Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Trzaskowski urządził scenę w klubie o 1 w nocy. Niebywałe, czego się domagał. Wszystko się nagrało
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 13.09.2020 17:25

Rafał Trzaskowski urządził scenę w klubie o 1 w nocy. Niebywałe, czego się domagał. Wszystko się nagrało

rafał trzaskowski
fot. Jakub Kaminski/East News, Jan Bielecki/East News

Rafał Trzaskowski przerwał imprezę w warszawskim klubie. Świadkowie zdarzenia zrelacjonowali, jak zachowywał się prezydent Warszawy w sobotnią noc. O pierwszej w nocy postanowił przedstawić swoje żądania. Aż trudno uwierzyć, czego dotyczyły. Nagranie zostało opublikowane przez portal pudelek.pl.

Rafał Trzaskowski postanowił wybrać się niesłużbowo do warszawskiego klubu, gdzie, jak donosi Pudelek, świętował urodziny koleżanki. Prezydent Warszawy miał niestety jeden kłopot. Postanowił więc przerwać imprezę o 1 w nocy.

Co Rafał Trzaskowski robił w klubie?

Prezydent Warszawy przykuł uwagę wszystkich zgromadzonych, gdy podszedł do DJ’ek grających w warszawskim klubie Paloma. Okazało się bowiem, że muzyka, jaką prezentowały, w ogóle nie przypadła do gustu Trzaskowskiemu i jego znajomym. Prezydent Warszawy postanowił wykorzystać swoją pozycję, by nakłonić kobiety do zmiany.

Nagranie z tego zdarzenia, znalazło się w sieci. W zabawowym nastroju prezydent wszczyna dyskusję z grającymi muzykę kobietami, by te zmieniły utwory na bardziej taneczne. Prezydent przekonywał, żeby zagrały funky. Wywiązała się z tego spora dyskusja, w której kwestie gatunków muzycznych w klubie plątały się z uwagami na temat reżimu sanitarnego.

  1. Najgorsza wiadomość w niedzielę rano. Media właśnie przekazały, nie żyje
  2. PAP: Zatrważające doniesienia ws. śmierci dziennikarki TVP w uwłaczających warunkach. Ujawniono najważniejsze fakty

Rafał Trzaskowski przesadził w klubie?

Na nagraniu widzimy, jak prezydent próbuje przekonać DJ’ki, żeby zmienił muzykę na bardziej taneczną. Kobiety tłumaczą, że w klubie odbywa się właśnie after po festiwalu muzyki ambientowej, więc nie mogą zagrać innych numerów. Później, gdy zaczynają grać zgodnie z życzeniem, bardziej rytmicznie, wciąż nie wpasowują się w gusta urodzinowych gości.

Prezydent nie do końca rozumie argumenty, że w klubie raczej nie gra się na życzenie, a goście muszą słuchać muzyki, którą grają DJ’e. Rozmawiające z nachalnym gościem kobiety, pytają, jak Trzaskowski chce tańczyć, skoro ani on, ani jego przyjaciele, nie zakrywają nosa i ust. Po dość wyczerpującej dyskusji, podczas której prezydent to zakłada, to znów zdejmuje maskę, upominany o zachowanie reżimu, Trzaskowski udaje się do baru. Na jego nieszczęście wszystko zostało nagrane i wywołało duże emocje wśród Polaków. Jak zwykle Trzaskowski przełamał konwenanse, podobnie jak na spotkaniu z Andrzejem Dudą.

ZOBACZ WIDEO:

Źródła: pudelek.pl