Lifestyle.Lelum.pl > Polsat Hit Festiwal 2024

Polsat Hit Festiwal 2024

Polsat Hit Festiwal 2024 to wydarzenie muzyczne, które co roku emitowane jest na antenie Polsatu prosto z opery leśnej w Sopocie. Tym razem organizatorzy połączyli wyjątkowe style muzyczne. O wszystkim przeczytacie na Lelum.pl.

Andrzej Piaseczny
26.05.2024 18:32 Piaskowi kompletni puściły hamulce na scenie Polsat Hit Festiwal. Zalał się łzami

Polsat Hit Festiwal 2024 był wydarzeniem, które widzowie jeszcze długo będą wspominać z uśmiechem na ustach. Na imprezie, która otworzyła sezon koncertów na świeżym powietrzu, wystąpiły największe muzyczne gwiazdy. Wśród nich nie mogło zabraknąć Andrzeja Piasecznego, który w pewnym momencie bardzo się wzruszył. Artysta nie był w stanie powstrzymać łez! Co tam się wydarzyło? 

Majka Jeżowska koncert
25.05.2024 23:04 Wparował na scenę z Majką Jeżowską. Kim jest Malik Montana?

Majka Jeżowska nie zwalnia tempa. Po tym, jak podbiła polską scenę muzyczną, nie spoczęła na laurach — zamiast tego rozpoczęła pracę nad kolejnymi numerami, które zaskakują formą. W ostatnim czasie artystka zdecydowała się nawiązać współpracę z popularnym raperem. Widzowie Polsat Hit Festiwal 2024 otworzyli szeroko oczy ze zdumienia, gdy okazało się, że wystąpią oni razem na scenie. O tym występie jeszcze długo będzie się mówić.

Edward miszczak
25.05.2024 20:33 "Ma niespodziankę". Edward Miszczak ogłosił powrót kultowego programu

Organizatorzy Polsat Hit Festiwal 2024 postarali się, by widzowie jeszcze przez długi czas nie zapomnieli tego wydarzenia. Chwilę po tym, jak na scenie wystąpił zespół Enej, do artystów i prowadzających dołączył sam Edward Miszczak. Dyrektor programowy stacji wręczył grupie pamiątkową statuetkę, a następnie ogłosił emocjonujące wieści.

Oskar Cyms
25.05.2024 07:00 Polsat Hit Festiwal 2024: kto wystąpi w sobotę? O której godzinie oglądać?

Polsat Hit Festiwal 2024 pierwszy dzień, już za nami, po emocjonujących jubileuszach zespołu Golec uOrkiestra, a także Radiowym Przeboju Roku, przyszedł czas na kolejny muzyczny akt, który także podniesie wszystkich przed telewizorami z krzeseł. Kto wystąpi w sobotę? O której godzinie oglądać Polsat Hit Festiwal 2024 w TV i online? Sprawdziliśmy te informacje specjalnie dla Was.

Doda i Smolasty
24.05.2024 22:36 "Festiwal żenady i playbacku"? Polsat HIt Festiwal w ogniu krytyki

Ten festiwal, jest istnym świętej polskiej i zagranicznej muzyki. Atmosfera, która panuje, w trakcie Polsat Hit Festiwal jest tak wyjątkowa, że bardzo ciężko powtórzyć ją w innym mieście. Po raz kolejny gospodarzem polsatowskiego koncertu jest Opera Leśna w Sopocie.

Roxie Węgiel
24.05.2024 21:14 Roxie Węgiel w samej bieliźnie na ściance Polsat Hit Festiwal. Zakrywała się włosami

Polsat Hit Festiwal jest wydarzeniem, w trakcie którego możemy świętować dwa wyjątkowe muzyczne dni, zasiadając przed telewizorem. Tym razem organizatorzy przygotowali prawdziwe widowisko, na które wszyscy fani czekali cały rok. Ale nie tylko ulubione gwiazdy z branży muzycznej spotkają się na jednej scenie w Sopocie. Zobaczymy także naszych ulubionych prowadzących.

Bracia Golec
24.05.2024 20:37 Ta artystka wyskoczyła prosto z tortu. Golcowie i publiczność zaniemówili

Polsat Hit Festiwal 2024 zaskakuje za każdym razem. Mamy do czynienia z prawdziwym tornadem gwiazd na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Niewiarygodne atmosfera jak co roku, unosi się w tym legendarnym miejscu, co powoduje, że publiczność nie tylko na miejscu, ale także przed telewizorami szaleje do opadłego.

Bracia Golec
24.05.2024 20:16 Irena Golec nie pojawiła się na Polsat Hit Festiwal. Znamy powody

Polsat Hit Festiwal to wydarzenie muzyczne, na które wszyscy zwracają oczy. Koncerty gwiazd, specjalne koncerty, a przede wszystkim transmisja na żywo, w której wszystko może się wydarzyć. Tradycyjnie jak co roku, PHF możemy oglądać prosto z legendarnej sopockiej Opery Leśnej.

Roksana Węgiel, Kayah
24.05.2024 07:00 Polsat Hit Festiwal 2024: kiedy i gdzie oglądać? Jakie koncerty?

Polsat Hit Festiwal już niebawem. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie oraz gdzie je oglądać i kto wystąpi? Specjalnie dla Was zebraliśmy najważniejsze informacje.

Roksana Węgiel, Doda
15.05.2024 14:39 Gwiazdy na konferencji Polsat Hit Festiwal. Węgiel i Doda błysnęły ciałem

Polsat Hit Festiwal to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych. Co roku pojawia się na nim plejada gwiazd, które zachwycają wyjątkowymi występami na scenie. Zanim to nastąpi, artyści spotykają się na hucznie organizowanej konferencji prasowej. Dla sław jest to wspaniała okazja do zaprezentowania się przed obiektywami kamer. W tym roku fotoreporterzy nie mogli oderwać wzroku od Roxie Węgiel oraz Dody! O tych kreacjach już rozpisują się media w całej Polsce.