marsz Miliona Serc
01.10.2023 20:38 Donald Tusk i Rafał Trzaskowski skomentowali to, co wydarzyło się na Marszu. Nie patyczkowali się

“Marsz Miliona Serc”, który miał miejsce 1 października w Warszawie, był przedsięwzięciem na wielką skalę. Wzięło w nim udział wiele Polek i Polaków z całego kraju, którzy przyjechali do stolicy specjalnie na manifestację. Jak całe wydarzenie skomentowali Rafał Trzaskowski i Donald Tusk? Obaj powiedzieli wprost, co myślą.

Rafał Trzaskowski
25.11.2021 21:03 Nie mieści się w głowie, na co właśnie zgodził się Trzaskowski. Mieszkańcy centrum Polski mogą być wściekli

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wyraził zgodę na podpisanie przez Zarząd Dróg Miejskich umowy na projekt wykonawczy, zakładający zwężenie Alei Jerozolimskich w stolicy. Będzie się to równać z bezpośrednim remontem ulicy, która ma zostać odświeżona na miarę XXI w. Zniknie kilka kultowych miejsc. Nie wszyscy będą zadowoleni. Jeszcze nie wiadomo, jak dokładnie będą wyglądać nowe Aleje Jerozolimskie. To ma pokazać wspomniany projekt wykonawczy, który jest w trakcie sporządzania.

Rafał Trzaskowski
07.11.2021 14:56 Protest po śmierci ciężarnej Izy. Ważny komunikat Rafała Trzaskowskiego

W gronie polityków i polityczek, którzy tłumnie wzięli udział w sobotniej manifestacji, upamiętniającej 30-letnią Izabelę z Pszczyny, pojawił się również prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski. Chwilę przed rozpoczęciem przemarszu zabrał zaś głos w sprawie, publikując wpis w mediach społecznościowych.

debata prezydencka
27.10.2021 15:03 Rafał Trzaskowski przekazał wiadomość ws. Marszu Niepodległości

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował za pośrednictwem swojego Facebooka, że Sąd Okręgowy w Warszawie uwzględnił jego odwołanie ws. decyzji Wojewody Mazowieckiego o uznaniu Marszu Niepodległości jako zgromadzenia cyklicznego na lata 2021-2023. Polacy są podekscytowani tą informacją. W komentarzach można dostrzec wielką radość zaistniałą sytuacją. Chwilę po ogłoszeniu tej informacji odbył się krótki briefing z udziałem Rafała Trzaskowskiego, w którym podał więcej szczegółów decyzji Sądu Okręgowego w Warszawie.

Rafał Trzaskowski
17.10.2021 21:08 Rafał Trzaskowski żegna cenionego Polaka – Zygmunta Gasiuka

Wczoraj zmarł Zygmut Gasiuk, wielki bohater powstania warszawskiego. Z całej Polski spływają kondolencje i wyrazy żalu. Słynnego Polaka pożegnał także Rafał Trzaskowski. Wczoraj donosiliśmy o śmierci Zygmunta Gasiuka, który walczył w powstaniu warszawskim (więcej informacji o nim TUTAJ). Mężczyzna miał 96 lat.

Rafał Trzaskowski
08.09.2021 10:49 Wpadka pogrążonego w żałobie Rafała Trzaskowskiego

Zaledwie przed dwoma dniami odszedł Jean-Paul Belmondo – legenda francuskiego (a także światowego) kina. Aktora – twitterowym wpisem – wspomniał również prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. W jego treści popełnił jednak widoczny na pierwszy rzut oka błąd, który szybko wytknęli mu komentujący.

Rafał Trzaskowski
04.07.2021 22:21 Trzaskowski przekazał informacje o zbieraniu podpisów pod projektem ustawy likwidującej TVP Info

W sobotę, 3 lipca Donald Tusk ogłosił objęcie roli przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski skomentował powrót byłego szefa Rady Europejskiej na Twitterze, a przy okazji poinformował o zbiórce podpisów pod projektem ustawy likwidującej TVP Info. Wielu polityków zauważyło, że powrót Donalda Tuska wiąże się ze zmniejszeniem roli Rafała Trzaskowskiego w partii. Dla samego prezydenta Warszawy nie jest to powód do smutków lub obaw.

Rafał Trzaskowski
23.05.2021 20:44 Rafał Trzaskowski nie jest w najlepszej formie. Nawiązał do choroby

Rafał Trzaskowski opublikował dziś zdjęcie na tle górskiego krajobrazu. Polityk przy okazji poinformował o tym, jak się czuje po przebytym zakażeniu koronawirusem. Niestety, jeszcze nie wrócił do formy sprzed choroby. Rafał Trzaskowski wciąż zmaga się z konsekwencjami zakażenia koronawirusem. Polityk wyznał dziś, że: –Kondycja po Covidzie nie jest tak dobra jak przed chorobą.

rafał trzaskowski
23.03.2021 22:15 Marszałek senatu skontaktował się z żoną Rafała Trzaskowskiego. ,,Jestem do całkowitej dyspozycji swojego przyjaciela”

Tomasz Grodzki, Marszałek Senatu, w Gościu Wydarzeń wypowiedział się na temat stanu zdrowia prezydenta Warszawy. Rafał Trzaskowski poinformował dziś, że ze względu na swój stan zdrowia – zarażenie koronawirusem – trafił do szpitala. Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, poinformował poprzez social media, że jest w szpitalu. Niecałe dwa tygodnie temu prezydent Warszawy ujawnił informację na temat dodatniego wyniku testu na obecność koronawirusa. Zachorowała również jego rodzina – żona i dzieci.

Rafał Trzaskowski
21.02.2021 19:21 Rafał Trzaskowski wstawił zabawny post na Instagram. Chciał przypomnieć o bezpieczeństwie i obowiązujących obostrzeniach

Rafał Trzaskowski wstawił na Instagram zabawny post. Polityk zażartował z siebie, a przy okazji chciał przypomnieć, jak ważne jest zachowywanie bezpieczeństwa i obowiązujących obostrzeń. Rafał Trzaskowski uważany jest za jednego z najbardziej przystojnych polityków w kraju. Podziwiany jest również za swoje poczucie humoru, co niejednokrotnie udowadniał. W ostatnich dniach również za pomocą Instagrama pokazał, jak duży dystans do siebie posiada.

małgorzata Trzaskowska
06.01.2021 09:25 Mieszkanie Trzaskowskich. Wiele osób jest zaskoczonych jak mieszkają, pokazali wnętrza

Jak mieszkają Trzaskowscy? Jak wygląda ich mieszkanie, które znajduje się na warszawskich Kabatach? O wszystkim możemy dowiedzieć się, przeglądając ich media społecznościowe. Okazuje się, że posiadłość może niektórych zszokować, myślicie, że prezydent stolicy opływa w luksusy? Trzaskowscy w ostatnich miesiącach stali się jednym z popularniejszych małżeństw w kraju. Wszystko za sprawą wyścigu po fotel prezydenta Polski. Pomimo tego, że Rafałowi Trzaskowskiemu nie udało się wygrać w drugiej turze, on i jego żona zyskali status niemalże gwiazd. Nic dziwnego, że ludzie są ciekawi, jak mieszkają.

małgorzata Trzaskowska
05.01.2021 18:03 To już potwierdzone, Małgorzata Trzaskowska podzieliła się wielką nowiną. Gratulacje spływają z całego kraju

Do jakiegoś czasu Małgorzata Trzaskowska była znana głównie, jako małżonka prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. W 2020 roku sytuacja uległa zdecydowanej zmianie, w związku z czym stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych Polek. Tymczasem niedoszła Pierwsza Dama podzieliła się z rodakami bardzo radosną nowiną. Została bardzo doceniona. Małgorzata Trzaskowska ma nie byle jakie powody do szczęścia. Wraz z Nowym Rokiem małżonka prezydenta Warszawy otrzymała wspaniałą nagrodę, o której postanowiła wypowiedzieć się publicznie. Rok 2020 był dla niej bardzo owocny, o czym świadczy to niesamowite i wyjątkowe wyróżnienie.

Rafał Trzaskowski
14.11.2020 15:19 Cała prawda o małżeństwie Rafała Trzaskowskiego. Żona ujawniła, co naprawdę się dzieje

Rafał Trzaskowski oraz jego żona Małgorzata Trzaskowska są uważani za wzorcowe małżeństwo. Najbardziej pokazali to podczas tegorocznej kampanii prezydenckiej. W rozmowie z Dorotą Wellman w Dzień Dobry TVN ukochana prezydenta stolicy zdradziła m.in. jak na co dzień wygląda ich małżeństwo, pożycie w domu oraz jak dzielą się obowiązkami. Radzę sobie w wielu sytuacjach sama- przyznała. Rafał Trzaskowski był bliski wygranej w wyścigu o fotel prezydenta Polski. Podczas kampanii mogliśmy bliżej poznać jego żonę Małgorzatę. Niedawno kobieta zdradziła, jak wygląda ich życie prywatne.

Małgorzata Trzaskowska
01.11.2020 19:20 Nowy pomysł Małgorzaty Trzaskowskiej: „Wnioskujemy, aby przy Pałacu Kultury i Nauki powstał plac Praw Kobiet”

Małgorzata Trzaskowska poinformowała na Facebooku o specjalnym projekcie. Fundacja Wspólnota Kobiet planuje złożyć wniosek do Rady Miasta st. Warszawy. Chcą powołać plac Praw Kobiet. Co o tym myślicie?Małgorzata Trzaskowska nie może się spełniać jako pierwsza dama Polski, ale przegrana jej męża w wyborach na prezydenta kraju nie przeszkodziły jej w aktywnym życiu społecznym. Na swoim Facebooku zapowiedziała kolejny wniosek.— Wnioskujemy, aby przy Pałacu Kultury i Nauki powstał plac Praw Kobiet! Potrzebujemy i chcemy, aby w Warszawie i w Polsce były miejsca, które będą nam przypominały, o co dziś walczymy — napisała we wpisie.Małgorzata Trzaskowska była blisko zostania pierwszą damą Polski. Pomimo porażki, żona prezydenta Warszawy nadal spełnia się społecznie. Właśnie wpadła na nowy pomysł, którym jak najprędzej chciała się pochwalić. O wszystkim napisała w swoich mediach społecznościowych. –Wnioskujemy, aby przy Pałacu Kultury i Nauki powstał plac Praw Kobiet!Małgorzata Trzaskowska: Wnioskujemy, aby przy Pałacu Kultury i Nauki powstał plac Praw Kobiet!Zapowiedziała, że w przyszłym tygodniu Fundacja Wspólnota Kobiet złoży wniosek do Rady Miasta st. Warszawy „o to, aby plac, który powstanie po rewitalizacji terenów pod Pałac Kultury i Nauki (PKiN), został nazwany placem Praw Kobiet”.

BENEDYKT XVI
30.10.2020 22:11 Protest w Warszawie: Sytuacja się zaognia. Trzaskowski musiał interweniować, nie miał wyjścia

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wydał komunikat na Twitterze, w którym okazał swoją solidarność z protestującymi w stolicy kobietami. Dodał kilka słów na temat rządzących.Rafał Trzaskowski bierze udział w trwającym 30 października 2020 roku Strajku Kobiet w Warszawie. Sytuacja zrobiła się poważna do tego stopnia, że prezydent stolicy zmuszony był interweniować. Na oficjalnym Twitterze głowy Warszawy pojawiło się nagranie, w którym wypowiedział się na temat trwających wydarzeń.

kobieta
25.10.2020 17:21 Nagła i kontrowersyjna decyzja Trzaskowskiego. Dotyczy aborcji w miejskich szpitalach, nikt się nie spodziewał

Rafał Trzaskowski z pewnością zaskoczył niejednego mieszkańca Warszawy. Prezydent stolicy Polski postanowił zabrać głos w sprawie aborcji. Na ulicach większości miast kraju trwają protesty, które zostały wywołane czwartkową decyzją Trybunału Konstytucyjnego. Polityk podjął nagłą i kontrowersyjną decyzję. Niektórzy mogą go za to krytykować.W swoich mediach społecznościowych Rafał Trzaskowski zamieścił ważny wpis. Mało kto spodziewał się takiej decyzji z jego strony. Wypowiedział się na temat aborcji w miejskich szpitalach.

Rafał Trzaskowski
23.09.2020 11:32 Wyśledzili Trzaskowskiego. Zaliczył wielką wpadkę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Co on wyrabiał?

Rafał Trzaskowski to osoba, która wciąż przyciąga ogromną uwagę mediów, ale także obywateli. Polityk w ciągu tego roku zdążył skupić na sobie wzrok wszystkich, osób, które go popierają i osób, które szukają wciąż jego wpadek. Tym zadaniem zajęli się dziennikarze Super Expressu, którzy we wczorajszym wyjątkowym dniu postanowili nie spuszczać z prezydenta oka.Rafał Trzaskowski wczoraj niczego nieświadomy odbył całą drogę do pracy w towarzystwie dziennikarzy, którzy dziś zrelacjonowali jego zaskakujące zachowania. Prezydent Warszawy nie schodzi z celownika wciąż zainteresowanych nim mediów. Co wyrabiał prezydent tuż przed ważną konferencją dotyczącą Czajki?

rafał trzaskowski
13.09.2020 17:25 Rafał Trzaskowski urządził scenę w klubie o 1 w nocy. Niebywałe, czego się domagał. Wszystko się nagrało

Rafał Trzaskowski przerwał imprezę w warszawskim klubie. Świadkowie zdarzenia zrelacjonowali, jak zachowywał się prezydent Warszawy w sobotnią noc. O pierwszej w nocy postanowił przedstawić swoje żądania. Aż trudno uwierzyć, czego dotyczyły. Nagranie zostało opublikowane przez portal pudelek.pl.Rafał Trzaskowski postanowił wybrać się niesłużbowo do warszawskiego klubu, gdzie, jak donosi Pudelek, świętował urodziny koleżanki. Prezydent Warszawy miał niestety jeden kłopot. Postanowił więc przerwać imprezę o 1 w nocy.

rafał trzaskowski
08.09.2020 13:40 Kim był ojciec Rafała Trzaskowskiego? Wiele nieprawdziwych historii trafiło do sieci, znamy niezwykłą prawdę

Ojciec Rafała Trzaskowskiego jest do dziś wspominany przez pionierów polskiego jazzu. Ci, którzy mieli przyjemność z nim współpracować, nie szczędzą wspaniałych słów o muzyku. Sam Rafał Trzaskowski mówi o swoim tacie: mój bohater.Ojciec Rafała Trzaskowskiego był znaną i cenioną osobowością. Odkąd Trzaskowski kandyduje na prezydenta, wiele osób wspomina jego tatę, osobę, którą swego czasu znała cała Polska. Trzeba jednak przyznać, że Andrzej Trzaskowski był przede wszystkim szeroko znany w sferze jazzu, a przyjaźnił się z samym Krzysztofem Komedą. W sieci krąży wiele nieprawdziwych sytuacji na jego temat, my sprawdziliśmy, jak jest naprawdę.

BENEDYKT XVI
29.08.2020 18:36 Rafał Trzaskowski przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Musiał powołać sztab kryzysowy

Rafał Trzaskowski właśnie przekazał bardzo pilną wiadomość. Jest na tyle źle, że prezydent Warszawy musiał powołać sztab kryzysowy. Czy zagrożenie znowu ma się powtórzyć? To może dotyczyć nie tylko warszawiaków.Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski znowu będzie musiał poradzić sobie z poważną sprawą. Wydarzenie może mieć naprawdę fatalne skutki, dlatego polityk postanowił jak najszybciej powołać sztab kryzysowy. Sprawa jest w toku.

Rafał Trzaskowski
15.08.2020 12:32 Trzaskowski poinformował Polaków. Zapowiedział, co stanie się 5 września na oczach wszystkich

Rafał Trzaskowski w trakcie kampanii prezydenckiej zyskał wielu sympatyków i sprzymierzeńców, którzy nie tylko dopingują jego działaniom, ale również działaniom Małgorzaty Trzaskowskiej. Teraz, prezydent Warszawy postanowił zwrócić się do nich z ważnym apelem. Polityk ma ważną wiadomość dla wszystkich Polaków.Rafał Trzaskowski ma bardzo ważne wieści dla wszystkich Polek i Polaków. Polityk, który w ostatecznym starciu przegrał w walce z Andrzejem Dudą, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jak się okazuje, prezydent Warszawy szykuje coś wielkiego, ale dopiero teraz zapowiedział, co wydarzy się już za kilka tygodni. 5 września wszyscy będą mogli zobaczyć to na własne oczy.

09.08.2020 18:42 Małgorzata Trzaskowska przyłapana w centrum Warszawy. Co ona robi? Zaczęli robić jej zdjęcia

Małgorzata Trzaskowska w ostatnim czasie była na językach wszystkich, a to przez głośną i bardzo burzliwą kampanię wyborczą jej męża. Jeszcze jakiś czas temu Rafał Trzaskowski walczył o fotel prezydenta Polski, jednak w ostateczności funkcję głowy państwa przejął po raz kolejny Andrzej Duda. Mimo to wciąż cała Polska jest zainteresowana zarówno Rafałem, jak i Małgorzatą Trzaskowską, która ostatnio została przyłapana w centrum Warszawy. Małgorzata Trzaskowska została przyłapana w osobliwym momencie, kiedy poruszała się ulicami Warszawy. Jej widok tak przykuł uwagę wszystkich, że paparazzi zaczęli robić jej zdjęcia z ukrycia. Czym tak bardzo ich zainteresowała?

obostrzenia
09.08.2020 17:39 Stanie się już dziś, wszystko potwierdzone. Rafał Trzaskowski wydał oficjalny komunikat

Na profilu prezydenta Warszawy, na Twitterze pojawiło się oficjalne oświadczenie. Stolica bierze udział w bardzo ważnym wydarzeniu, Rafał Trzaskowski zapewnił, że to stanie się już dziś.Rafał Trzaskowski ogłosił ważną informację. Oświadczenie potwierdza przypuszczenia. Za sprawą jego decyzji, Warszawa okaże zjednoczenie. Wszystkiemu będą przyglądać się sąsiednie kraje. Niezwykłą inicjatywę popierają również internauci.

wybory prezydenckie
08.08.2020 22:29 Rafał Trzaskowski w końcu przerwał milczenie. Ludzie nie są zadowoleni, żądają wyjaśnień

Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Wielu Polaków nie jest zadowolonych z postawy prezydenta Warszawy. W licznych komentarzach i wiadomościach polityk proszony jest o reakcję i wyjaśnienia. Zrobiło się bardzo poważnie, a kilka słów wypowiedzianych przez polityka nie wystarcza już Polakom.Rafał Trzaskowski od kilku dni przygląda się temu, co dzieje się na warszawskich ulicach. Te wydarzenia obserwuje zresztą cała Polska, licząc na wsparcie byłego kandydata na prezydenta opozycji. Wygląda jednak na to, że słowa to za mało.