Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cała prawda o małżeństwie Rafała Trzaskowskiego. Żona ujawniła, co naprawdę się dzieje
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 14.11.2020 15:19

Cała prawda o małżeństwie Rafała Trzaskowskiego. Żona ujawniła, co naprawdę się dzieje

Rafał Trzaskowski
fot. Piotr Molecki/East News

Rafał Trzaskowski oraz jego żona Małgorzata Trzaskowska są uważani za wzorcowe małżeństwo. Najbardziej pokazali to podczas tegorocznej kampanii prezydenckiej. W rozmowie z Dorotą Wellman w Dzień Dobry TVN ukochana prezydenta stolicy zdradziła m.in. jak na co dzień wygląda ich małżeństwo, pożycie w domu oraz jak dzielą się obowiązkami. Radzę sobie w wielu sytuacjach sama- przyznała.

Rafał Trzaskowski był bliski wygranej w wyścigu o fotel prezydenta Polski. Podczas kampanii mogliśmy bliżej poznać jego żonę Małgorzatę. Niedawno kobieta zdradziła, jak wygląda ich życie prywatne.

Rafał Trzaskowski: żona

Żoną Rafała Trzaskowskiego jest Małgorzata Trzaskowska. Para wzięła ślub w czerwcu 2002 roku. Kobieta pracowała w Urzędzie Warszawy, gdzie zajmowała się m.in. promocją miasta. Później Polska mogła ją poznać jako kandydatkę na przyszłą pierwszą damę naszego kraju.

Chociaż Rafał Trzaskowski nie wygrał wyborów, o jego żonie nadal jest głośno w mediach. Małgorzata Trzaskowska ostatnio była gościem w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN, w którym udzieliła wywiadu Dorocie Wellman.

W rozmowie żona prezydenta Warszawy była bardzo szczera i otwarta. Na jaw wyszło wiele domowych sekretów, które do tej pory nie były znane szerszej publiczności. Chętnie opowiedziała o tym, jak wygląda jej małżeństwo i w jaki sposób dzielą się z mężem obowiązkami.

— Jestem przyzwyczajona do tego, że radzę sobie w wielu sytuacjach sama. Że organizuję wszystko sama, że zarządzam domem, że zarządzam naszym życiem, planuję wszystko daleko w przód i mąż to wszystko docenia i dobrze się w tym czuje — powiedziała.

Podkreśliła przy tym, że ona sporo robi w domu, ale w kuchni mistrzem jest Rafał Trzaskowski. Dodawała, że mąż lubi to robić, a w gotowaniu jest bardzo kreatywny.

Małgorzata Trzaskowska wyznała również, że ona i jej mąż bardzo lubią spędzać czas z przyjaciółmi. Jeśli w weekend nie jadą akurat do rodziny, organizują sobie wolne chwile z najbliższymi znajomymi. Przed pandemią wybierali się również na tańce.

  1. Minister wyjawił plany rządu. Chodzi o datę otwarcia sklepów, dobra wiadomość dla Polek i Polaków
  2. Mieszkańcy rodzinnej wsi kard. Dziwisza wypowiedzieli się o duchownym. Zdradzili pilnie strzeżoną tajemnicę
  3. MZ ma wiadomość do wszystkich Polaków. Chodzi o dzisiejszy wyjątkowy dzień

Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska: dzieci

Rafał Trzaskowski oraz Małgorzata Trzaskowska są małżeństwem od 18 lat. W tym czasie w ich związku zdążyła się pojawić dwójka dzieci: starsza córka Aleksandra i młodszy syn Stanisław. W rozmowie z Dorotą Wellman nie mogło również zabraknąć i tego tematu.

— Dzieci się podzieliły. Córka jest w wieku dojrzewania, więc myślę, że ani nie jest Rafałowa, ani nie jest Gosiowa. Ma swoje mocne zdanie na każdy temat i czasem dyskusje bywają trudne. A syn jeszcze jest bardziej mamusiowy, niż tatusiowy — powiedziała żona prezydenta stolicy.

Podkreśliła, że razem z mężem starają się wychowywać dzieci na osoby tolerancyjne. Dobre zarówno dla siebie, jak i na innych. Otwarte na wszelkie nowości świata i ludzi.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Dzień Dobry TVN.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rafał trzaskowski

Małgorzata Trzaskowska była gościem programu Dzień Dobry TVN.

rafał Trzaskowski

W rozmowie zdradziła szczegóły dotyczące jej małżeństwa z Rafałem Trzaskowskim.

Rafał trzaskowski

Razem z mężem starają się wychować swoje dzieci na osoby tolerancyjne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: już jest w rękach policji. Kryminalni zatrzymali podejrzanego o podpalenie mieszkania poczas marszu
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Ile zarabiają księża w Polsce? Wiele obywatelek i obywateli nie ma pojęcia, o jakich kwotach mówimy
  4. „Rodzice mają 6 córek , a każda z nich ma brata”. Potrafisz rozwiązać zagadkę? Przerosła 96% z nas
  5. Komedia romantyczna na wieczór? Zobacz, która idealnie pasuje do twojego znaku zodiaku
  6. Intruzi weszli do domu. Widząc, kto ich stamtąd wypłoszył, trudno się nie zaśmiać
  7. Justyna Kowalczyk załamana sytuacją w Polsce. Zwraca uwagę na jeden szczegół, który doszczętnie przeraża, tak źle jeszcze nie było (FOTO)

Źródła: pomponik.pl, dziendobry.tvn.pl