Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Trzaskowski wstawił zabawny post na Instagram. Chciał przypomnieć o bezpieczeństwie i obowiązujących obostrzeniach
Jessika Piechocka
Jessika Piechocka 21.02.2021 19:21

Rafał Trzaskowski wstawił zabawny post na Instagram. Chciał przypomnieć o bezpieczeństwie i obowiązujących obostrzeniach

Rafał Trzaskowski
fot Instagram @trzaskowskirafal

Rafał Trzaskowski wstawił na Instagram zabawny post. Polityk zażartował z siebie, a przy okazji chciał przypomnieć, jak ważne jest zachowywanie bezpieczeństwa i obowiązujących obostrzeń.

Rafał Trzaskowski uważany jest za jednego z najbardziej przystojnych polityków w kraju. Podziwiany jest również za swoje poczucie humoru, co niejednokrotnie udowadniał. W ostatnich dniach również za pomocą Instagrama pokazał, jak duży dystans do siebie posiada.

Rafał Trzaskowski opublikował na Instagramie zabawny post

Rafał Trzaskowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na jego Instagramie i Facebooku często pojawiają się nowe zdjęcia i wpisy, dzięki czemu wzbudza duże zainteresowanie Warszawiaków.

Prezydent Warszawy 20 lutego na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie w koszulce ulubionego zespołu. Mężczyzna postanowił z siebie zażartować, przypominając sytuację, która miała miejsce jakiś czas temu.

Polityk w połowie września 2020 roku wraz ze znajomymi bawił się w jednym klubie w Warszawie. Była to impreza urodzinowa znajomej. Niestety muzyka w klubie nie spodobała się Trzaskowskiemu, dlatego poprosił DJ-a o zmianę repertuaru. Cała sytuacja została nagrana, a film pojawił się w sieci.

Moje miasto, weźcie troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę funku, na chwilę, bo tu wszyscy chcą zrobić wam krzywdę – powiedział na nagraniu prezydent.

Żart Rafała Trzaskowskiego

Trzaskowski odniósł się do sytuacji z klubu po tym jak zaatakowała go Telewizja Polska. Teraz mężczyzna postanowił wrócić do sytuacji i w żartobliwy sposób potraktować to jako inspirację pozostania w domach w czasach pandemii.

Najlepiej zostać w domu. Nikt nie zmienia muzyki – zażartował na Instagramie Trzaskowski.

Pod fotografią pojawiło się wiele polubień i komentarzy. Zdjęcie spotkało się z aprobatą fanów, co można było zaobserwować we wstawionych wpisach.

Uwielbiam pana za dystans do siebie – napisała jedna osoba.

Jak zwykle z humorem – dodała inna.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram